» »

A kdo pozna server, kjer imajo igralci pinge višje od 130.

A kdo pozna server, kjer imajo igralci pinge višje od 130.

Yoda Master ::

Igram Counter Strike in imam navaden 56,6K modem. Moj ping na slo serverjih je od 135 pa do 200. Bedno je igrati proti tistim k majo ADSL pa te ubijejo preden jih vidiš zato me zanima, če kdo pozna kakšen server, kjer imajo igralci CS pinge podobne mojim ali višje.

Hvala za odgovore!!!
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

Hux ::

Ziher samo na takem serveru bos pa ti mel 300-400! Ce ti res z 56kbps modemom uspe dobiti ping 135 te ala ti vera. Jaz sem ga mel na slovenskih in predvsem na siolu 180 v najbolsem primeru in se je modem connectal z 50kbps menda. Pol z ISDNom sem dobo 70-low 100 zaj z ADSLom pa 22-33 ampak to samo na slovenskem SIOL server vse drugje je vsej tam ko jaz spilam okol 50-70. Eni tuji serveri kot italija, austria, nemcija so se celo hitrejsi kot KKS, amis in podobno.

Binji ::

Jp, srecn bodi. Jst sm meu z modemom ping tam okoli 300. Da ne govorim o Anobiju..stevilka 600 komu kej povej?:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Soni ::

Razmišljaj o ISDN ALI ADSL:\

Hux ::

Aja nekaj sem se mislo. Moji najbolsi casi CSja so bli cist ob startu ko se je bil v prvi testni fazi in do finalnega ter kakih 6 mesecev cez se ko se doben slovenec ni vedno za njega in sem spilal na tujih serverih. Zato sem verjetno mel najbolse 200 pinga sej se ni blo slovenskih takrat. No v glavnem sem se drzal takih serverev predvsem nemskih in italjanskih ki so meli od 200-250 pinga in sem celi cajt bil na vrhu lestvice. Ni blo dobenega blema ubiti koga malo se mores navadit samo hehe. No takrat ko sem dobo ISDN so bili tisti casi ze dolgo mimo CSja ze nisme pogledal kako leto in zaj mi tudi ADSL z 11-30 na SIol oz 50 na tujih en kurc pomaga ker simple neznam vec.
Medal of Honor je moja stvar zaj. V DM al pa TeamDM sem vedno na vrhu in realistic mode roxa totalno. Battlefiled pride zaj in mora roxat tudi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL ali cabel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
534569 (3589) cbelica
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60735395 (18477) RedOS
»

siol ADSL (reakcija kablasov) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1379730 (6789) AlienRex
»

2 letna tragedija!

Oddelek: Strojna oprema
111484 (1062) Dami
»

ISDN primerjava! US Robotics proti ASUS!

Oddelek: Strojna oprema
6962 (795) nodes

Več podobnih tem