» »

Katero grafično za 1680x1050?

Katero grafično za 1680x1050?

«
1
2

Mitja358 ::

Torej kupujem grafično za igranje iger ne resoluciji 1680x1050. Procesor je dovolj dober: X3 720BE 3.6GHz.

nVidia je predraga, zato gledam ATI. Gledal sem minimalno HD4870 512MB - HD 4890 (malo predraga je zame). Najbolj me skrbi pri GTA IV 512MB. Tu bi rabil 1GB. 512MB bi lahko dobil za 119€, 1GB za 136€, 1GB Toxic pa za 148€. HD4890 pa za 179€. Torej HD4890 raje ne. Bodo nove igre tudi izkoristile več kot 512MB rama, kakor GTA IV?

Hvala.

st0jko ::

več rama v prihodnosti vsekakor ne bo škodovalo. 4870 1GB je dobra izbira.
keks?

Mitja358 ::

In se splača dodati 29€ za 1GB + toxic verzijo? Pomojem se splača. če se še kdo strinja bom kupil kar to: http://www.solo.si/racunalnitvo-10087/r...
Zanima me le če je to res Toxic verzija in ni le navadna 1Gb različica. Opisa izdelka namreč ni.

st0jko ::

Probaj drugje vzet. Dost folka ima namreč slabe izkušnje z to trgovino.
keks?

jan01 ::

Vzemi hd4870 1GB, pa v kakšni pametni trgovini...

Mitja358 ::

Tole Toxic imajo smao tukaj v Slo. Če jo še kje najdete bo dobrodošlo.

DJ MartiNi ::

Alternativa: PowerColor HD4870 1GB.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

Pevec_t ::

Mitja358 ta hd4870 toxic je dobra in poceni nameravam jo vzeti sam

Mitja358 ::

Alternativa: PowerColor HD4870 1GB.

Sem gledal tudi to, ampak jaz bom navijal in potem nebi rad jemal še Acceleroja. Bom vzel kar pri solotu pa bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

Mitja358 ::

Grafa HD4670 bo za 20 min prodana, tako da danes že naročim novo v soloju.

oberskitona ::

pol pa nebi še 30 eurov dodal pa kar vzel 4890 če misliš dati 150eurov za 4870 saj to ne kopuješ za nekaj mesecev

Mitja358 ::

Trenutno grafično sme rpodal in klical na solo in so rekli, da TOXIC nimajo na zalogi, ampak jo dobijo. Naj počakam ali vzamem katero drugo? trenutno mam intergrirano.

HD4890 pa nebi jemal ker potem nucam še drug kuler, ker se referenčna verjetno precej greje.

Ali naj vzamem XFX HD4780 512mB za 119€? Raje 1GB ne?

galu ::

Trenutno grafično sme rpodal in klical na solo in so rekli, da TOXIC nimajo na zalogi, ampak jo dobijo. Naj počakam ali vzamem katero drugo? trenutno mam intergrirano.

HD4890 pa nebi jemal ker potem nucam še drug kuler, ker se referenčna verjetno precej greje.

Ali naj vzamem XFX HD4780 512mB za 119€? Raje 1GB ne?



Referenčna se ne greje kaj več kot Toxic. HD4890 reference pa se navija bolje kot pa Vapor-X.

Mitja358 ::

Samo to je že predrago zame. Pol naj vzamem referenčno XFX 512MB za 119€? Nevem kaj naj naredim. Raje bi mel 1GB.

krentam ::

lej kpi 4950 1 Gb za 150 €...GTA IV ti bo delu na najhigh
lp

krentam ::

galu ::

Mitja358 ::

Sem naročil v soloju TOXIC 1 GB pa bom počakal.

DaVidQ ::

Hm, kaj pa GeForce GTS 250 1GB? Za 155€.

EDIT: Ah prepozn :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DaVidQ ()

Pevec_t ::

Mitja358 jaz sem tudi danes naročil toxic v solotu

Mitja358 ::

Hm, kaj pa GeForce GTS 250 1GB? Za 155€.

EDIT: Ah prepozn :P

GTS 250 je dostiiiii slabša.

Mitja358 ::

Mitja358 jaz sem tudi danes naročil toxic v solotu

No lepo, upam da dobiva v torek (če oni dobijo v ponedeljek). :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

DaVidQ ::

Hm, kaj pa GeForce GTS 250 1GB? Za 155€.

EDIT: Ah prepozn :P

GTS 250 je dostiiiii slabša.



Nism nič testov gledav, tako da se opravičujem, pač sem jo predlagav ker je v istem cenovnem rangu in ima 1gb rama.

Mitja358 ::

Hm, kaj pa GeForce GTS 250 1GB? Za 155€.

EDIT: Ah prepozn :P

GTS 250 je dostiiiii slabša.



Nism nič testov gledav, tako da se opravičujem, pač sem jo predlagav ker je v istem cenovnem rangu in ima 1gb rama.

Ja saj dobro da si predlagal, ni problema. :D

Pevec_t ::

Mitja358 mene so s solota že napisali da so danes poslali tak da bom ju3 jo že imel doma potem pa ne v torek

Mitja358 ::

Mitja358 mene so s solota že napisali da so danes poslali tak da bom ju3 jo že imel doma potem pa ne v torek

Res? Ob kateri uri si naročil?

Pevec_t ::

v četrtek ob 2.00 zjutraj

DeathKiller ::

ATI RADEON 4870 vapor-x 1GB pri dinokompu. Ta vapor-x omogoča, da se ti grafična kartica ne pregreje Dobiš jo za 160€.

Galaxy ::

Zanimivi ste vi, očitno neizobraženi ljudje... malo poglejte glede solo.si, ali preprosto vtipkaj v google "solo.si" :)

http://slo-tech.com/forum/t291936/0

Meizu ::

Ah... HD4890 si mogu vzet, tistih 30€ doplačitve je pa res drobiž. Tisto toxic varjanto če boš navil do specifikacij HD4890 in to je to, HD4890 pa itak lahko še dodatno naviješ...

Mitja358 ::

Ah... HD4890 si mogu vzet, tistih 30€ doplačitve je pa res drobiž. Tisto toxic varjanto če boš navil do specifikacij HD4890 in to je to, HD4890 pa itak lahko še dodatno naviješ...

Meni je tudi glavna hladnost in tišina.

Mitja358 ::

Zanimivi ste vi, očitno neizobraženi ljudje... malo poglejte glede solo.si, ali preprosto vtipkaj v google "solo.si" :)

http://slo-tech.com/forum/t291936/0

Jaz mam zaenkrat pri solotu že ene 10 naročil za sabo in bp. Ko pa bom imel probleme pa bom kupoval drugje.

Galaxy ::

Zanimivi ste vi, očitno neizobraženi ljudje... malo poglejte glede solo.si, ali preprosto vtipkaj v google "solo.si" :)

http://slo-tech.com/forum/t291936/0

Jaz mam zaenkrat pri solotu že ene 10 naročil za sabo in bp. Ko pa bom imel probleme pa bom kupoval drugje.

Ja, enak primer kot da bi 90/100 ljudi dobilo pokvarjen sir poln črvov v Šparu. Ti očitno še vedno upaš oz. vztrajaš da boš 11-ič dobil dobro robo.

Mitja358 ::

Ja vem da malo preveč tvegam, ampak če ne bo danes paket odposlan (kakor so mi obljubili), bom naročilo preklical in naročil mogoče drugje ali pa HD4890.

Mitja358 ::

v četrtek ob 2.00 zjutraj

In si jo že dobil? Kako deluje?

Mitja358 ::

Sem klical na solo in so rekli, da slabo kaže glede dobave in da grafa mogoče pride kaka ta teden, samo težko. Tako da sem naročilo storniral.

Kaj priporočate zdaj?

Pevec_t ::

še do sedaj je nisem dobil in je zgleda tude nebom tak da bom kar naročilo preklical

Mitja358 ::

Jaz bom kar tukaj naročil: http://www.demise-pc.si/product_info.ph...

Pač hočem tišino in to tudi plačam.

galu ::

Jaz bom kar tukaj naročil: http://www.demise-pc.si/product_info.ph...

Pač hočem tišino in to tudi plačam.


Raje kupi to: http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Demise do res slabi.. Nikakor ne priporočam!;((

Pevec_t ::

Mitja358 tebi so s solota posla sporočilo da je pošiljka bila poslana in bo prispela naslednji delovni dan ker meni so to napisali v petek pa še danes ni prišlo nič na pošto misliš da mi sploh bodo poslale ker če ne jim bom poslal sporočilo naj prekličejo naročilo

Mitja358 ::

Mogoče. Meni je pisalo čaka na obdelavo. E-pošto ne piši, ker ne gledajo mailov. Raje pokliči in tako storniraj.

Mitja358 ::

Jaz bom kar tukaj naročil: http://www.demise-pc.si/product_info.ph...

Pač hočem tišino in to tudi plačam.


Raje kupi to: http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Demise do res slabi.. Nikakor ne priporočam!;((

Zakaj so slabi? Gledam na ST-ju komentarje in pri garanciji ni problemov baje.

Mitja358 ::

Naročena HD4870 1GB Toxic v Demiseju. Jutri zjutraj bo pri meni. Temu se pa reče hitra dostava :D

Meizu ::

Naročena HD4870 1GB Toxic v Demiseju. Jutri zjutraj bo pri meni. Temu se pa reče hitra dostava :D


Še vedno mi ni jasno kaj siliš s tem Toxicom... Jst ga ne bi vzel, pa da mi plačaš. Pa brez zamere.

Mitja358 ::

V loadu je največ 55 stopinj baje. Kaj pa pol naj vzamem 512MB Silent? Lahko še spremenim verjetno. Se pri GTA 4 Kaj izboljša grafika iz medium na vse na high?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

PC-Freak ::

Vzemi cenejšo-naviješ jo lahko tudi sam!
Pa čim dlje vstran od Demise!!!!

Mitja358 ::

Vzemi cenejšo-naviješ jo lahko tudi sam!
Pa čim dlje vstran od Demise!!!!

Naročilo ostane tako kot je. 512MB je za novejše igre že na meji.

Mitja358 ::

Gospod na demise je zelo prijazen in mi je pojasnil prednosti 1GB vs 512MB pri novejših igrah + tega da ima veliko boljše hlajenje.

Meizu ::

Heh, ko se gre za prodat nekaj, je vsak prijazen. No, načeloma.

Mitja358 ::

Heh, ko se gre za prodat nekaj, je vsak prijazen. No, načeloma.

Ja to vem. Malo bolj so prijazni od drugih trgovin vseeno. Oz. do zdaj najprijaznejši za mene. Bomo videli če bo = pri uveljavljanju garancije (če jo bo sploh treba, ker mi še nikoli ni šlo nič po gobe) :D Upam da zdaj tudi ne.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična, napajalnik?

Oddelek: Strojna oprema
91511 (1203) bluefish
»

Rabim en hiter odziv glede nakupa GPUja

Oddelek: Kaj kupiti
392254 (1512) M-XXXX
»

Pomoč pri sestavi računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
313895 (2553) hcet
»

Nova grafična ali nov računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
463068 (1207) galu
»

Prosim vas za nasvet glede racunalnika...prosimo preberite !!

Oddelek: Kaj kupiti
451787 (918) ZuPk0

Več podobnih tem