» »

Nakup Xbox 360

Nakup Xbox 360

Gemster66 ::

Okej, zanima me kakšen Xbox bi se mi najbolj prilagajal.
Rad bi kupil v inspiracijo od Halo 3, zraven bi po mojem kupil največ 6 iger.
mi lahko tudi gdo pove koliko me bo stalo? za grafiko mi ni glih tako pomembno, glavno mi je da lahko igram in da uživam. če pa ima gdo predlog za dodatke ki bi zboljšalo izkušnje bi jih zelo rad slišal.

Hvala Lepa :)

LuGi ::

Elitka 270eur + vsak nov spil 40-60 eur..tam ene 500-600 eur =)

nejcpirc ::

Elitka je bila v Milerju že več kot mesec nazaj 250 EUR, špile pa dobiš po zelo ugodnih cenah na Ebay.co.uk.

Kupiš rabljene, jih preigraš in dobiš na Bolhi za njih vsaj toliko, kolikor si plačal, lahko pa še kakšen evro zaslužiš.

konzola + 6 špilov(rabljeni in ne najnovejši naslovi tipa COD6)....cca. 350 EUR.

Gemster66 ::

Hvala za odgovore.
Drugače sem mislil kupit Xbox ki bi imeu dober Internet za Halo 3, tiste druge igrice pa bi kupil kasneje.
Xbox Elite je torej 250EUR?
in pa Halo 3(original) je 40EUR?

nejcpirc ::

Drugače sem mislil kupit Xbox ki bi imeu dober Internet za Halo 3...

Ne razumem tega...konzola nima veze s tvojo internet povezavo(ne bo se spremenila). Ali pa govoriš o dobrem multiplayerju?

Kakorkoli...v Milerju stane Elite 250, špil pa lahko dobiš že za 17 EUR (in ceneje):
Ebay.co.uk
Konzole Slovenija

Gemster66 ::

jap, mislil sem o MultiPlayerju.
Drugače pa hvala za vašo pomoč :)

Gemster66 ::

Sam še neki bi dodal.
Komaj zdej sm vidu da morš Internet Plačat za Xbox Live, kulku pa me bo koštalu?

LuGi ::

Bohnedi pogledat sam,.. http://www.mimovrste.com/artikel/139028...

Seveda gre se ceneje ce kupis kartico v tujini.. 37eur (https://www.gamepointsnow.com/)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

nejcpirc ::

Za 1 mesec dobiš poleg nove konzole, drugače pa imaš recimo na ebayu po 13-14 EUR za 3 mesece in cca. 30 za 12.

ps: cena na Mimovrste je smešna.

Mr.Nice ::

V Sloveniji v müllerju je 250 EUR elite brez jasper čipa, v avstriji je 250 EUR jasper varianta toliko, seveda slednja je boljša verzija.
Dont worry.......be happy!!!:)

tattoo ::

Mr NIce, kje v Avstriji pa? Link prosim.

nejcpirc ::

V Mullerju v LJ na Rudniku je trgovec pred mesecem rekel, da so umaknili vse stare verzije iz prodaje, tako da druge verzije kot jasper Elite za 250 ne dobiš (videl sem, da ima 150 wattni napajalnik).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcpirc ()

Mr.Nice ::

Mr NIce, kje v Avstriji pa? Link prosim.

Gledal sem jih v mediamarktu in mullerju v Seiersbergu....
Dont worry.......be happy!!!:)

kmetek ::

Mr.Nice ::

Jaz sem si kupil elite 120GB HALO 3 ODST v Avstriji, jasper verzijo in sem dal za njo 270 EUR ....v Metroju v Grazu.
Dont worry.......be happy!!!:)

LuGi ::

http://www.gamestation.co.uk/Consoles/X...

192.92 British pounds = 216.830311 Euros (vkljucena postnina)

ali z odst http://www.gamestation.co.uk/Consoles/X...

202.94 British pounds = 228.09218 Euros

kmetek ::

nice: a garancijo tudi gor? :))

Matheeew ::

Dobiš tudi garancijo.

Hudič je v tem, ker moraš v Avstrijo vozit, če ti crkne. ;(( Samo zaradi tega ne priporočam nakupa Xboxa drugje kot v Sloveniji.

petrcech12 ::

Ali je mogoče priklopiti xbox 360 na televizijo ki nima kabelske?
preko scart kabla seveda

Matheeew ::

Ja.

Ne preko SCART, temveč preko HDMI ali pa komponentnega kabla.

nejcpirc ::

Lahko priklopiš preko Scarta, sem ga imel sam tako priklopljenega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejcpirc ()

LuGi ::

Kompozitni kabel +

Mavrik ::

Tule ti hudo polagam na srce: namesto SCARTa ali kompozitnega priklopi Xbox na monitor od svojega računalnika. Bo grafika 100x lepša, saj je slika čez SCART preprosto grda in pri marsikateri igri odrezana in tako nejasna da se tekst ne da brati.
The truth is rarely pure and never simple.

T_F_7 ::

Tule ti hudo polagam na srce: namesto SCARTa ali kompozitnega priklopi Xbox na monitor od svojega računalnika. Bo grafika 100x lepša, saj je slika čez SCART preprosto grda in pri marsikateri igri odrezana in tako nejasna da se tekst ne da brati.

točno tako.

Berserker ::

Mene zanima če se sploh lahko kje dobim x360 premium jasper verzijo z 60gb.

Mr.Nice ::

Jaz mislim, da bi lahko dobil, kje, sicer ne vem,verjetno pa ne več novo, rabljeno....
Dont worry.......be happy!!!:)

Berserker ::

Ok nekaj sem zajebal, a je mogoče xbox360 priklopit na lcd kako drugače ker je šel hdmi izhod po gobe, zdaj pri navadnem kablu je slika za pobruhat, kakšna je kaj slika prek scart kabla ? Dejte mal razložit na katerem kablu bi dobil dobro sliko razen na hdmi ?

Mavrik ::

VGA kabel. Sam raje nesi konzolo v garancijo.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Konzola je v redu, problem je v lcd hdmi vhodu.

Tihi Mi53k ::

Dobi HDMI > DVI pretvornik in priklopi na to. Slika bo enaka, samo zvoka pač ni prek DVIja.

Berserker ::

Kaj bi pa potreboval za zvok ?, sicer pa kaj če bi sam odprl pa zamenjal hdmi vhod, a to nebi šlo ?, garancija je itak potekla, za servis pa ne mislim plačevat.

Zgodovina sprememb…

T_F_7 ::

Kaj bi pa potreboval za zvok ?, sicer pa kaj če bi sam odprl pa zamenjal hdmi vhod, a to nebi šlo ?, garancija je itak potekla, za servis pa ne mislim plačevat.

za zvok pa razstaviš tisto plastiko s komponentnega kabla tako, da lahko vklopiš v konzolo bodisi komponenti kabel bodisi hdmi. rabiš še adapterček, ki te bo stal zgolj kak € in v njega vklopiš činča za zvok s komponentnega kabla in pa 3.5 banano z npr. računalniških zvočnikov.

LuGi ::

Zakaj pa ne kupis komponentnega kabla za xbox 360? Sicer več kot 720p - 1080i ne bos dosegel amapk saj ni bistvene razlike ker na trgu je malo native 1080p iger..

Aja vidim da bi rad priklop na LCD monitor.. my bad =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Mavrik ::

Nehajte komplicirat za brezveze.

VGA kabel pošilja praktično isto sliko kot HDMI na cilj, ima tako optični kot činč izhod za zvok, tako da s tem ni problema in komplikacij.

Zakaj bi delal neke HDMI->DVI konverzije in se potem zajebaval kako dobit na cilj še zvok?
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

Zakaj pa ne kupis komponentnega kabla za xbox 360? Sicer več kot 720p - 1080i ne bos dosegel amapk saj ni bistvene razlike ker na trgu je malo native 1080p iger..

Aja vidim da bi rad priklop na LCD monitor.. my bad =)


Heh, na lcd tv ne na monitor, govorim o sharp lc-32 sa1ae model(vse papirje sem žal izgubil).
Probal bom z VGA kablom. Z komponentnim dobim samo navadno sliko in je zelo slaba.
Povedal bi pa še to da imam na ta tv priklopljen obe konzoli in pc, žal bom moral za vse kupit posebaj saj sem do zdaj imel preko HDMI, bi pa prosil če se zna kdo za ps3 svetovat še, razen če se da uporabit isti kabl.

LuGi ::

Si ziher da imas komponetni kabel

Kajti jaz nisem opazil nobene razlike pri 720p med tem ter HDMIju.

Vidne razlike med composite - component ter VGA >> http://www.gamespot.com/features/613969...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988199868 (77041) radovednik
»

XBOX 360 kot [DivXvid] predvajalnik in še več

Oddelek: Konzole
403534 (1447) St235
»

XboX 360 Premium ali XboxX 360 Elite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
627945 (6425) Dr_Andy

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116599 (58109) Mavrik
»

Nakup Xboxa 360

Oddelek: Konzole
322918 (1893) fosil

Več podobnih tem