» »

Samsung Omnia II ?

Samsung Omnia II ?

Ciklamen ::

http://www.gsmarena.com/samsung_i8000_o...

Meni sploh ne deluje tako slabo, razen tiste "kocke" med tipkama call in end call. Malo so fulali s tem :P

Pa 64k barv "samo", mislim da so s tem tudi fejst fulali :S
- End of the Post ->

severjug ::

64k barv je zato,ker je OS Windows Mobile.To je omejitev tega opracijskega sistema.
Zakaj je pa temu tako bo pa kdo drug povedal.

lp

Ciklamen ::

Pa če kdo ve kdaj se bodo ti mobiteli pojavili pri nas (Jet, Omnia II in HD, M8900 Pixon ... )
- End of the Post ->

Anto ::

Pa če kdo ve kdaj se bodo ti mobiteli pojavili pri nas (Jet, Omnia II in HD, M8900 Pixon ... )

Mene tud to zanima...Še posebi za Omnio HD, če mogoče ve kdaj naj bi prišla k nam in kakšne bodo cene. Mobitel naj bi jih začel prodajati 1.julija, vendar je za moj okus malo predraga vezava. Ve kdo kdaj/če jih dobijo pri Simobilu,Tušmobilu...in kakšne bodo cene ?

c_o_n_d_o_r ::

 Omnia II

Omnia II


 Omnia II

Omnia II


 Omnia II

Omnia II


 Omnia II

Omnia II


 Omnia II

Omnia II



Naloženi WM 6.5 :)
HP Compaq & Sony VAIO

MAX34216 ::

tole pa tudi jaz čakam...

a je tvoja Condor? Če je, kje si jo nabavil?

Roberthxx ::

jaz mam na omnia II wm6.1. kako naj spravim gor wm6.5?

beeback ::

probaj preko programa Kies ali pa samsung new PC studio ....

tomaz- ::

Bi rekel, da je do sedaj fant že spravil gor wn6.5, kaj meniš??

beeback ::

močno dvomim :)

denabiker ::

imam win 6.5 in me zanima najboljšo varianto za ogled skritih slik. Imam nekaj privatnih slik, katere nočem, da se vidijo v galeriji. Če daš slike pod skrit folder jih ne bere. Zdaj bi pa rabil nasvet za en dober program kateri brska tudi po skritih folderjih in da slideshow gre iz folderja, ne da nameče vse slike na kup.
Kako se resco viewer obnese na win? Imel sem ga na symbianu in je kul.
Kako rešujete te probleme?

denabiker ::

sem naložil resco photo manager, po browsaš do skritega folderja in lahko gledaš, slideshow itd.

Kje moram nastavit, da ne polni baterije med priklopom na PC?

pod Start>Settings>System>Power> nima nobene opcije, ali pa pod usb connection.

Edino, če bi šel v registre spreminjat: HKEY_LOCAL_MACHINEDriversBuiltInusbfndrvEnableUsbCharging

Koliko rama požere SPB shell? Koliko se pozna pri bateriji?

Zgodovina sprememb…

McNato ::

Zanima me kakšne izkušnje imate uporabniki z Omnio II ? Cena je pri Mobitelu ugodna, zato je sploh v mojem izboru.
Hvala!

RazzorX ::

McNato, ne kupuj telefona z operacijskim sistemom WM6.1, 6.5. Kupi raje nekaj z androidom.

IgorM ::

Zakaj pa ne? Dobro bi bilo, če bi kdo še kaj utemeljil. oz napisal razloge zakaj ja oz zakaj ne.

RazzorX ::

Zato, ker je enostavno zastarel operacijski sistem. Je počasen, nezanesljiv, veliko problemov z njim itd.

chrush ::

Odvisno za kaj ga uporabljaš. Jaz imam omnio 1 in 2 in sem z obema zelo zadovoljen. Baterija drži teden dni in več, uporabljam ga pa za klicanje, sms, e-mail, sinhornizacija s pcjem, kdaj pa kdaj tudi kaj posnamem (video+sound), kdaj pa kdaj odigram tudi kakšno igro, uporabljam tudi bluetooth za prostoročno telefoniranje, uporabljam še wifi in kdaj pa kdaj navigacijo. Sem zelo zadovoljen in do zdaj še nisem imel nobenih težav. Na 2. imam naloženo kot je bilo v originalu, na 1. pa imam custom rom, ki je funkcionalno enak omnii 2
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

SuperKobeD ::

@chrush
Če si pa z Omnio 1 zadovoljen imaš pa res nizke standarde :D
[With the lights out]

hojnikb ::

SuperKobeD je izjavil:

@chrush
Če si pa z Omnio 1 zadovoljen imaš pa res nizke standarde :D

Res je.Z tem telefonom sn meu osebno dost problemov.
Mogoč si dobu dober primerek.

^^Se pra strinjam glede baterije.Pri normalni uporabi zdrži z custom romom dober teden ali več.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122047 (30873) Kunte
»

SAMSUNG i8000 OMNIA 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6912798 (6539) Destroyers
»

Windows Mobile 6.5 in 7.0 v sožitju

Oddelek: Novice / Windows Mobile
116040 (4292) Ashrack
»

Windows Mobile OS

Oddelek: Mobilne tehnologije
362170 (1634) Trinitron
»

Kater mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
393252 (2401) tey007

Več podobnih tem