» »

eDonkey še kar naprej downloada!?

eDonkey še kar naprej downloada!?

l-note ::

No tako je to. Downloadam en fajl velik 737MB. In grem pred parimi minutami pogledat kako kaj napreduje ta naša "dolvleka" in začuden opazim, pri time piše: - , eDonkey pa mi ta file še kar naprej prenaša, se pravi čez 737MB. Trenutno imam prenešenega 758MB fajla, kar je že 20MB več kolikor je sam velik?

Kaj je narobe?
Ali se bo ta datoteka sploh kdaj prenesla do konca? (he he, ta bi bla dobra:D :D )

Že vnaprej se vam zahvaljujem za morebitne odgovore.

bodom ::

hehe, prvic vidim tako zadevo:D
no, ma ne boj se...enkrat bo ze koncalo...ceprou tko dost cez mejo pa se nism dozivu. men recimo gre cez tja do 5MB, sam 20MB se ne.
aja...lohk pa poskusis prekint pa restartat donkeya ter masino in bos pol vidu kaj bo nardilo. lohk da mas notr v fajlu kak corruption pa se mu je pac mal strgalo.
a si kej pogledu tist progress graf na desni. je ze v celoti crn al so se kje kake crtice, da jih se ni koncalo? ker lohk d ti pokaze tm v stolpcu size napacno cifro. pa pol misls d je nek narobe. na desni pa se tocno vidi kolk je ze nardilo oz. kolk ti manjka.
probaj restartat pa pol porocaj o rezultatu.
good luck...8-)
LP

l-note ::

Hja, sem resetiru eDonkeya in compa pa nč ne pomaga.;((
Glede unga progress bara je pa tko, čist črn je že, se prav da je že 100% downloadanga, ampak on ga hoče še kr več. joj joj;((

Ziga Dolhar ::

Preberi si uradni eDonkey FAQ. Lepo piše.

Balandeque ::

Se bo. Zraven se prenašajo še podatki o prenesenih paketkih, in če je download bolj razdrobljen, je včasih datoteka večja. Daj človek, če dol cuzaš vsaj preberi oni FAQ na oslovi strani, boš še marsikaj pametnega izvedel...
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

||_^_|| ::

se nardi včasih. Ni panike, bo že prišel do konca.

l-note ::

Ja človek, če bi stran www.edonkey2000.com delala, bi si jst to čist lepo brebral. Res je, da obstaja tudi milijon FAQ-ov v nemščini, ampak ker nemško ne znam...

No vseeno hvala za odgovore.

Edino tole še, do kakšne meje pa naj bi se to "overdownloadanje" nadaljevalo??

MUC ::

Vsako datoteko razdeli program na segmente, in vsak segnemt se prenaša posebej, lahko iz različnih serverjev. Vsak segment ima nato še CRC podatek. Ko je preneše se ugotovi, ali je CRC pravilen in če ni se segment zavrže in DLa ponovno. Če je tega veliko, se občutno pozna, ker kot si opazil že sam DLa kar naprej .)

Brez skrbi, bo tudi dokončal, ko bo res vse OK prenešeno!

bodom ::

zal lohk recem sam to, dokler se ne bo navelical oz. ko bo koncalo.
pocak no, sej bo....:)) ...al mogoce delas to na dial-up, pa je skoda impulzov?:D
LP

l-note ::

JE ŽEEE!
Bodom: Ne ne, ne delam na dial-up. ADSL dela svoje. Drgač pa sva se midva že enkrat na forumu pogovarjala in pršla do ugotovitve da mava skor tričetrt copma enazga.

Hvala vsem in s tem mislm da je debata zaključena.:D :D

Tr0n ::

Hmm, kaj pravite na izmenjavo vasih eDonkey usernajmov, da se naredi en velika frend lista za hitrejso izmenjavo?

Gandalfar ::

Tr0n: skoda, ker ga edonkey bot lite redno menja :/

||_^_|| ::

Zakaj pa ne uporabljate Pro verzije bota? ma ful hud serch!

bodom ::

ja ej lohk bi se zmenli za izmenjavo teh usernamov. ne bi blo slabo:))
...
kej dobim tega bota?
LP

||_^_|| ::

ja loh si izmenjamo username ampak kaj nam to pomaga?

bodom ::

||_^_||: a lohk poves kje dobim tega bota?
hvala, LP

||_^_|| ::

l-note ::

||_^_||: A ti uporablaš Bot Pro??
ker jst mam unga Lite.

bodom ::

l-note: sej za unga Pro se mors registrirat.:( bi bil pa vrjetno se boljs kot tist navadn, lite al kaj je ze. zdej sm ga instaliru in zadeva kr deluje:))

aja...da ne bom nove teme odpiral...vprasanje za tiste, ki uporabljate Edonkey;
zakaj mi download in upload na donkeyu crkne, ko recimo printam nek dokument al pa igram kako spilo, pa medtem procesor dela na 100%.
a bi kdo vedu kje je problem...verjetno v Edonkeyu, ker internet se vedno dela na max, sm testiral. samo transfer v donkeyu zacasno crkne. zakaj?
hvala, LP

||_^_|| ::

zato ker je proc 100% obremenjen in nima cajta za donkija. če maš winXP/2K dej donkeyu&botu AboveNormal priority pa bo.

bodom ::

ja, sam sm to ze enkrat probal in se mi je pol masina zastekala in cez neki casa sesula:(
hmm, bom se mal testiral...

Mr.B ::

Jaz imam rekord nekaj čez 3.5 gb. Pa je bl saj po progress baru vsaj še dve tretini za dL. Sicer sem pogledal pod temp direktorij pa ni bilo nobenega fila toliko velikega , pa tudi ko je bil film dol potegnen jebil prave velikosti. bug.
Sicer men ponavadi kaže tudi do 20 Mb več pa še dol vleče . Sklepam da so pač razni bugi , ter nepravilno postavljene velikosti , ampak do sedaj so vsi delali.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bodom ::

ej a mi lohk kdo pove kaj je narobe...
zdej sm v 3 dneh zloudal do konca ze enih 7 fajlov in samo dva sta 'prezivela'. ze pr 5 fajlih mi je napisalo pol na koncu corrupted. in to pomeni pol da ga je treba ponovno zloudat:(
a bi kdo vedu zakaj se to dogaja?
LP

Bacilio ::

A lohka se men mal pomagate, zakaj se men e-donkey noce na noben server povezat, veckrat sm ze probu ampak na noben server se ne poveze, pustu sm ga ze po vec ur pa se ni povezu nikamor. Kaj nej nardim da mi bo e-donkey delu?

bodom ::

bacilio: nekdo tule v tem topicu je že podal link, kjer dobis edonkey bota. pol ti sploh ne bo vec problem se vec connect-at:))

a mogoce kdo ve, zakaj se meni pojavljajo corrupted fajli?
please help!

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bodom ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoc pri eDonkeyu 2000 PLS

Oddelek: Pomoč in nasveti
331586 (973) bodom
»

eDonkey

Oddelek: Pomoč in nasveti
331713 (810) AIDS
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
525002 (3528) Mr.B
»

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Oddelek: Omrežja in internet
161704 (1340) pivmik
»

KAAZA SPEED

Oddelek: Omrežja in internet
211882 (1479) Vanich

Več podobnih tem