» »

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi...

Satelitska TV - čiste osnove, kaj potrebujem, programi...

1
2
»

Scorpy84 ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Total TV je Telemach.


Total ni glih telemach, ker je lastnik oba srbski sbb v ozadju pa kkr. Telemach samo trzi total, no tudi racune. Sam total pa neodvisno deluje od telemcha, saj vecina signala prihaja iz bg, ter iz domzal (stn), ki nima blage veze z obema, samo pogodbeno. Se boljse prek total-a eurosporthd prek hotbirda lahko gledas, o kvaliteti slike tle najbrz ni treba omenjati, konkurenca se lahko skrije.

Alexius Heristalski ::

Saj vem. Bistvo moje poenostavitve je, da gre denar na koncu v isti žep. Če bi imela Telekom in Total TV istega lastnika, bi rekel Total je Telekom.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Border ::

Pozdrav!

Dobil sem reciver od TOTAL TV in vstavljeno kartico. Ko priklopim na obstoječi krožnik, kjer preko drugega reciverja normalno delujejo vsi brezplačni kanali (RTL, PRO7, RTL2...), mi TOTAL TV reciver ne prikaže slike brezplačnih FTA kanalov (iskanje njih deluje nemoteno).

Zanima me, ali TOTAL TV RECIVER sploh omogoča, če ni aktivna kartica spremljanje FTA brezplačnih kanalov?

Scorpy84 ::

Ce je un srebrni se ta prvi izpred 10 let, bi moralo. Edino ce niso po updejtu sw tudi temu onemogocili, ko so mnozicno menjavali reciverje. Na novem niti nimas moznosti iskanja. Poglej ce je vse prav priklopljeno in tudi nastavitve. Sploh total se je trzil z dvojno lnb glavo, takonda so nastavitve z dvojno glavo. Ce imas enojno glavo v totalu nastavi diseqc a na hotbird ali astro, predvidevam da po kanalih imas na hotbird? Diseqc b daj pod nic.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Total-Tv v Italiji

Oddelek: Zvok in slika
334495 (3534) starfotr
»

Kupil bi Satelitsko. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5015146 (13606) mumbo
»

Satelitska TV

Oddelek: Zvok in slika
136382 (4585) chrush
»

Digitalna satelitska

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
104504 (4214) gapic_8
»

Total TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113611 (11709) fulgur

Več podobnih tem