» »

www.agt.si

www.agt.si

«
1
2

sixone ::

Zanima me v koliksnem casu pripeljejo artikel iz www.agt.si Tm pise 3 do 5 dni pa take sam to itak nikoli ne drzi ce ma kdo iskusnje lahko pove prosim :)
  • spremenil: sixone ()

Meizu ::

Odvisno če je artikel na zalogi, ali če je težje dobavljiv (redka komponenta npr.). Takrat morajo dovažat iz bolj oddaljenih krajev, kar potrebuje več dni da pride sem. Če je na zalogi, ponavadi dobiš v roku najkasneje 2 dni po naročilu. Sicer ti pa vse piše na strani.

trnvpeti ::

na strani nic ne pise, koliko dni
ce nimajo, moras ti klicat, kdaj so pripeljali
tudi ce ne klices 10dni, se vedno nimas podatka
spletna kosarica jim ne deluje v redu
....

sixone ::

http://www.agt.si/racunalniska-oprema/p... [ Procesor ]
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/g... [ Graficna kartica ]
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/n... [ Napajalnik ]
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/s... [ Ram X2 ]
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m... [ Maticna plosca ]


Tole je naroceno narocil sem v petek bi ta tedn ze moral bit, ali pač ?

bluefish ::

jah, če piše 3-5 dni (seveda so to delovni dnevi), potem bo enkrat tekom tega tedna.
Pač počakaj.

Juwe ::

Če ti bodo še sestavili računalnik in ga testirali lahko prišteješ še 1 dan. Js sm včeraj klical tudi in mi je rekel, da so edini problem matične, ker majo premale zaloge tudi v tujini in se čaka 7-10 dni na njih (Asus in Gigabyte).

sixone ::

Ja upam da je moja na zalogi, Juwe narocu sm samo dele raje sam sestavim :P

Meizu ::

na strani nic ne pise, koliko dni
ce nimajo, moras ti klicat, kdaj so pripeljali
tudi ce ne klices 10dni, se vedno nimas podatka
spletna kosarica jim ne deluje v redu
....


Res, je, sem že čisto pozabil ja, za dobavne roke jih je potrebno poklicati.

sixone ::

OFF: Juwe kolko casa pa ze cakas ?!

Toxic ::

Jaz zakam že 15 dni pa še vedno nisem dobil...

trnvpeti ::

pa se bos cakal
in cakal ....
poklici
in potem bos pac storniral narocilo
tako to gre pri agt

__Devil__ ::

jaz sem naročil komponente (v podpisu) v ponedeljek in jih dobil naslednji teden v sredo.

sixone ::

Sepravi ce ne bo naprimer posilke v 15 dneh moram tja poklicat da mi obnovijo nekako tako, kaj pa ce sploh ne poklicen vseeno dobim samo z zamudo ?

Planetarium ::

Naročil računalnik začetek Julija. Po dveh klicih ter mejlu še vedno čakam na srečen dan. Pri AGTju ne naročim nikoli več! Razumem da so problemi z dobavo (sploh iz tujine itd.) ampak naj potem stranko vsaj obvestijo kaj se z njenim naročilom dogaja ter tako vzdržujejo nek odnos podjetja do stranke.

Toxic ::

Naročil računalnik začetek Julija. Po dveh klicih ter mejlu še vedno čakam na srečen dan. Pri AGTju ne naročim nikoli več! Razumem da so problemi z dobavo (sploh iz tujine itd.) ampak naj potem stranko vsaj obvestijo kaj se z njenim naročilom dogaja ter tako vzdržujejo nek odnos podjetja do stranke.


Se strinjam!Ker mail sem jim že napisal da mi naj povejo rok dobave pa mi sploh odpisali niso!

gpanta ::

katere komponente, a vsi cakamo plato??

pa men so odpisal da so ble vserej odposlane iz tujine, zdej ce je to kitajska smo naje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gpanta ()

trnvpeti ::

neresni
ne dajo opravicila
ne dajo informacij
kot da jih ni
da ne poslujejo
eh, se ena trgovina manj v bistvu

Olimzy ::

Men se zdi, da tle zmeraj bolj diši po finančnih težavah, ker drugje nimajo takih težav z dobavo.
Cimer je moral avansirat za računalnik, pol so ga pa en mesec in pol nategovali za dobavo. Banke za posojila računajo obresti, oni si pa od strank zastojn izposojajo. Ne vem, men se to ne zdi resna trgovina...

Blondek ::

Katere točno komponente pa čakate? kolkor vidim po podpisih večinoma plate za i7 torej p6t deluxi in gigabyte ex58 ?? kolikor vidim ima enaa to vse na zalogi... ? P6T DELUXE

Toxic ::

malo prej sem jih klical in je rekel da jim WD 640 black diski manjkajo in da majo že naročeno.

batista bomb ::

Kolega je pri sestavi.si naročil v petek 24.7 EVGA matično in procesor i7 920 D0. Čeprav matične nimajo niti na strani da jo prodajajo, se je z njimi dogovoril preko msn-ja in so mu brez problema dobavili plato. Matično in procesor je dobil v torek 28.7. Plato so mu nabavili z Astrije (DiTech), garancijo pa ima na firmo sestavi.si (36 mesece). Tako da priporočam nakup.

sixone ::

Po mejlu mi je sporocil da me nimajo v bazi podatkoj. Zdej jih bom pa poklicu pa tolk zjebu da mi bo sam šef pripelu komponente mislm kaksna odgovornost je to ;((


P.S.- Nisem tak noob da nebi zanl narocit.

Juwe ::

Js sm naročo v ponedeljek, pred naročilom pa sem klical, kako dolgo bom čakal...

Juwe ::

OFF: Tisti, ki ste že naročali, ali so vam mogoče poslali mail za:
V obdelavi: Vaše naročilo je v obdelavi, preverja se zaloga oziroma dobava opreme.

Planetarium ::

Tudi sam čakam na matično (ASUS M4A78).

trnvpeti ::

preberite si splosne pogoje
tam je napisano, da moras sam klicat, preverjat...
seveda splosni pogoji niso v skladu z eu
ampak, to sefa ne zanima
pa ne bos jih zjebal, ker te nihce ne bo jebal 5%
na koncu pac storniras narocilo
in zapres trgovino
ki jo bodo morali kmalu tudi oni sami
seveda bomo mi krivi za njihoce tezave

st0jko ::

malo prej sem jih klical in je rekel da jim WD 640 black diski manjkajo in da majo že naročeno.



Upam da počasi dobijo... PM. Že skoraj 2 meseca od naročila in plačila, pa še vedno nisem dobil. Diski so se že pocenili ~50 centov od naročila 8-O
keks?

bluefish ::

@trnvpeti: delaš pri konkurenci, da si danes v razponu štirih ur trikrat podal praktično isto mnenje?

Toxic ::

malo prej sem jih klical in je rekel da jim WD 640 black diski manjkajo in da majo že naročeno.



Upam da počasi dobijo... PM. Že skoraj 2 meseca od naročila in plačila, pa še vedno nisem dobil. Diski so se že pocenili ~50 centov od naročila 8-O


rekli so da v ponedeljek dobijo in takoj tisti dan že pošlejo.

Juwe ::

Se pravi da je najbolje, da storniram naročilo in grem raje pri sestavi.si kupit, ker niti vem ne kako bo potem z garancijo če propade vse skupaj :(

Planetarium ::

P**** ne me strašit zdej! Me sestrična ubije, če bo imela slučajno take in drugačne probleme z garancijo. :D

sixone ::

Sem se zmenu reku je da mi bodo jutri na dom poslali takoj ko se odpre [ ce je to kaj res ] >:D

Juwe ::

Js bom pa jutr klico pa prašo kako je z garancijo, če jo imajo kar pri pooblaščenem serviserju, da ni treba njim pošiljat stvari :P

trnvpeti ::

ne delam pri konkurenci
samo pravim, da so se strasno poslabsali
pa tudi vidim,da so drugi opazili
in je tudi dobro opozoriti druge na neprofesionalnost
pa upam, da bere to kdo iz agt

gazibo ::

jaz jih tudi ne morem pohvaliti kar se tiče rokov in čakanja.

sixone ::

Za garancijo je najberz dovol racun drugace si pa vsak tm zasluzi en šamar !;(

Brane2 ::

A niste še kak mesec nazaj vsi skupaj pi*dili čez Elektroniko in nakladali o tem, kako je izdaja _pravilnega_ računa predpogoj za orgazem ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

DaVidQ ::

ne delam pri konkurenci
samo pravim, da so se strasno poslabsali
pa tudi vidim,da so drugi opazili
in je tudi dobro opozoriti druge na neprofesionalnost
pa upam, da bere to kdo iz agt


Skoz neki tarnaš, a ne moreš poslat maila da naj stornirajo? Namesto tega, pa tuki nakladaš, da bodo propadli ipd...

trnvpeti ::

ne tarnam
povedal kako je

kaj si pa ti povedal?
nic

sixone ::

Glede e-maila men so takoj odgovorl nevem zakaj vama nebi :)

DaVidQ ::

Jaz, nisem na odgovor čakal nikol več kot 1 delovni dan, pa čeprav smo si izmenjal ene 30 mailov.

Steinkauz ::

Zakaj si jih raj ne dodate na msn?
Ena redkih slovenskih štacun(če ne edina?) k ma msn. Zlo priročno

TehDucky ::

Compshop ma mislim da tudi msn.

@agt.si msn. Sem jih dodal, vsega skupaj sem jih že kakih 5x vprašal stvari. Prvič sem se zanima za nakup celotnega sistema, mi je gospod lepo razložu vse kar sem hotel slišati. Takrat nisem vzel računalnika, zmanjkalo denarja :D Potem sem se zanima za cooler master cosmos 1000, ni noben nč reku. Se zanimam za Mugen 2 hladilnik, tut nič. Ne vem dosti bi zaslužili samo malo bi msn pogledali. Tako pa nič.

gazibo ::

sestavi.si msn

Olimzy ::

Compshop ma mislim da tudi msn.

@agt.si msn. Sem jih dodal, vsega skupaj sem jih že kakih 5x vprašal stvari. Prvič sem se zanima za nakup celotnega sistema, mi je gospod lepo razložu vse kar sem hotel slišati. Takrat nisem vzel računalnika, zmanjkalo denarja :D Potem sem se zanima za cooler master cosmos 1000, ni noben nč reku. Se zanimam za Mugen 2 hladilnik, tut nič. Ne vem dosti bi zaslužili samo malo bi msn pogledali. Tako pa nič.


You`ve been blacklisted :D

Toxic ::

Meni so na msn takoj odgovorili in se je dalo vse lepo zmenit z njimi...

sixone ::

Jest naj bi jutri dobil stem da mogoče nebom dobil HD4890 ker jih mogoce ni na zalogi ampak bom dobil Sapphire Radeon HD 4890 "Vapor-X" Sepravi ce danes ne dobijo HD4890 dobim Vapor-X za ceno HD4890:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sixone ()

Toxic ::

Jest naj bi jutri dobil stem da mogoče nebom dobil HD4890 ker jih mogoce ni na zalogi ampak bom dobil Sapphire Radeon HD 4890 "Vapor-X" Sepravi ce danes ne dobijo HD4890 dobim Vapor-X za ceno HD4890:P


hehe jaz tudi :P

sixone ::

Jest naj bi jutri dobil stem da mogoče nebom dobil HD4890 ker jih mogoce ni na zalogi ampak bom dobil Sapphire Radeon HD 4890 "Vapor-X" Sepravi ce danes ne dobijo HD4890 dobim Vapor-X za ceno HD4890:P


hehe jaz tudi :P


So ti kaj rekli kdaj artikel pride mislis da jutri dobiva ali vsaj v ponedeljek?

Toxic ::

meni so rekli da naj bi v bonedeljek dobili diske pa bi takoj tisti dan poslali
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavi.si Izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8821109 (5374) neocodexx

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132313 (71853) kuglvinkl
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

Katero grafično za 1680x1050? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
605533 (3731) matej_jack
»

! **Nakup računalnika** ! =) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1266751 (4908) __Devil__

Več podobnih tem