» »

Klima za stanovanje

Klima za stanovanje

jerry2000 ::

Rad bi kupil Panasonicovo klimo za v sobo in me tri firme vsaka po svoje nategujejo, obljubljajo, potem pa jih ni...

Ali kdo ve za solidnega trgovca, ki pride zmontirati, še letos, brez praznih obljub?

Jerry
  • premaknil: Tomi ()

BlackHole ::

Prazne obljube dobivaš zato, ker si se spravil kupovat klimo v najbolj nerodnem času. Ali imajo ljudje dopuste ali pa imajo toliko naročil, da ne prideš takoj na vrsto. Dvomim, da boš kje našel koga, ki ti bo to takoj nareredil.8-)

OldSkul ::

Klime so brezveze, porabijo velik energije pa še prehladiš se lahko če ne delaš z klimo prav.:D

||_^_|| ::

Jst sm lani takle cajt kupu 2 klimi, in je blo zlo hitro vse. Firma je bla pa ena iz Izlak, sam nevem če majo panasonic tut.

Sadar79: klime niso brezveze. Zelo lepo ohladijo & navlažijo zrak, in ne prehladiš se, ker delaš prav.:D

jerry2000 ::

Mislim, da mi to, da je v moji delavni sobi 40 stopinj bolj škodi kot bo klima...

Neroden čas gor ali dol, 3 tedne me že nategujejo. Ali ni bolje potem reči, da je gužva, kot da sem jaz ves dan doma in čakam, mojstra pa ni, čeprav je obljubil...?

|GrEgOr| ::

Link

pa še en

Sicer ne vem, če imajo ravno panasonicove, samo klima je itak klima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |GrEgOr| ()

SkIDiver ::

jerry2 inštalacije dulc. Hitro, kvalitetno in zanesljivo. Se ukvarjajo z celotno hladilno, ogrevalno in pa bazensko tehniko. So pa iz območja dolenjske. Delajo pa tudi čez mejo predvsem v Avstriji in Nemčiji. V novem mesto vem, da so napeljali centralno ogrevanje v gimnaziji in do zdej ni še noben notr zmrznu al pa se prtožu, da ga zebe.

jerry2000 ::

Ampak nihče ne prebere mojega vprašanja :-(

Vprašal sem, če kdo ve za monterja, ki bi mi prodal in montiral Panasonic klimo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera klima (strani: 1 2 3 4118 119 120 121 )

Oddelek: Kaj kupiti
60331171093 (1296) Vanadium
»

Klimatska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6810421 (8165) bambam20
»

klimatska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
414670 (3443) Pyr0Beast
»

Je to normalno delovanje klime ??

Oddelek: Kaj kupiti
174636 (3975) OrkAA
»

home made klima+ napajanje s sončnimi celicami. (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6011839 (8265) energetik

Več podobnih tem