» »

Moteč zvok iz plazma tvja

Moteč zvok iz plazma tvja

psytoma ::

imam tole 42 plazmo Panasonic TX-P42U10E in problem je, da se sliši v notranjosti, kot da bi laufal en ventilatorček, ni glasen zvok a vendar mene zelo moti ko je kakšna tiha scena pri filmu. Zdi se mi da bolj svetlejša slika kot je, bolj je tisti zvok izrazit. Po mojih pojmih to ni normalno, tv bi moral biti tih. Vaša mnenja?

Dr_M ::

Plazme imajo not ventilator, pa verjetno ne samo enega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ted ::

Ne samo plazme, tudi večji LCD TV-ji. Pri plazmah je temperatura višja če je slika svetlejša in takrat se očitno tudi ventilatorji bolj vrtijo.
Mah...

psytoma ::

Zadnja stvar, ki sem jo "gledal" pri nakupu tvja je bila glasnost le - tega.

KoMar- ::

Mja, plazme so precej glasne... verjetno ne vse, ampak tudi naša Sony 42'' spušča razne zanimive zvoke... se mi zdi, da je odvisno tudi od zračnega tlaka...

psytoma ::

Jih bom moral iti v trgovino malo povprašati kaj se da storiti - npr. menjava za drug tv

Cash ::

Zadaj za plazmo montiraj eno rjuho ali kaj podobnega, pa boš videl, da bo zvok izginil...ker ga bo rjuha vpila, sedaj ga pa stene odbijajo nazaj proti tebi..(pa pritrdi jo na steno, ne pokrivat Tv-ja z njo :)))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cash ()

axi145 ::

Plazme brnijo, to je dejstvo in ni nič narobe s TVjem. Ponavadi imajo pa Full HD plazme še ventilatorje.

Je pa tako, kot si že ugotovil, svetlejša kot je slika, bolj je to brnenje prisotno. Jaz imam sicer starejši HD Ready model PX80 pa me ne moti, ker razen ponoči in če je zvok čisto tiho, se sliši. Drugače ne slišim oz. ni moteče.

Še en link na hitro..
http://www.av-sales.co.uk/q_plasma.php

V-i-p ::

Montiral sem kolegom že nekaj plazma zaslonov in tudi kakšen film smo pogledali pa še nobena ni brnela, ne se hecat no :). Tudi v sveti tišini ne, pa so to bile poceni Gericom ali Samsung plazme.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Gregor P ::

Pri moji Panasonic plazmi vsekakor lahko slišiš hrup vseh tistih ventilatorjev, ki jih ima na zadnji strani, če je vse na tiho. Pri samem gledanju TV-ja ob normalni glasnosti sicer nikoli nisem bil zares pozoren na to, a dejstvo je da ti ventilatorji pač oddajo nek brneč zvok praktično od trenutka ko vklopiš TV.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

clancy ::

Pri moji X10 plazmi tudi v največji tišini ni slišati brnenja, saj nima ventilatorjev.

refosk ::

Pri moji V10 se moram približati plazmi in izklopiti zvok da sploh slišim ventilatorje.

TOP ::

Lahko da se vent napraši pa začne bolj brnet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961176736 (401107) antonija
»

Brnenje Samsungove plazme

Oddelek: Zvok in slika
443216 (2398) [D]emon
»

Samsung plazma 50C530

Oddelek: Zvok in slika
81888 (1810) kikicar
»

LCD ali plazma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7733411 (30861) jajcar
»

kaj kupiti LCD TV ali Plazmo TV gledal bi pa preko Total tv

Oddelek: Zvok in slika
82835 (2427) kremenko1

Več podobnih tem