» »

Digitalni snemalnik ?

Digitalni snemalnik ?

alscdz ::

Za kolegico postavljam njeno vprašanj:

naš kabelski operater je spremenil analogno shemo TV programov in meni ljube programe prestavil na frekvence čez 700, zato se ti programi sedaj skoraj ne vidijo več. Na ta novem TV sicer gledamo digitalno TV ampak ta stari tv in VSI SNEMALNIKI pa sprejemajo le analogne programe in posledično jaz svojih najljubših oddaj ne morem več posneti !!!!

Na internetu sem našla pri Telemachu Handan CV 6000 DVR ( sprejemnik in snemalnik ) ampka oni ga ne prodajajo, le oddajajo svojim naročnikom. Naš operater ponuja samo sprejemnik, pa še tega nima na zalogi.

Ali sploh obstaja digitalni sprejemnik in snemalnik, ki bi ga lahko kupila, pa da bi delal pri nas ( torej osnovni digitalni kanali, ki jih imamo naročene preko našega operaterja ).


Hvala za pomoč
lp

Spajky ::

Ne verjamem, da imaš tako prastare VCR-je in TV-je. Ponastavi kanale na onih analognih aparaturah (poglej navodila od njih, če ne znaš 8-) !!!
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

norfeks ::

joj... sem odprt podobno temu... ker nisem mal bolj dol pogledal...

skom si pa tej zdej snemala... ? saj lahko imaš digitalni sprejemni prikloplen na snemalno koponento... in na tv istočastno...

drugač naš operater je tud preklopil na digiTV... in tako več nimam kanalov kot so sat1,rtl2,kabel1,vox,pro7 ...torej tvja zdej sploh ne gledam več :)

mene samo zanima a je vseen kater sprejemnik kupit?
in a je operater zadolžen zato da imaš dovolj močan signal... da lahko sprejmeš vse kanale ? saj sem že imel sprejemnik... sam je blo bol tk... včasih je bil signal... včasih pač preslab... če je pa preslab pa pol slike tud ni :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5311477 (7051) Scorpy84
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833435920 (75448) zavajon
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11422643 (8030) alexz
»

TV tuner za PC z DVB-C z digitalnem pretvornikom !?

Oddelek: Kaj kupiti
1311097 (6676) laguna1
»

digitalni sprejemnik (DVB-C) za TV

Oddelek: Zvok in slika
3418372 (9846) mysterio

Več podobnih tem