» »

Windows vista display settings , windows update, computer management v visti ne dela

Windows vista display settings , windows update, computer management v visti ne dela

zveki ::

display settings, windows update, computermanagement okna se zaprejo takoj, ko jih hočem zagnati. Ima kdo kakšno rešitev

Vista bussines 32bit

solatko ::

Legalna verzija.

zveki ::

legalna verzija, računalnik je pa HP4710s

solatko ::

Vstavi DVD in repair.

zveki ::

že probal, in mi sploh ne das opcije za repair, nove instalacije pa ne milslim delat

solatko ::

Ti že od začetka zeza ali je to pričelo pozneje.

zveki ::

če se prav spomnim, je nehalo delovat po namestitvi service packa

darkolord ::

Imaš UAC mogoče izklopljen?

Poskusi zadevo zagnat npr. takole: mmc compmgmt.msc

zveki ::

vklopljen

darkolord ::

Se ti stvar tudi takoj zapre, če jo poskusiš zagnat, kot sem napisal v prejšnjem sporočilu?

zveki ::

ne, v tvojem primeru se mi odpre

ma za popizdt.
ko kliknem v nadzorni plošči na sistem, središče za omrežje in skupno rabo, središče za varnostno kopiranje pa še ene 5 drugih, se ne zgodi popolnoma nic. Iščem rešitev ze 2 dni na googlu pa nc, ceprav sem zasledu da imajo tud drugi podobne probleme. ce mi je prav ratal razumet, mislm da je povezano z enim update-om.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zveki ()

darkolord ::

Downloadaj tole, odzipaj in poženi .reg datoteko (2x klikni nanjo in potrdi UAC okno). Potem poskusi ponovno pognat te zadeve, ki ti ne delujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

zveki ::

Downloadaj tole, odzipaj in poženi .reg datoteko (2x klikni nanjo in potrdi UAC okno). Potem poskusi ponovno pognat te zadeve, ki ti ne delujejo.

narejeno, po zagonu tega se mi je v start meniju pojavila opcija namesti posodobitve in ugasni računalnik, kar sem naredil. po ponovnem zagonu stvari še vedno ne delujejo:'(

solatko ::

Če ti ne da repaira, na novo instaliraj in iz mape windows.old potem preneseš, kar rabiš, nato pa tisto mapo zbrišeš. Kateri AV uporabljaš?

zveki ::

bitdefender

solatko ::

Si poizkusil z obnovitvijo na prejšnji datum.

zveki ::

odstranitev posodobitev in še enkrat namestitev SP2 in stvar deluje. Hvala za vas trud


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"XP support has ended"

Oddelek: Pomoč in nasveti
485225 (4477) divya
»

Win7 - rant time ! (nov laptop) (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8110345 (8998) noraguta
»

ikone!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71106 (1055) gogolinho
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942265693 (65285) Seljak
»

win7 pa vista v omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
172075 (1824) tey007

Več podobnih tem