» »

katere zvočnike kupit?

katere zvočnike kupit?

ultras82 ::

Nameravam kupit ene zvočnike 4.1 al pa 5.1 za gledanje filmov(zvocno mam SB live 5.1) pa me zanima kere priporočate(sobo mam bolj malo 3x3m). Cena zvočnikov naj ne bi presegala 25k SIT. Hvala za odgovore.

|GrEgOr| ::

Creative DTT 2200.

Sicer ne vem kolko pridejo, samo delajo pa super (jih premorem tudi jaz s Live 5.1)

dela ::

jas mam tudi DTT 2200 na SB live 5.1 samo mi je malo žal da sem jih kupil. Zvočniki sicer delajo super edino pri visoki glasnosti začnejo hreščati subwoofer pa začne spuščati malce čudne tone. No pravzaprav mi ni žal da sem jih kupil ampak mi je žal da nisem rajši izbral FPS 1600 ki so okoli 10 prešernov cenejši, saj zelo redko Predvajam Dolby Digital zvok, zato mi je peti satelit malce odveč. Ne vem sicer kakšne potrebe imaš ampak osebno ti priporočam FPS 1600 ker je bolj poceni, kvaliteta pa je zelo podobna DTT 2200 manjka le centralni satelit ki pa je v večini situacij (vsaj pri meni) nepotreben

govno ::

kr tele naroč in to takoj!!

Logitech SoundMan SR-30
TineL Studio :: http://tinel.stjost.si
TineL Studio vici :: http://tinel-vici.stjost.si
TineL Studio wap :: http://tinel-wap.stjost.si

akulp ::

Absolutno DTT 2200 če jih še dobiš ker so star model, drugače pa te tanove , ki so nadomestek DTT-ju 2200 ->CREATIVE INSPIRE 5300 OEM za 37k, zakon so ni boljsega za tak denar 100%!!
Ja tist da pa začnejo hreščat DTT 2200 pa res ne vem kako ti je ratal, jest sem jih nabil do onemoglosti( več nism prenesel dalj časa:) pa je blo čist vse lepo..

Čau

jenrej ::

No jaz si lastim FPS 1600 in še nimam nad njimi zaenkrat nobenih pripomb. Svetujem ti, da si nabavis te zvocnike, saj stanejo nekje okrog 25k.:))

JanezH ::

A mi lahko kdo pove kakšen je zvok pri poslušanju glasbe na takih zvočnikih. Zanima me zato, ker so ti sateliti dokaj majhni in plastični, doma pa imam ene plastične zvočnike za 2 jurja in je zvok ZANIČ, v primerjavi z zvokom na stolpu.

jenrej:
A se lahko ti zvočniki primerjajo z zvočniki na stolpu in a je zvok vredu ali je nekako računalniško plastičen?

the_unborn ::

smukec: tako za zraven, zvocniki inspire 5300 se lahko primerjajo s stolpom, zdi se mi da imajo bolj cist zvok, pa se woofer da dost basov zraven
za fps1600 pa nevem, zvocniki so malo manjsi

jenrej ::

stvar je taka.----------->koliko dnarja toliko muzike! :)

goranTNT ::

Ce mas kokr tok posten stolp se DTT2200 ( ne en no name za 40k) ne morejo kosat z njim.
Tako po moci kot po kvaliteti.

JanezH ::

Pismu zdaj pa res ne vem a naj nabavim al ja?!?! :\ Doma imam Sony 771 stolp / takrat je bil okoli 75.000 sit in morem reči, da je zvok kar dober. Ampak bi pričakoval od enega kompletnega sistema zvočnikov, da vseeno prekosa zvočnike od stolpa, 8-O če že ne po moči zvoka pa vasaj po kvaliteti ali pa se pač motim.

jRk0 ::

v pcformatu sta 2 sistema 5.1 zvocnikov, pa oba sta dobla 88%

1. so od Philipsa - Rhytmic wave 610 za 27k sit in so 5x5W + 30W woofer.

2. so US Blaster 5.1 Digital home, pri izdelavi pa je bla zraven celo fimra Bose!! tak da mislim ,da so ti kar dobri, pa tudi mocni so kar fajn -> 5x25W + 50W woofer. Stanejo pa 34k sit.

Probaj jih kje najt pa poreerit, kako se obnesejo v praksi, ampak mislim da sto obojni zlo dobri, predvsem za svoj denar.
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332699 (2009) partysound
»

SB Live ali zvocna na plosci?

Oddelek: Zvok in slika
111081 (905) gumby
»

Zvočniki 5.1 sistem

Oddelek: Zvok in slika
201384 (1031) LunKi
»

DTT 2200 ali...

Oddelek: Kaj kupiti
8869 (742) Nutcracker
»

zvočna + zvočniki = 40.000 SIT?

Oddelek: Kaj kupiti
181354 (1122) Paramedic

Več podobnih tem