» »

BMW Serije 3 316 in driftanje z ročno

BMW Serije 3 316 in driftanje z ročno

1
2
»

SmeskoSnezak ::

Zanimivo branje.

jaz se grem stavit za 1000€ , da boste vi, ki nasprotujete temu bostjanu, prej naredili nesreco, kot pa on!

bostjan, idi na kak drug forum, po moznosti avtomobilisticni, ne sprasuj tu gor, kjer jih vecina moralno pridiga, a sami so stokrat hujsi...

sam driftam z mojim "novim" cliotom najraje pozimi, ko je mal snega... se gume ne obrabijo prevec:)) tu na pohorju je pravo veselje in zabava ... vcasih se z vrvjo eno gumo privezemo za avto in se kolegi prevazajo v njej, sam takrat bolj dragamo xDD
@ Pusti soncu v srce... @

IvoJan ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Zanimivo branje.

jaz se grem stavit za 1000€ , da boste vi, ki nasprotujete temu bostjanu, prej naredili nesreco, kot pa on!

bostjan, idi na kak drug forum, po moznosti avtomobilisticni, ne sprasuj tu gor, kjer jih vecina moralno pridiga, a sami so stokrat hujsi...

sam driftam z mojim "novim" cliotom najraje pozimi, ko je mal snega... se gume ne obrabijo prevec:)) tu na pohorju je pravo veselje in zabava ... vcasih se z vrvjo eno gumo privezemo za avto in se kolegi prevazajo v njej, sam takrat bolj dragamo xDD

no sej ti si se hujsi. boljse da si tiho. vsak ki se tako obnasa na cesti je totalen idiot.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Bostyan007 ::

@SmeskoSnezak
No ja vsaj nekdo ki se spozna na drift ročno. Sem tudi jaz spoznal, da tukaj... Je pa res ja tudi meni je najboljše po snegu ali po mokrem glatkem asvaltu, ker se gume ne obrabijo :D

@Peshkeer
Ročno zategneš na ovinkih lahko pa tudi na ravnini kot želiš... :D

@tKBurek

Ker ne znaš z ročno zato tako govoriš.

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Kdo omenja cesto, tkBurek? Mi mamo tu travnike in gozdne poti, po katerih pozimi nikogar ni. Poleti pa lahk gobe nabiraš... če to počneš, mi piši ZS, ti lahk povem, kje se najdejo tabolše :)

Verjamem da se Bostyan vozi tam, kjer ve, da nikogar ni, če pa že, se pa je v teh letih naučil avto kontrolirati kot kakšen rally driver. In zato je tudi bolši voznik kot vi, ki niti ne poskušate izbolšati svojih refleksov in znanja obvladovanja avta v težjih primerih na cesti.

A mislite, da majo vsi moznost ze od malega trenirat na dirkaliscih? Preberite si zgodovino kaksnega dirkača iz rallyjov. Marsikaj poučnega boste zvedeli...
@ Pusti soncu v srce... @

IvoJan ::

moram pa priznat da je voznja z rocno zavoro res prava umetnost. lol.
avto sem vozil ze pri 7ih letih, in znam ziher boljse vozit kot ti, imam pa tudi boljse reflekse v avtu kot ti.
lahko si gresta pa vidva poljska drifterja pogledat kaj to je drift http://www.blagomix.si/racing-park/aktu...
vozil sem ze marsikaj, nazadnje celo mercedes benz s500(2000) in driftanje ni nobena umetnost. ne mors bit pa debil pa zategnit rocno in mislit da je to driftanje. to delajo 16 letni čefurji z ukradeno renault 5ko.

SmeskoSnezak je izjavil:

Kdo omenja cesto, tkBurek? Mi mamo tu travnike in gozdne poti, po katerih pozimi nikogar ni. Poleti pa lahk gobe nabiraš... če to počneš, mi piši ZS, ti lahk povem, kje se najdejo tabolše :)

Verjamem da se Bostyan vozi tam, kjer ve, da nikogar ni, če pa že, se pa je v teh letih naučil avto kontrolirati kot kakšen rally driver. In zato je tudi bolši voznik kot vi, ki niti ne poskušate izbolšati svojih refleksov in znanja obvladovanja avta v težjih primerih na cesti.

A mislite, da majo vsi moznost ze od malega trenirat na dirkaliscih? Preberite si zgodovino kaksnega dirkača iz rallyjov. Marsikaj poučnega boste zvedeli...


btw marsikdo se ima moznost zapelat po kakem dirkaliscu oz. poligonu
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

Bostyan007 ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Verjamem da se Bostyan vozi tam, kjer ve, da nikogar ni, če pa že, se pa je v teh letih naučil avto kontrolirati kot kakšen rally driver. In zato je tudi bolši voznik kot vi, ki niti ne poskušate izbolšati svojih refleksov in znanja obvladovanja avta v težjih primerih na cesti.


Povedal si 100% točno!

Če se voziš z ročno 1 leto se naučiš točno kako ovladati svoj avto in točno veš koliko primejo gume kdaj zategneš ročno nasploh poznaš vsak cm svojega avta... Jaz pa se vozim z ročno več kot 6 let... Seveda se ne moreš vsaki dan vozit po glavnih cestah...! In v mestu tudi se ne moreš voziti z ročno vsaki dan. V mestu meni ni problema vozit z ročno, ampak zaradi varnosti... se ne vozim v mestu! Probal pa sem... in ni teško, če dobro poznaš svoj avto. Tudi jaz se raje vozim po cestah kjer ni prometa, ker je boljše in več lahko "driftaš"...

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Jaz mam cliota le eno leto, pred tem nisem imel izpita. Se pa pocasi ucim. :) Nam je to bolj zimska zabava, ko nimamo bolsega za pocet in nocemo bit pred ekrani.

In kje so ta dirkalisca/poligoni? A so zastonj al je treba placat?

Vem pa kaj je drift, saj sem pred nekaj leti ravno tu spraseval, ce kdo ve kaj vec o D1GP-ju.

edit:Saj pocasi bomo zvedeli par koristnih informacij, samo prvo treba moralno debato opustit in se posvetit pravi debati . Zato tkBurek povej kaj več.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

IvoJan ::

vecina avtosol ima svoje poligone(poklices pa se zmenis), imas tudi razna parkirisca(vecji trgovski centri) ki so cez vikende prazna. na blagomix lahko poklices in se zmenis za termin. nekaj je treba placat, ampak ce se vas zbere ene par lahko najamete dirkalisce in imate drift session. na grobniku zal se nisem vozil tako da tudi ne vem kako je z najemom.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

;-) ::

@SmeskoSnezak
No ja vsaj nekdo ki se spozna na drift ročno. Sem tudi jaz spoznal, da tukaj... Je pa res ja tudi meni je najboljše po snegu ali po mokrem glatkem asvaltu, ker se gume ne obrabijo :D


Jaz pa sem spoznal da so najboljši pladnji od mekdonalca. Daš pladnje pod kolesa in potem zategneš ročno pa gasa čez cel maribor. Probaj

PARTyZAN ::

A ni tista z potegnjenim ključem med vožnjo boljša? ;>

boogie_xlr ::

vglavnem if u want to drift u need powah, česar pa 316 definitivno nima precej. 6 cilindrov pa majo 320(E36) in naprej
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi sploh lahko kaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
578587 (6482) ZaphodBB
»

Vožnja v snežnih razmerah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16029123 (26140) PrimozR
»

rc drift avtomobil nakup

Oddelek: Na cesti
347124 (4801) WarpedGone
»

BMW serija 5 zadnji pogon in sneg?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9138177 (34775) chucki
»

Drift - postopek

Oddelek: Loža
141732 (1352) Kaboom

Več podobnih tem