» »

rc drift avtomobil nakup

rc drift avtomobil nakup

podreberek ::

rad bi si kupil rc avtomobil električni merila 1:10 drift verzijo.
zato me zanima kje se lahko to kupi al v slo ali v tujini na kaj je treba bit pozoren in če je res možnost driftanja ko se seveda naučiš ??
najbol me zanima kje se takšna stvar kupi in ali že mia kdo izkušnje s tem?
lp

DimmniBurek ::

ČE je res možnost driftanja ko se to naučiš? Kako vprašanje pa je to. Če si videl filmčke da mojstri driftajo, očitno je možno, a?

Poglej kak tak forum, pa malo preberi kaj se ti splača nabavit kot začetnik.
There Is No Stronger Drug Than Reality

podreberek ::

ČE je res možnost driftanja ko se to naučiš? Kako vprašanje pa je to. Če si videl filmčke da mojstri driftajo, očitno je možno, a?

Poglej kak tak forum, pa malo preberi kaj se ti splača nabavit kot začetnik.



ravno zato ko si omenil mojstre predvidevam da se je treba naučit kot vsako stvar ali pač?;)

;-) ::

1. Moraš vedet če boš imel elektro mudel ali nitro oz. kako drugo gorivo.

2. Ni se težko naučit, od začetka se pač igraš pa ti je cesta za normaln avto premala če si prehiter, zato je najboljše na kakih lepih parkiriščih furat.

Sicer nimam RC-ja sem pa se včasih veliko igral z RC-ji elektro in nitro mudeli. Tak pač je, to je drag šport v vsakem primeru, ker je po vsaki vožnji treba kaj "šraufat" in nastavljat in če nimaš vsaj kančka mehanika oz. modelarja v sebi je to izguba časa in denarja.

Jaz bi za prvo kupil kako osnovo za 200€ (to dobiš rabljeno za tak denar), ker boš itak rabo pogosto nove gume in rezervne dele. Probaj it h kakemu klubu na trening pa da ti posodjo da sploh vidiš če je to zate.

c0dehunter ::

To da pejt v klub je bull. So men isto govorili da se ne bom sam mogu naučit letet RC letalo. Like said, bull.
Poglej na internetu mal pod tagi modelarstvo, mantua.... Ne vem pa, če majo prav drift verzije.

P.s.: zadeve ki niso ravno delikatne, lahko naročiš pri hobbyking-u iz kitajske, kjer je vse napram EU zelo poceni. Samo kake batarije in polnilce ne kupuj tam. Elektronika je ok.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

podreberek ::

To da pejt v klub je bull. So men isto govorili da se ne bom sam mogu naučit letet RC letalo. Like said, bull.
Poglej na internetu mal pod tagi modelarstvo, mantua.... Ne vem pa, če majo prav drift verzije.

P.s.: zadeve ki niso ravno delikatne, lahko naročiš pri hobbyking-u iz kitajske, kjer je vse napram EU zelo poceni. Samo kake batarije in polnilce ne kupuj tam. Elektronika je ok.



sej sem se mal zanimal pri slovenskih ponudnikih nekje za 180€ je neka mazda ozr mustang piše rtr drift sam mene zanima če je podlaga asfalt pa one drift gume ko so že gor in seveda motor dost dobri da avto zdrsi ozr drifta vem da mora bit 4x4 pa priporočajo električne ker majo bencinski preslab pospešek pri nižjih obratih.
GLEDAL SEM TALE MODEL http://shop.mantua-model.si/index.php?i...

zato me zanima če ima kdo izkušnje s konkretnim primerom kater avto ktere gume katera podlaga kater motor al ga je sam sestavil po delih ali je že kupil RTR.

podreberek ::

1. Moraš vedet če boš imel elektro mudel ali nitro oz. kako drugo gorivo.

2. Ni se težko naučit, od začetka se pač igraš pa ti je cesta za normaln avto premala če si prehiter, zato je najboljše na kakih lepih parkiriščih furat.

Sicer nimam RC-ja sem pa se včasih veliko igral z RC-ji elektro in nitro mudeli. Tak pač je, to je drag šport v vsakem primeru, ker je po vsaki vožnji treba kaj "šraufat" in nastavljat in če nimaš vsaj kančka mehanika oz. modelarja v sebi je to izguba časa in denarja.

Jaz bi za prvo kupil kako osnovo za 200€ (to dobiš rabljeno za tak denar), ker boš itak rabo pogosto nove gume in rezervne dele. Probaj it h kakemu klubu na trening pa da ti posodjo da sploh vidiš če je to zate.



it probat se popolnama strinjam in tam tut zvedit iz prve roke kaj je bolš pa kaj ni ampak z lastnim raziskovanjem krepiš tudi sebe.

sem pregledal neki forumov pa našel neki trgovin ki pa so jih žal refreshal ko so menjal cene iz SIT v € neki sploh neobstaja več neki že lep čas ni na zalogi itd sem klical v par trgovin pa ni blo nekega odziva bom še mal preštudiral zadevo vsak nasvet je dobrodošel.

Blade ::

Jest sm tud mal gledal RC Drift zadevce en cajt nazaj.
Ugotovil sm da je boljše imeti električnega (kot si napisal), ker so bolj odzivni - sploh za začetnika, ker driftati se da tudi z nitro.
Druga ugotovitev je, da ne uporabljajo gumenih plaščev, ampak so plastične gume - na netu sem nekje videl celo DIY "pnevmatike", in sicer so odrezali cev, v širini gume in jo nataknili na gumo.

Tale modelček, ki si ga poslal je 4x4 (hmm, zgleda da je to priporočljivo, glede na link spodaj) .. pazi tudi na to, da dobiš oddajnik v obliki pištole z volanom.

V glavnem tukaj si mal pobrskaj po forumu:
http://rc-drift.com/rc-drift-forum/inde...

Good luck! Boš dal za en krog ;)

podreberek ::

Jest sm tud mal gledal RC Drift zadevce en cajt nazaj.
Ugotovil sm da je boljše imeti električnega (kot si napisal), ker so bolj odzivni - sploh za začetnika, ker driftati se da tudi z nitro.
Druga ugotovitev je, da ne uporabljajo gumenih plaščev, ampak so plastične gume - na netu sem nekje videl celo DIY "pnevmatike", in sicer so odrezali cev, v širini gume in jo nataknili na gumo.

Tale modelček, ki si ga poslal je 4x4 (hmm, zgleda da je to priporočljivo, glede na link spodaj) .. pazi tudi na to, da dobiš oddajnik v obliki pištole z volanom.

V glavnem tukaj si mal pobrskaj po forumu:
http://rc-drift.com/rc-drift-forum/inde...

Good luck! Boš dal za en krog ;)


se odloča več mojih sosedov za ta "projekt" zato iščem avtomobil ki je sposobn takšne funkcije in tudi imam prostor zaenkrat outdoor kjer si bomo nrdil stezo čene je škoda imet takšen avto čeprav se sliši nabijavsko moj ata obvlada konstrukcijo objektov in izvajanje del tako da ko bo vse upedenan obvestim na tem forumu in zakaj pa ne vabljeni na testiranje.;)

pa tale zgleda tut dober http://shop.ebatt.si/view_product.php?p...

Zgodovina sprememb…

Pametna16 ::

Definitivno za tvoj namen pride prav elektro avtomobil. Je cenejši po ceni, lažje vodljiv, cenejše je vzdrževanje, nič šraufanja glede na nitro avtomobile, ki pa imajo seveda tudi kak plus (moč, hitrost, zvok).
Za začetek daj tam do 200 eurov (tale od Ansmanna je čisto OK), avto naj bo elektro, 4x4 pogon, potem pa če ti bo stvar všeč pa lahko reskiraš tudi kak euro več in kupiš tudi bolj tekmovalni avtomobilček. A tam potem niso več heci:D

prdo ::

kaj menite o modelu e-maxx od traxxasa?

s1m0n ::

@prdo nov ali rabljen ?
Drugače Traxxasovi modeli niso slabi niso pa top!
Rezervni deli verjetno niso problem!

T0RN4D0 ::

Za driftat ravno ni :]
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

s1m0n ::

Ja :) je bolj za off road :)

prdo ::

jaz mislim novega in bolj za off road kot drift. kaj pa vzdržljivost (koliko časa ti zdrži)

T0RN4D0 ::

Z vsemi hobby grade avtomobili je tako, da boš moral vanj konstatno metat precej denarja da bo laufalo. Gume se obrabijo, roke se lomijo, pa grejo zobniki, pa postane prepočasen, menjaš komplet pogon, podrobiš zobnike, hop-upi...

Skratka računaj da kar se stroškov tiče je nabava modela šele začetek, in boš v enem letu zelo verjetno še nekajkrat toliko zmetal zraven, če boš padu not.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

anzek5 ::

Js pa prodam ce koga zanima rc električn avto 1:10 tamiya tt-01 brezkrtačn motor. Ce vas zanima si poglejte na linku:)

http://www.bolha.com/modeli-avtomobilov...

Bostyan007 ::

Zanima me kje v sloveniji se lahko drifta oz kje je narejeno samo za drift? Glede drifta nisem začetnik driftam tudi v mestu med prometom in med avti lahko, da je kdo hitreje ampak meni je ratal driftat nekaj čez 80km/h na ravnini z 400 - 500 metrov na mokri cesti. In na snegu nekaj čez 8km brez 1x spustit ročne "potem je bilo konec snega" :S. Zato se zanimam, če je kje v sloveniji mogoče driftat...

mihec87 ::

Tornado glede lomljenja ne rabiš pretiravat..Če se ne zaletavaš pa skačeš ne vem koliko ter primerno vzdržuješ ne crkuje to tako(kvalitetni modeli,če kupiš xy zadevo pač je lahko malo bolj svoh..).
Drugace pa modelarji.com ogromno info takšnega in drugačnega..

vorantz ::

Bostyan007 je izjavil:

Zanima me kje v sloveniji se lahko drifta oz kje je narejeno samo za drift? Glede drifta nisem začetnik driftam tudi v mestu med prometom in med avti lahko, da je kdo hitreje ampak meni je ratal driftat nekaj čez 80km/h na ravnini z 400 - 500 metrov na mokri cesti. In na snegu nekaj čez 8km brez 1x spustit ročne "potem je bilo konec snega" :S. Zato se zanimam, če je kje v sloveniji mogoče driftat...


Za začetek si kupi avto na zadnji pogon >_>

Bostyan007 ::

Vem ja :D čez 2 leti bo kaj dobrega okrog 180KM (Še to premalo) za enkrat gledam BMW do 100kw tako za se malo igrat bo ampak za dober drift pa nišans :D ko bo denar... za zavarovanje.... pol pa itak :D ma je v sloveniji kaj takega, da bi šel vsaj pogledat :D

Pyr0Beast ::

Skoraj boljše je električna zadeva - ne rabiš nič pacati z gorivom, grelnimi svečami, zaganjači in podobnimi stvarmi in obupavati če ti vse skupaj ne vžiga pravilno (čeprav je to skoraj nemogoče)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mihec87 ::

Hja če še res nisi imel stika z modelarstvom kaj dosti, elektrika je prava smer(to tako ali tako).Pa tudi po večini se drifta z elektro modeli ves razpoložljiv navor že na začetku(medtem ko pri metanolarjih ni tako oz je drift dosti hitrejši saj je treba držati obrate na mašini da sklopka drži,pa polni navor mašine+vožnja v naselju lahko pozabiš,zadeva se dere..).V domžalah-ihan vem da imajo večkrat srečanja..

;-) ::

Bostyan007 je izjavil:

Zanima me kje v sloveniji se lahko drifta oz kje je narejeno samo za drift? Glede drifta nisem začetnik driftam tudi v mestu med prometom in med avti lahko, da je kdo hitreje ampak meni je ratal driftat nekaj čez 80km/h na ravnini z 400 - 500 metrov na mokri cesti. In na snegu nekaj čez 8km brez 1x spustit ročne "potem je bilo konec snega" :S. Zato se zanimam, če je kje v sloveniji mogoče driftat...

Cepec tu je tema o RC avtomobilih.

IvoJan ::

Bostyan007 je izjavil:

Vem ja :D čez 2 leti bo kaj dobrega okrog 180KM (Še to premalo) za enkrat gledam BMW do 100kw tako za se malo igrat bo ampak za dober drift pa nišans :D ko bo denar... za zavarovanje.... pol pa itak :D ma je v sloveniji kaj takega, da bi šel vsaj pogledat :D

100kw je premalo za kravo kot je bmw. Se rx8 ima z wanklovim rotary 170kw pa je premalo. Za drift glej bmw 335 ali pa kako mazdo mx5. Pa odpri si svojo temo.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

topolino ::

jz bi pa vprašu če bi mi priporoačli kšn drift avto do 200evrov. kšnega začetniškega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: topolino ()

Bostyan007 ::

sem kupil E46 323i 2000 letnik

;-) ::

Mucek tu je tema o RC avtombilih ne tistih večjih.

Bostyan007 ::

vem sem z****** potem sem samo odgovoril kateri avto sem kupil...

IvoJan ::

Bostyan007 je izjavil:

sem kupil E46 323i 2000 letnik


upam da kupeja :) meni osebno najlepsi avto ever.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Bostyan007 ::

i = limuzina : Ci = coupe (Če ni prav me popravite)

Moj je E46 323i 2000 letnik Temno modra metalik

Tako, da sem te razočaral :)

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

V kakšnem merilu? Elektro pogon? Outrunner al klasičen DC motorčk? Kako maš narejen zavore? Sam eno centralno, al na vsaki osi al celo 4?

Jezus ...
Zbogom in hvala za vse ribe

Bostyan007 ::

?

IvoJan ::

Bostyan007 je izjavil:

i = limuzina : Ci = coupe (Če ni prav me popravite)

Moj je E46 323i 2000 letnik Temno modra metalik

Tako, da sem te razočaral :)

me nisi razocaral, e46 je se vedno e46 :) ja sem spregledal i v tvojem prejsnjem postu :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

WarpedGone ::

Komu ni jasno, kaj se dogaja si naj počasi prebere naslov teme potem pa se od sramu skrije za grm.
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624162 (8359) uro1001
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21019751 (6881) opeter
»

BMW Serije 3 316 in driftanje z ročno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6010396 (8822) boogie_xlr
»

Drift - postopek

Oddelek: Loža
141746 (1366) Kaboom
»

NFS Underground Drift

Oddelek: Igre
161129 (943) Rippy

Več podobnih tem