» »

Kateri P2P vam najbolj vleče?

Kateri P2P vam najbolj vleče?

eland ::

Zanima me, kakšne so razlike med P2P - oz. če nekateri bolj vlečejo od drugih ali gre samo za število uporabnikov, ki ga uporablja?
Napišite katere sami uporabljate (poleg Kazaa in Winmx) ter zakaj so vam všeč.

Djuro ::

Men še najblj vleče Osel. Dol vleče skoz do konca, gor je tut največ filmov, ki so povečini zelo kvalitetni. Tut za programe je zelo dober. Za muziko pa bolj seka Kazaa. Ampak itak delam na radiu, tko da me dolvleka muzike ne zanima.

blabla ::

mldonkey (Linux only 0:) )
Sedanja verzija deluje na edonkey omrežju, verzija 2.0 pa bo delovala na eDonkey, Direct Connect, Open Napster, Gnutella LimeWire, Soulseek, Audio Galaxy, OpenFT omrežjih
8-O

urban ::

Jaz se bolj držim kazze, zelo pregleden program, gor dobiš skoraj vse, od filmov in muzike.
Nevem, da nekateri pravjo, da kazza ni za dolge file npr. file. jaz sem še vse dol dobil, z razliko od Osla, ki ti nakoncu spusti samo en majcken del, in se lahko pod nosom obrišeš.

Jaz sem z kazzo zadovoljen..

LP

Hux ::

Jaz samo Osel in Irc. Z oslom dobis cisto vse kaj si zazelis v mojem primeru nemske stvari. Pol so kanali ki so polni z boti ki majo po 2000kB/s uploada in zelo dosti stvari najnovejse in dela vedno maximum. Pol se pa eni dump privat ftp kjer so tudi nove stvari gor. Seveda govoeim o " free software" da nebo prislo kakemu moderatoru namisel kaj druga :8)

Na Kaazo in WinMX se pa sploh ne spoznam. Na WinMXsu so nenormalne cakalne dobe in ponavadi 4 surjceji maximum tak da kr brezveze pri kazi pa pise da je file velik recimo 139MB ceprav bi mogo biti 700 torej tudi nevem edino mp3je sem dozaj downloadal z kazo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

eland ::

Bi moral biti pri Oslu pozoren na spyware kot pri Kazaa?
Ircat žal ne znam:8) .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Webmojster ::

kje dobit osla?

LapD ::

TU D/L osla, inštaliraš, odpreš *harereacto* in to je to.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

Webmojster ::

aja .. budalo jaz nisem skapiral osel = donkey .. sem sprobal že zadevico .. pa mi niti malo ni všeč.. sploh ne najde nič .. tak da, folk, pridno uporabljajte kazaa! zakaj pa ne recimo winmx? v idle stanju ti žere bandwidth .. rač. počasneje deluje .. pa čakaš na tistih 30 v queue in ti pri 2 napiše, da fajla ni!! po petih urah! bemti!

tejo ::

Webmojster: vzemi si čas, preberi stare teme, kako se naštima bota & stuff, potem bo pa osel tolk laufal, da ti bo kmal prostega prostora na disku zmanjkal :D

Uporabljam naslednje:
WinMX
Kazaa
eDonkey

Hux ::

po resnici povedano CuteFTP :D lol
MAm en dober privat server kjer majo vse najnovejse gor. Primerljivo z 0day ftp ampak prenos je le 58,6kB/s ampak nonstop.

Paramedic ::

Js pa iMesh - mal spywara more bit; kazaa lite. sm se pa že jebu z oslem, pa nč boljš. povezuje se dolgo, ker ne najde strežnika za povezavo, ko pa najde, pa nobenga stuffa ne najde. brezveze
End transmission.

bodom ::

ej folk...ma edonkey je d best. sam nameces notr serverje, pa nastimas max connections na 500-1000, pa louda pol na max (64kb/s v mojem primeru). vse se da dobit, od programov, filmov,...
imesh al pa winmx uporabljam samo za mp3-je in podobno sranje...
mp3-je in cele plate pa se da dobit tud na edonkey search brez problemov.

Hux2: a lohk zaupas tale privat FTP?:D

LP

pivmik ::

Za cele MP3 Albume, Filme: eDonkey2000,
vsi fajli so kvalitetni

iRC je tudi zelo dober za nove stvari, Filme Igre, MP3 albumi (vse kvalitetno), xdcc rulez.

KaZaA za posamezne MP3je, Seinfelde in druge serije v slabi kvaliteti.

WinMX meni smrdi, en frend pa je reku da treba nabavit serverlisto z nekim programom, pa pol da kr gre.

BearShare, LimeWire, Morpheus in ostali GNutella klienti smrdijo vsi po vrsti.

iRC fileservers/ostale lame skripte tudi smrdijo.

DirectConnect DC++, je neki serdnjega, mešanica iRCa in P2P. Ko prideš na vrsto lahko morda dosežeš velike hitrosti(ako ima uni na drugi strani T1 T2 povezavo).
LP, Gregor GRE^

bodom ::

ej kaj je to za en program iRC...prvic slisim zanj. kaj se da dobit s tem? tud filme?
LP

globoko grlo ::

irc je namenjen večim stvarem, če najdeš kanal lahko tudi kj dol povlečeš, sam rabš enga k ti bo razložu zadevo

drgač pa osel + sharereaktor za filme, progye, špile
kazaa za mp3je

zdej je pršu nov morpheus 2.0, verjetn se bo kr prjel, ni več na gnutteli (če se ne motim)

aja, še to bi dodal, da mam pr oslu max conn. na 250, pa mi dlja 45+, vglavnem okrog 50K, če sm dal na 400 se mi je dl full zmanjšal, pa nobenga eboota ne uporabljam

Zgodovina sprememb…

bodom ::

hmm...ma ta irc mene spominja na tist k chat-as z ljudmi. a je kej povezave s tem, prvic slism za ta program. a mi lohk do bolj razlozi kje se ga dobi in kku deluje?

glede edonkeya in max connections; ce mas od 500-1000 ti bo najdlo vec ljudi oz. sourcev da bi od njih pobiral fajle. res pa je, da bi tud dobro vleklo ce mas samo 100 napisano, sam vseeno tezje dobi. odvisno od tvoje internet povezave.
LP

globoko grlo ::

irc je bil prvotno namenjen četanju (Internet relay chat) al neki tazga, sam če dobiš dobr kanal, oz. človeka k ma dobro linijo ti bo pa na full vlekl, sam morš iskat, pa dost cajta ti to pobere če še ne veš kje pa kako pa zakaj

aja, mam pa adsl

eland ::

Vprašanje: Kaj narediš z fileom, k mu manjka manj kot 3MB do konca, pa ga ne moreš zlovdat in ima zato file končnico .dat? Ga je možno rešit al ne? Gre za Kazaa dl, če to kej pomaga.

Paramedic ::

Z DivFix programom (tko nekak) se da na novo postavit index, da se ga da pol gledat. Pa v Virtualdubu se ga tut da zrihtat. Sam to dooolgo traja.
End transmission.

Fury ::

em.. jest bi pa rad vec vedu o teh irc zadevah :) keri serverji in keri kanali? :)

perci ::

Ne pretiravajte ;( .

Fury ::

ok se zmenmo na ircu :) al pa nea fury1@email.si ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako bi lahko downloadav?

Oddelek: Omrežja in internet
151664 (1100) Paramedic
»

kateri P2P

Oddelek: Omrežja in internet
71525 (1266) gumby
»

Dawnload avi-jev

Oddelek: Omrežja in internet
272579 (2087) Hux
»

AudioGalaxy SMRK!SMRK!

Oddelek: Omrežja in internet
151885 (1246) XShaeboX
»

KAAZA SPEED

Oddelek: Omrežja in internet
211828 (1425) Vanich

Več podobnih tem