» »

Tešave z brskalnikom ali huje

Tešave z brskalnikom ali huje

dave143 ::

Pozdravljeni. Nedavno sem kupil računalnik (gygabite, phenom 4X3,2, 4 Giga RAM DDR3, geforce 9800 1 Giga RAM) in namestil VISTO tako kot treba, potem dodal še ostale programe med drugimi tudi firefox. Problem, večkrat, ne vem zakaj, se mi ob odpiranju kake podstrani (pop-upa) začne zaganjati firefox v novo stran in to v nešteto. Ni kriv firefox, ker je nekaj podobnega tudi v explorerju. Se pa je že zgodilo, da se mi je med zapletanjem v zanko PC popolnoma izključil. Poskusil vse, protivirusni pregled, nova instalacija VISTA, novo nalaganje programov, pa je zmeraj isto. Ne vem kaj naj iščem ali v smeri softwera ali je nekaj narobe z PC. Ali je možna krivda na monitorju (LCD LG 1952s), ker mi ne odpre okna za vpis gesla ob startu (vstopim z enter in mi napise napacno geslo potem pa gre normalno vpisati pravo geslo). Za vsak namig bom hvaležen.

Davorin

msjr ::

To je definitivno virus - bi rekel da kakšen fin trojanc.

Če je sveža mašina in nimaš gor podatkov, formatiraj in naloži originalno Visto.

Monitor ne more biti kriv.

drzni86 ::

verjetno problem v visti iz travnika... Kupi original al pa naloži win 7

dave143 ::

Hvala za sugestije, a vista je originalna in je delala že na prejšnjem PC. trojan? je možno, da ga avast ne najde?

drzni86 ::

hm... ampak če si že večkrat poskušal z formatiranje in ponovnim nalaganjem viste. Potem bi že izbrisal tega trojanca. Pa kaj vedno naložiš enake programe? lahko da je trojanec v katerem od njih!

dave143 ::

Hvala, poskusim še z inštalacijo vsega na novo. Problem so programi sneti z interneta VLC, BSplayer,Winamp itd. Sicer pa se že spogledujem z nabavo sedmice, sedaj okoli 75 evrov, morda bo kaj ceneje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266601 (66193) Seljak
»

Reševanje vojaka Viste (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
49324541 (14144) poweroff
»

Hheeeeeeelp!!! nv4_disp.dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
141245 (995) dondevil
»

Naslednik Viste že 2009? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
18414738 (9393) Kenpachi

Več podobnih tem