» »

mp3 predvajalnik

mp3 predvajalnik

tey007 ::

zanima me, kater mp3 predvajalnik (ali mp4, ni pomembno) bi si vi kupili? nekje sem slišal, da je iriver dosti boljši od ipoda.. pa me zanima, kakšne mate kaj izkušnje s tem? do sedaj sem imel mobitel, vendar mi baterija ob poslušanju glasbe zdrži le en dan in pol in je potem smotano, ker mi ravno v šoli crkne in sem potem do popoldneva brez mobitela.. ali naj si samo kupim nadomestno baterijo pri mobitelu? drugače pa sem malce gledal iriver spinn --> . bilo pa je tudi kar nekaj govora o cowonu in iaudiu ipd...

predlogi oz. izkušnje dobrodošle :)
  • premaknilo iz Loža: STASI ()

tsh2 ::

tega bi kupil še enkrat:
http://www.mimovrste.com/artikel/158005...
baterija se polni preko računalnika. zdrži 15 ur predvajanja. v praksi polniš enkrat na teden.

2gb je ravno prav placa, ne preveč ne premalo.

meni dela brez problemov že 2 leti. so mi pa ravno danes slušalke začele zajebavati, zvok prekinja. bo treba nove nabavit.

majhna pomanjkljivost je, da ne moreš izbrati, da igra določen direktorij. se pa to da odpraviti z enim programčkom, ki naredi playlisto iz vsakega direktorija: http://www.mediafire.com/?yd3wz1zhciz.

napisal sem še en program, ki prekopira 10 sekund iz sredine vsake pesmi na začetek. tako lahko na hitro vidim, ali mi določena pesem paša tist moment ali ne. to uporabljam že par mesecev in je zelo zelo dobro, bi bilo veliko bolj nadležno brez tega programa: http://www.mediafire.com/download.php?m...

;-) ::

baterija se polni preko računalnika. zdrži 15 ur predvajanja. v praksi polniš enkrat na teden.


nono:D To je tako da bi reko avto v praksi tankaš 1x na mesec, samo vsi vemo da temu ni tako če se več voziš.

zanima me, kater mp3 predvajalnik (ali mp4, ni pomembno) bi si vi kupili?

Če bi jaz kupoval oz. ko bom kupoval bom kupil takega ki grejo notr tiste male aaa baterije. Zakaj? Ker mam slabe izkušnje z temi kurci ki jim negre menjat baterije in po dveh letih začnejo bit baterije nestabilne.
Drugače pa če maš telefon ki ti podpira mp3 in imaš slušalke in imaš tudi dovolj prostora ki ti zadošča bi jaz kupil baterijo pa nerabiš z dvema stvarema okol skakat, pa še boljše se počutiš ker ga funkcionalno bolj izkoristtiš:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

tey007 ::

saj razmišljam, da bi si kupil baterijo oz. potovalni polnilnik ali kakorkoli že... samo,problem je, ker pri moji n95 navadni ponavadi, kadar poslušam musko in ni ravno naglas, slišim nekakšno pokanje med glasbo. tko namomente v ozadju "tik, tik, tik tik tik...."... prjatu mi je reku, da je to zaradi počasnega procesorja... in če je to res to potem bi rabil nek predvajalnik. trenutno so mi v očeh iriver spinn, iriver p7 in pa cowon s9... offtopic: a drugače kdo ve, če je pri n95 res problem prešvoh procesorja?
ontopic: kater od tistih zgoraj naštetih vam je najbolši oz imate kakšne izkušnje z katerimkoli od teh?

dfajt ::

iPod niti ni ne vem kaj. Medtem ko ti trgovci govorijo, kakšen oh-in-sploh zvok ima, testi na internetu govorijo drugače. Baje je iRiver eden izmed boljših.
Jaz pa sem se odločil za sony, ki je sicer cenovno primerljiv z iPodom, a ima zvočne karakteristike dosti boljše. Če mu dodaš še Sennheiserjeve slušalke, potem je to zame zmagovalna kombinacija.
Predvsem računaj na to, da imajo v osnovi mp3 predvajalniki zraven precej slabe slušalke in če jih preizkušaš, jih preizkusi s kakšnimi kvalitetnimi - najbolje, da imaš svoje, saj lahko tako slišiš razliko med predvajalniki.

;-) ::

Nevem zakaj na n95 slišiš pokanje, zarad počasnega procesorja sigurno ne, ker sem že imel dve in ni bilo nikoli nobenega pokanja ne na slušalkah ne na zvočniku. Mogoče te zvočnik oz. slušalke kaj zabavajo?

iso2000 ::

Moja izbira po vrstnem redu:
Cowon D2
Cowon S9
Meizu M6

iPod Shuffle za športat no.1

Iriver-ja pa ne poznam več, imel sem super player IFP-899 (mislim, da se je tako reklo modelu).

Zakaj Cowon D2:
Super zvok
izredno močan izhod
poleg vgrajenega pomnilnika ima režo za SD kartice in lahko dodaš še precej prostora - imam 4GB verzijo +8GB SD.
baterija zdrži nenormalno dolgo (filam ga na ca. 3-4 tedne, poslušam skoraj vsak dan kakšo uro)
ne rabiš dodatnih programov za nalaganje glasbe
podpira čuda audio formatov ogg...
ima touch zaslon, ampak glavne funkcije so preko gumbov na ohišju - upravljanje v žepu...


Cowon S9 je malo bolj fensi šmensi, ima boljši GUI, izhod je šibkejši, ima bluetooth, večji zaslon, boljši touch, ni SD reže, bolši za gledanje filmov, podpora večim video formatom
baterija zdrži zelo dolgo, še ni potestirano, ker ga imam premalo časa

minus za cowona je cena in da se ga ne dobi pri nas

Meizu M6 - zelo dober zvok, izhod šibkejši kot pri cowonih, manj dodelan GUI kot pri Cowonu, malo nižja kakovost izdelave, podpora množici audio formatov, nalaganje vsebin brez dodatnega softwera. Pod črto zelo solidna zadeva.

shuffle(predzadnja generacija) - mi je všeč za športat - majhen, skoraj neuničljiv, močan izhod, brez nepotrebnih dodatnih funkcij. Oblika kljukice za na obleko je pa sploh genialna! Velik minus je zame uporaba iTunes za nalaganje glasbe. Nova verzija ima komande na kablu slušalk, kar se mi zdi nesprejemljivo!

Pri vseh predvajalnikih so priložene slušalke bolj kozmetičnega značaja in se da z boljšimi slušalkami dobiti bistveno boljši zvok...


Now, GO FIGURE!

tsh2 ::


nono:D To je tako da bi reko avto v praksi tankaš 1x na mesec, samo vsi vemo da temu ni tako če se več voziš.

če jaz poslušam več kot eni 2 uri na dan mi postane že kot bi poslušal cirkular. :) ni za pretiravat, je pa zelo prijetno vklopiti ko ti postane dolgčas.


Če bi jaz kupoval oz. ko bom kupoval bom kupil takega ki grejo notr tiste male aaa baterije.


tista mala baterija je velika pol mojega sansa clipa. majhnost je zelo dobra stvar, lahko daš v katerikoli žep, npr žep od kratkih hlač in te ne moti in ne pade ven (ko ne poslušaš, ko poslušaš ga pritrdiš na rob majice).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tsh2 ()

tey007 ::

baterije mi niso ravno všeč. sem imel zadeve, ki so bile na baterije, pa sem jih menal vsak teden če sem poslušal vsak dan okrog 2h... amm. sedaj razmišljam, če bi bilo pametno mp3, ali bi raje en boljši mobitel? razmišljam o kakšnem htc-ju... ne vem kaj naj. ali naj mobitel nek običen samo za klicat in mp3 oz mp4 oz karkoli že posebej? izkušnje z htc in njegovim predvajanjem glasbe?

aja btw @ ;) : n95 ima tudi zelo rada freeze ob poslušanju glasbe, kar gre men osebno zelo na jetra...

bosmla ::

Da ponucam temo:
Za zeno moram nabavit mp3 predvajalnik - zahteve vzdrzljiv, vzdrzljiv, vzdrzljiv, zanesljiv na 2, ni vazno da predvaja video, cca 4GB, dobra baterija... no v glavnem to kar si zelimo vsi :D ja pa dobavljiv mora bit v SLO.
Gledal sem ze Meizu, pa Cowon D2 (katerega pa ne najdem v SLO), Philips...
Kaksen predlog, izkusnje?

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

dfajt ::

Jaz imam Sonya in dela brez problemov. Ima 16GB, baterija zdrži okoli 40 ur (za glasbo), kvaliteta zvoka je za moje razmere odlična, pa tudi ohišje je narejeno dokaj kvalitetno.

joze67 ::

Imam ono Sanso od zgoraj - super zadeva.
Sin ima Creative Zen Stone Plus - super zadeva.
Hči ima Sony Walkman E serija - super zadeva.

Poanta - če kupiš karkoli, kar ima neko znamko, se vsaj malo pojavlja na netu (ni popolna eksotika) in ima funkcije, ki jih potrebuješ ali misliš, da jih potrebuješ, bo super.

Sam bi še enkrat kupil kateregakoli od teh, ali kaj v tem rangu, razliko do "boljših" (Mercedes class) pa investiral v vsebino, ali vase.

bosmla ::

Bom pac enega vzel (tam okoli 100E) in upal na najbolse :)

Ah ja moram slucajno pazit pri katerem modelu/proizvajalcu, da nima kaksnih omejitev (kot je recimo iTunes)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

demon#666 ::

Pozdravljeni!

Zanimam se za nakup m3 player-ja, pa me zanima, kateri je zdej best buy za 50€ (-/+ 5€). Gledal sem Philipsa.

Hvala za odgovore.

LP
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

GrimReaper ::

Pri poceni predvajalnikih mislim da ne moreš zgrešit s Sanso Clip ali Philipsom, sam imam sicer izkušnje samo z unim z barvnim zaslonom, zame ima vse kar rabim.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

globoko grlo ::

živ!

gledam tegale
http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...

a kdo pozna?

Me pa zanima še neki, v avtu imam aux vhod in če dam iz mp3/4 line out v aux je to to?

tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MP3 predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
285268 (3550) Dr.S
»

Nakup mp3 playerja

Oddelek: Loža
9731 (565) iso2000
»

kateri mp3 oz mp4

Oddelek: Zvok in slika
81931 (1759) neres
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175632 (31330) M.B.
»

iRiver Clix, druga generacija

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
124126 (3141) Oven-2k

Več podobnih tem