» »

! **Nakup računalnika** ! =)

! **Nakup računalnika** ! =)

1
2
3

CreatOR ::

Mugen bo boljš.

__Devil__ ::

ok že mam mugen 2 not =).

še kaj spremenim? drugač bo tak ostalo. ohišje sem pa dal antec 902 čeprav mi je antec nine hundred ultimate lepše po sliki =)

BALAST ::

Devil končno si se odločil, ker sem mislil da boš diplomiral na S-T iz področja računalniške strojne opreme.

Vso srečo pri novem računalniku in v bodoče odpiraj čim manj novih tem na S-T zaradi BONTONA.

CreatOR ::

Napiši še 1x, kaj boš zbral (ko se odločiš za ohišje), pa končno ceno.

__Devil__ ::

Antec Nine Hundred Two Črna
1
117,96€
LC Power LC8750 "Prophecy" v2.2
1
97,37€

ASUS P6T Deluxe V2
1
252,90€

Intel® Core™ i7 920
1
259,62€

Scythe Mugen 2
1
38,42€

Team Group PC3-15000 "Xtreem" KIT 6144MB 1866 MHz DDR III
1
134,65€

Sapphire Radeon HD 4890 "Vapor-X" 1024MB GDDR 5 PCI-Express™ 16x
1
215,23€

Western Digital WD1001FALS "Caviar® Black™" 1000GB 7200RPM 32MB Serial ATAII
1
99,54€

NEC AD-7203A Labelflash™ Črna
1
25,69€

Zadnja odločitev. Le ne vem še ali jim da da mi ga oni sestavijo ali pa, da ga sam oz. odnesen na bližnji servis in ga skupaj z serviserji sestavim ? ker potem še bom kupil termalno pasto.

Mitja358 ::

Tudi dobra odločitev, čeprav je overkill. Navodila imaš itak vsa zraven tako da le pogumno ga sam sestavi. sam ne pozabi za vsak slučaj gumijaste rokavice na rokah.

White&Nerdy ::

Ja, zdaj ste me spomnili... Kje se da dobiti tiste ozemljene rokavice najceneje???

Pepc619 ::

Če imaš denar potem V8 drugače pa je tudi Mugen 2 dobra izbira. Če se le da CM V8 ;)

Edit: Od kje nekaterim da je Mugen 2 boljši ???!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

__Devil__ ::

am.. nisem še naročil, ker sem se zmotil pri načinu plačila. Sedaj mi piše, da je sprejeto, kako naj stoniram? oz. da bom preklical naročilo? ker sem jim že poslal email da naj stonirajo ker sem se zmotil. Pa še v naslovu sem našel eno napako.. :S kake ideje? email sem pa poslal ob 16:00 prej nekje. jao =)

TOP ::

Devil vse lepo in prav,sam plato bi lahk uzel navadno P6T glede navijanja je ista.Če že boš probal navit na 4ghz gre zlahka z malenkost dvignit voltažo.Pa ram nevem zakaj rabiš 6giga.Potle obvezno 64 bit Winse gor,če ne je brezveze.

__Devil__ ::

no sedaj je naročeno..

Št. naročila Datum in ura Status Dostava Dostava v € Skupaj
5159 2009-07-10 14:23:53 Sprejeto Paketna dostava - plačilo po povzetju 12,32€ 1.269,63€

ok sem kar kopirall =).. sedaj bi naj bilo vse ok ampak v tistem računu ko gledam piše spodaj nekaj pralilo po transakcijskem računu pa št. banke pa to.. me malo spkri, ker piše prav v naročilnici. Mislim pa, da je tisto samo tako, ker piše čisto spodaj.. whatever, se bom vido =)

__Devil__ ::

Devil vse lepo in prav,sam plato bi lahk uzel navadno P6T glede navijanja je ista.Če že boš probal navit na 4ghz gre zlahka z malenkost dvignit voltažo.Pa ram nevem zakaj rabiš 6giga.Potle obvezno 64 bit Winse gor,če ne je brezveze.



Ja windosi bodo 64-bit ja. Ampak samo to še mam problem, ker nevem keri windows. Visto (pa kero verzijo) ali pa win 7 (pa kero verzijo, če jih je več)
V najslabšem primeru pa bom naložil xp home 32bit ki jih že mam doma. :S

bluefish ::

Visto (pa kero verzijo) ali pa win 7 (pa kero verzijo, če jih je več)
Za domačo uporabo bo Home Premium popolnoma dovolj.
Primerjavo lastnosti edicij pa si oglej tukaj (praktično enako pri Visti in 7): http://windows.microsoft.com/en-US/wind...

__Devil__ ::

kaj pa vista ultimate 64bit pa win 7? vista ali win 7?

Pepc619 ::

13. se pravi čez 3 dni pride verzija Windows 7, ki bo dejansko šla v prodajo in je RTM izdaja (release to manufacturing). Spremljaj redno forum Windows seven pa boš vedu kdaj lahko downloadaš. Če si naročil pri agt.si potem boš itak čakal kaka 2 tedna da dobiš comp, vsaj iz mojih izkušenj.

Sicer boš tisti Windows lahko uporabljal samo ene 3 mesece. Verjamem pa da bodo še RTM skrekal teli rusi lol.

Na ta način pa naviješ Windows da ti bo delal 3 mesece, več ko zadosti da v tem času kupiš originalen Windows 7, ki bo po poteku že zuni:

http://www.sevenforums.com/tutorials/87...

In ne gledat Viste! Če hočeš da ti bo hitro delovalo si naloži kar Windows 7!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

bluefish ::

Na tem sistemu bi tudi Vista z malo optimizacije delovala povsem OK. Seveda pa jo je nesmiselno kupovati (to itak vemo, da avtor nima namena) tik pred izidom novega sistema.

__Devil__ ::

ja ok, torej bom naložil win 7. Verjetno bom downloadal z šolske strani, kjer majo neko pogodbo z microsoftom pa smo vsi dobili neka gesla in se prijaviš ter downloadaš, ampak nevem, če je že win 7, mislim pa da je. Moram še najt tisti list :D.. btw pepc619 kak komp pa maš ti? pa ker windows?

EDIT: pepc, torej praviš, da se WIN 7 dobi for FREE ? kje? na tem linku ko si ga dal? čez 3 dni pride torej free verzija? lahko da kdo kak link? mogoče čez vsaj 3 dni :P.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Verjetno bom downloadal z šolske strani, kjer majo neko pogodbo z microsoftom pa smo vsi dobili neka gesla in se prijaviš ter downloadaš, ampak nevem, če je že win 7
Tam je trenutno le Beta verzija - RTM bo na voljo preko MSDNAA šele oktobra.

pepc, torej praviš, da se WIN 7 dobi for FREE ? kje? na tem linku ko si ga dal? čez 3 dni pride torej free verzija? lahko da kdo kak link? mogoče čez vsaj 3 dni :P.
Free je trenutno RC. Dobiš ga tukaj.
Čez tri dni oz. malo kasneje uradno izide in bo na voljo naročnikom TechNeta in MSDNA (Microsoftova programa za razvijalce,...). Bo pa slej ko prej na voljo tudi na "travniku".

zzokyy ::

ok...da ne bom odpiral nove teme.
Tudi jaz kupujem računalnil (pri AGT) in zgleda takole:


Je vredu ali mi še kaj predlagate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzokyy ()

__Devil__ ::

Kaj pomeni RC, ker nevem, kako dolgo deluje ta windows, to je isto kot beta mogoče? in so kake težave z njim ter v čem se razlikuje od tiste "končne" verzije za prodajo, ki bo čez 3 dni..?

Pepc619 ::

RC je release candidate. Torej kandidat za v prodajo. Nevem kako bi ti razložil. To je nekakšna verzija windowsa ki ime skoraj vse pripravljeno in bi se nekako že lahko tržilo vendar še nima popravljenih 100% vseh hroščev. Jaz ti predlagam da si sicer malce pogledaš ''po travniku'' (kakor bi reku bluefish) za kake novejše verzije kakor pa ta ki jo daje Microsoft. Samo moj predlog :) Ti pa naredi kakor hočeš. Zadnji build je trenutno 7264, ki deluje precej dobro in podpira večino driverjov. Verzija ki jo daje Microsoft uporabnikom pa je 7100.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

White&Nerdy ::

ok...da ne bom odpiral nove teme.
Tudi jaz kupujem računalnil (pri AGT) in zgleda takole:


Je vredu ali mi še kaj predlagate?



V bistvu je, le hladilnik bi zamenjal... Ker 56€ za to, je pomoje malo pretiravanje.
Napajalnik... Bejž stran od 500w, če maš 4890 CF!

Napajalc: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/n... -Vsaj to, če maš budget bolj slab.
Hladilnik: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/z...

bluefish ::

Kaj pomeni RC, ker nevem, kako dolgo deluje ta windows, to je isto kot beta mogoče? in so kake težave z njim ter v čem se razlikuje od tiste "končne" verzije za prodajo, ki bo čez 3 dni..?
Kot je povedal Pepc619 je RC (Release Candidate) verzija, ki je skorajda pripravljena za izid. Do RTM (Release to Manufacturing) oz. finalne verzije za trg tako popravijo le še kake napake, opravijo manjše spremembe vmesnika,...
RC varianta bo tako delovala do marca naslednje leto, ko se bo pričel računalnik na vsaki dve uri samodejno izklapljati.

Mitja358 ::

Kaj pomeni RC, ker nevem, kako dolgo deluje ta windows, to je isto kot beta mogoče? in so kake težave z njim ter v čem se razlikuje od tiste "končne" verzije za prodajo, ki bo čez 3 dni..?

Kaj če bi ti malo prej pogooglal?

__Devil__ ::

sem že, ampak nisem našel druga kot RC-release candidate.

Ja windowsi bodo iz travnika, će vas že zanima =). Sem pa prebral, ker še win 7 ni izšel in še ni čisto dodelan je za PRIMARNI windows bolj primerna vista, ker je že izšla ter že ima veliko popravkov in SP2. Ampak z sp2 baje ne deluje GTA 4 in nekatere igre?

bluefish ::

samo je res hecno, da ljudje kupujejo računala za 1000 in več €, pa jim je škoda dati še 100€ za OS ali pa se potruditi in ga dobiti v šoli.

Sem pa prebral, ker še win 7 ni izšel in še ni čisto dodelan je za PRIMARNI windows bolj primerna vista, ker je že izšla ter že ima veliko popravkov in SP2.
To je veljalo za Beto. Trenuten uraden RC build (7100) je veliko boljši kot pa Vista z vsemi popravki. Imam nameščenega že mesec in pol kot primarni sistem pa ni bilo nikakršnih težav tudi z bolj zahtevnimi programi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

__Devil__ ::

kaj pa igrce delajo vse na win 7? ker jaz bom mel win 7 64 bit pa me zanima če bo kaki problem z gta 4 in crysis ter podobnimi?

White&Nerdy ::

Delajo ja..

__Devil__ ::

ok

Pepc619 ::

kaj pa igrce delajo vse na win 7? ker jaz bom mel win 7 64 bit pa me zanima če bo kaki problem z gta 4 in crysis ter podobnimi?

Tukaj si lahko prebereš katere igre ziher delajo:
http://www.sevenforums.com/gaming/5739-...

Drugače pa je avtor teme na tem forumu lenoba in ne updejta te liste redno in dejansko dela več iger kakor pa tam piše. Tako da preberi tudi zadnje prispevke na forumu kjer ljudje redno pišejo katere igre delajo in katere ne.

Če si zrihtaš build 7264, ne bi smel imet problemov z igrami. Crysis baje da dela brezhibno. Gta IV naj bi imel nekaj problemov z prepoznavanjem Windowsov, baje da ga moreš zagnat v compatibility mode, XP SP 3 ali bilokatera Vista.

Sedaj ne vem če je ravno treba kaj spreminjat pri GTA IV za zadnji build 7264, možno da dela brez kaj tikat.

BTW sem zdaj malce bral, baje da je Windows 7 v večini primerov za ene 10% hitrejši od XP-ja v igrah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pepc619 ()

zzokyy ::

ok...da ne bom odpiral nove teme.
Tudi jaz kupujem računalnil (pri AGT) in zgleda takole:


Je vredu ali mi še kaj predlagate?



V bistvu je, le hladilnik bi zamenjal... Ker 56€ za to, je pomoje malo pretiravanje.
Napajalnik... Bejž stran od 500w, če maš 4890 CF!

Napajalc: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/n... -Vsaj to, če maš budget bolj slab.
Hladilnik: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/z...


hvala za info...napajalnik bom dal 800W, hladilnik pa kar ta, ko si mi dal link

White&Nerdy ::

ok...da ne bom odpiral nove teme.
Tudi jaz kupujem računalnil (pri AGT) in zgleda takole:


Je vredu ali mi še kaj predlagate?



V bistvu je, le hladilnik bi zamenjal... Ker 56€ za to, je pomoje malo pretiravanje.
Napajalnik... Bejž stran od 500w, če maš 4890 CF!

Napajalc: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/n... -Vsaj to, če maš budget bolj slab.
Hladilnik: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/z...


hvala za info...napajalnik bom dal 800W, hladilnik pa kar ta, ko si mi dal link



Sam ne 800w LC.;((

Pepc619 ::

800W LC sploh ne prodajajo na agt.si
Drugače pa so napajalniki od LC-ja Metatron serije odlični in še nisem slišal da bi komu crknu.

Samek1337Q ::

@_Devil_: Daj človek, ti si že kdaj slišal za Google, pa to, da ti ni potrebno za vsako idejo v tvoji glavi ( za katere ne dvomim da jih je nešteto ) zaspamati slo-techa, ter bi se lahko redirectal tudi na stran www.google.com, ter samo vtipkaš to kar te zanima v okence, ter pritisneš enter, in glej ga zlomka, pojavili se bojo zadetki, in ko jih vse pregledaš, oz. vsaj večino ter še zmeraj nisi zadovoljen KOMAJ POTEM vprašaj tu na forumu.

Zbrani debilizmi SAMO iz druge strani:

am.. nisem še naročil, ker sem se zmotil pri načinu plačila. Sedaj mi piše, da je sprejeto, kako naj stoniram? oz. da bom preklical naročilo? ker sem jim že poslal email da naj stonirajo ker sem se zmotil. Pa še v naslovu sem našel eno napako.. :S kake ideje? email sem pa poslal ob 16:00 prej nekje. jao =)

Kaj zaboga sprašuješ tu pa ljudi sekiraš, če si že poslal mail, naj stornirajo, nevem kaj ti ni jasno...

Ja windosi bodo 64-bit ja. Ampak samo to še mam problem, ker nevem keri windows. Visto (pa kero verzijo) ali pa win 7 (pa kero verzijo, če jih je več)
V najslabšem primeru pa bom naložil xp home 32bit ki jih že mam doma. :S

Slo-Tech že spamaš več kot 2 meseca, pa še zmeraj nisi prišel tako daleč, da bi ugotovil katere verzije Windows 7 bodo na voljo, kaj šele, da bi pogooglal....

ja ok, torej bom naložil win 7. Verjetno bom downloadal z šolske strani, kjer majo neko pogodbo z microsoftom pa smo vsi dobili neka gesla in se prijaviš ter downloadaš, ampak nevem, če je že win 7, mislim pa da je. Moram še najt tisti list :D.. btw pepc619 kak komp pa maš ti? pa ker windows?

EDIT: pepc, torej praviš, da se WIN 7 dobi for FREE ? kje? na tem linku ko si ga dal? čez 3 dni pride torej free verzija? lahko da kdo kak link? mogoče čez vsaj 3 dni :P.

Zato sta se dva študenta odločila, da bosta naredila eno veliko podjetje, ki se imenuje Google, in je znano po svojem zelo ZNANEM search enginu, vsi ga poznajo, a kakor kaže za njega še nisi slišal, kaj šele da bi prišlo do slučaja, da si ga uporabil.

Kaj pomeni RC, ker nevem, kako dolgo deluje ta windows, to je isto kot beta mogoče? in so kake težave z njim ter v čem se razlikuje od tiste "končne" verzije za prodajo, ki bo čez 3 dni..?

Po temtakem tudi novic ne bereš na svojem najbolj priljubljenem spletnem forumu, ki ga z takšnim veseljem smetiš, saj je vsak teden kaka nova novica, in če bi jih kaj malo pregledal, bi te informacije dobil brez uporabe strička Googla.



Ja windowsi bodo iz travnika, će vas že zanima =). Sem pa prebral, ker še win 7 ni izšel in še ni čisto dodelan je za PRIMARNI windows bolj primerna vista, ker je že izšla ter že ima veliko popravkov in SP2. Ampak z sp2 baje ne deluje GTA 4 in nekatere igre?

Hihihihihihihhi, sem prebral vic dneva?



Upam, da mu admini podarite začasen obisk BANovec, sem slišal, da se tam menda imajo zelo lepo
i7 920 @ 3.15GHz | GTX 295 | GB EX58-UD5 | 2xWD6400AACS RAID 0 | TX 750 | 300

Zgodovina sprememb…

White&Nerdy ::

800W LC sploh ne prodajajo na agt.si
Drugače pa so napajalniki od LC-ja Metatron serije odlični in še nisem slišal da bi komu crknu.


Nisem pogledal na Agt, ker se mi odkrito ni dalo (bussy day)..;((
Ne vem no.. Vseeno nisem za LC. Kakšenkoli že (pač moje osebno mnenje). Za kakšen običen midrange že, ampak za CF...:|

Zgodovina sprememb…

zzokyy ::

ok...da ne bom odpiral nove teme.
Tudi jaz kupujem računalnil (pri AGT) in zgleda takole:


Je vredu ali mi še kaj predlagate?



V bistvu je, le hladilnik bi zamenjal... Ker 56€ za to, je pomoje malo pretiravanje.
Napajalnik... Bejž stran od 500w, če maš 4890 CF!

Napajalc: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/n... -Vsaj to, če maš budget bolj slab.
Hladilnik: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/z...


hvala za info...napajalnik bom dal 800W, hladilnik pa kar ta, ko si mi dal link



Sam ne 800w LC.;((


ne, ni LC... sem že imel 2, pa je en crknil po 2 mesecih, drugi pa je držal pol leta
sem se tudi zmotil...ni 800, pač pa 850W Silverstone

še končni izgled: LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zzokyy ()

__Devil__ ::

pa kaj boš z 850W

Pomoje je 700W že dovolj.

zzokyy ::

po tvoje. saj po moje je verjetno tudi 700 dovolj...samo pravijo, bolše preveč kot premalo ;)

__Devil__ ::

po tvoje. saj po moje je verjetno tudi 700 dovolj...samo pravijo, bolše preveč kot premalo ;)


ja če maš dnar pol ga itaq kupi. še več kupi če maš dnar.

Recimo to: KLIK

White&Nerdy ::

po tvoje. saj po moje je verjetno tudi 700 dovolj...samo pravijo, bolše preveč kot premalo ;)


ja če maš dnar pol ga itaq kupi. še več kupi če maš dnar.

Recimo to: KLIK


Jao. A nebi kar tega? - http://www.ceneje.si/CX000B623E_-_enerm... Za vsak slučaj na 12V linijah pa tko...

Samek1337Q ::

No _Devil_, še en dokaz koliko pojma imaš. vzel si le največ Wattnega, sploh pa nisi linij pogledal, hihihihi

__Devil__ ::

ne, razvrstil sem po ceni in kar enga kliknil ki se mi je zdel lep -.-

zzokyy ::

in zdaj misliš da si največji car na slotechu...razlika med 700W in 850W je 30€, zato sem pač vzel malo več, j*biga

__Devil__ ::

in zdaj misliš da si največji car na slotechu...razlika med 700W in 850W je 30€, zato sem pač vzel malo več, j*biga


zzokyy CAR !! 8-)

btw. si kdaj prodajal SE p1i?

Samek1337Q ::

ne, razvrstil sem po ceni in kar enga kliknil ki se mi je zdel lep -.-


Unpredictable the future of this boy is, threatend by the forces of admins he must be.
i7 920 @ 3.15GHz | GTX 295 | GB EX58-UD5 | 2xWD6400AACS RAID 0 | TX 750 | 300

vinkl25 ::

Jaz imam doma 4 napajalnike od LC-ja pa delajo brez problemov.

__Devil__ ::

jaz pa dobim enga drug teden :)

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

No ok sedaj mam en problem z agt.si

Lepo so mi napisalo, da so 3 komponente na voljo komaj 24.7.2009. Te komponente so RAMI, matična, ohišje. Sedaj pa sem se odločiil, ker so mi rekli da bo vse ostalo NAJ BILO pri meni že drug teden nekje sem se odločil, da nebom tako dolgo čakal, ker je dobesedno preveč.

Zanima pa me v kateri drugi trgovini naj kupim najboljše RAME za i7 ter matično. Sicer še vedno gledam na iste komponente ki sem jih naročil.

Torej:

- RAMI ali RAMI (1. sem sicer naročil za 135€ so bili takrat, nevem kako da so tako dragi sedaj.)

- MATIČNA (sicer je lahko tudi p6t ampak sem vzel dražjo zaradi "bombončkov")

- OHIŠJE ali OHIŠJE (bolj se nagibam k 1. saj je cenejše in lepše videti na sliki, čeprav je 2. novejše in sem jo tudi naročil 2.)


Če mi lahko kdo pove kje bom najprej dobil te posamezne komponente ki sem jih naštel ter katere priporočate za moj komp. Gledam na sestavi.si zaenkrat. Kje bo na zalogi in kje bom čimprej dobil gledam. Kakšni predlogi?

Hvala!

Lp!

Mitja358 ::

No ok sedaj mam en problem z agt.si

Lepo so mi napisalo, da so 3 komponente na voljo komaj 24.7.2009. Te komponente so RAMI, matična, ohišje. Sedaj pa sem se odločiil, ker so mi rekli da bo vse ostalo NAJ BILO pri meni že drug teden nekje sem se odločil, da nebom tako dolgo čakal, ker je dobesedno preveč.

Zanima pa me v kateri drugi trgovini naj kupim najboljše RAME za i7 ter matično. Sicer še vedno gledam na iste komponente ki sem jih naročil.

Torej:

- RAMI ali RAMI (1. sem sicer naročil za 135€ so bili takrat, nevem kako da so tako dragi sedaj.)

- MATIČNA (sicer je lahko tudi p6t ampak sem vzel dražjo zaradi "bombončkov")

- OHIŠJE ali OHIŠJE (bolj se nagibam k 1. saj je cenejše in lepše videti na sliki, čeprav je 2. novejše in sem jo tudi naročil 2.)


Če mi lahko kdo pove kje bom najprej dobil te posamezne komponente ki sem jih naštel ter katere priporočate za moj komp. Gledam na sestavi.si zaenkrat. Kje bo na zalogi in kje bom čimprej dobil gledam. Kakšni predlogi?

Hvala!

Lp!


Spet pretiravaš. Nevem kje ti nucaš bombončke? Pri igranju iger? Če res hočeš DLX vzemi tukaj.
Ohišje vzemi drugo, saj ma dosti boljše zračenje, kot antec: http://www.nakupi.net/izdelek_OH-COOLER... Lahko vzameš 932, ker je full tower: http://www.nakupi.net/izdelek_Ohisje-Co...
Rame pa vseeno katere. Naj imajo gor hladilnik in 1600MHz, CL7 ter 6GB. Jaz bi jih vzel tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

__Devil__ ::

Sem se že zmenil z agt.si, da mi zamenjajo te komponente:

MATIČNA: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/m...

OHIŠJE: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/o...

pa še RAMI: http://www.agt.si/racunalniska-oprema/s...

Miislim oz. upam, da bo tole lepo pasalo skup in da bo fajn špilalo. =)
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup računalnika za najnovejše igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
18712113 (6730) Mentalist
»

Gaming PC (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1167724 (5066) fr4nc
»

Ati Radeon 5800 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
734158 (3685) Fendt
»

Nov računalnik za 666€

Oddelek: Kaj kupiti
461979 (1249) Pepc619
»

Sestavljeni PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
844451 (3153) bluefish

Več podobnih tem