» »

M4A78 Pro in audio priključek na kišti

M4A78 Pro in audio priključek na kišti

majlo ::

Imam matično ploščo Asus M4A78 pro in hočem priklopit AC97 priključek od ohišja (Antec skeleton) pa mi nikakor ne uspe usposobit zvoka. Mam normalno zvok iz priključkov na zadnji strani ohišja ampak hočem met še na slušalkah spredaj. Sem spreminjal v biosu nastavitve za zvočno pa nikak ni šlo).

Je že kdo imel podobne težave?

Aja pa je zvočna Audigy 2 boljša od te integrirane, ker se mi ena valja v predalu pa bi jo pol vgradil.

LP
  • spremenilo: majlo ()

bluefish ::

Pa si prepričan, da si pravilno povezal ohišje in zvočno?

Aja pa je zvočna Audigy 2 boljša od te integrirane, ker se mi ena valja v predalu pa bi jo pol vgradil.
Ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

MTB ::

Ponavadi je to narejeno tako, da moraš pravilno priklopit na matično in ti sam vtičnica mehansko brika zvočni signal naprej. Če daš pa slušalke not, ti pa prekine signal ki prihaja na zvočnike. Lahko pa je na matični tudi kak mostiček.
Torej predvidevam da imaš narobe priključen sprednji vhod.

majlo ::

Lolko mi je znano, ima antec na vseh kištah isto vezavo pa bi moglo delat.

V stari kišti sem imel priklopljeno na audigy 2 preko belega konektorja. Sem moral sam z žicami povezat pine, da je delalo (sem našel guide na netu). Tu pa je pravi konektor ki ga lahko priklopiš na ploščo pa svinja ne dela.

Se bom še malo pošpilal, glede na to pa da je adudigy boljši bom ga kar nazaj v kišto vrgo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katero zvočno kartico ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7712430 (8289) Janac
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627489 (14745) psytoma
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018560 (10896) sash69
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796571 (5038) strumf666
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
598137 (6932) matjash

Več podobnih tem