» »

essedi

essedi

kllicker_ ::

že spet od essedija sam mislm d tega š ni blo. kaj vse pomenjo tiste besede č majo robo ? in arrivo mislm d je da jo bojo dobil, sam kaj pa ostalo? tnx za razlago

ST ROX

schurda ::

in arrivo - prihaja
ampia - polno
scarsa - slabo
incerto - nezanesljivo

Bil sem tam v torek. Do 10. julija ne dobijo nič. Samo, če je še kaj ostalo zaloge.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schurda ()

para-site ::

Pusti ti kaj majo v skladišču, pošlji mail v trgovino v Gorici in ti bojo že oni odgovorili kaj majo v trgovini trenutno. Lahko ene stvari nimajo v skladišču, pa jo bojo meli v trgovini. Tko da razen kadar misliš naročit zadeve za nek datum naprej je neuporabno stanje iz skladišča, edino takrat ti pride prav vedet, kaj majo v skladišču, ker potem veš, kaj ti oni lahko naročijo in dobijo v zglednem času.

Je pa še ena trgovina v IT Gorici, ki je zanimiva, recimo ena stvar iz cenika od prejšnjega tedna: Abit geforce ti 4200 64ram tv dvi retail stane 172 evrov + iva, ki jo dobiš nazaj. Če kdo hoče cenik v excel obliki mu ga pošljem.

n0_body ::

para-site dej mi ga posl na mail

nazz78 ::

jest ti bom tud hvalezen. nazz78@email.si

kllicker_ ::

ja parasite men tut jost.potrpin@guest.arnes.si na tale meil.

tnx
ST ROX

Matri[X] ::

Še meni :)

matrix@volja.net

Marjan ::

Še meni ga pošlji. Pa kje se ta trgovina nahaja?
A imajo vse na zalogi? Al moraš tako kot pri Essediju dva tedna naprej rezervirat?

MAIL

Hvala

para-site ::

No, cenik ste dobili, kadar dobim cenik za ta teden, bom nekam uploadal in linkal, tko da boste meli. Če vas kaj zanima, lahko jst tipa kontaktiram in če bo več robe nam lahko da kašen popust pa še ivo dobimo nazaj. Trgovina je v centru stare gorice, je malo fak za parkirni, ampak je pa tip noter zelo prijazen in kar sem se jst z njim menu, je držal besedo, v torek sem mu stvari naročil, v petek so ble v trgovini, tko ku smo se zmenli.

MRtwister ::

Ti imas cenik od Vobisa?

...Oni imajo velike excel cenike(500kb)... Dej poslji - mrtwister@volja.net

JXS ::

maš ti to vobis ali computerdiscount cenik?? dej meni tudi pošli na mail: mrxjs_@hotmail.com

para-site ::

to je cenik od vobisa...
computerdiscount odsvetujem. So tako nesposobni, da me je kar groza. Nepreklicno sem se odločil, da praga te trgovine ne prestopim več. Zguba časa.

connan ::

A obstaja še kakšna trgovina v Italiji blizu meje s Slovenijo ??? Ima kdo spisek int. strani !?

THANKS:D

para-site ::

V Gorici poleg omenjenih dveh je samo še http://www.euro-byte.net/ (malo visoke cene proti essedi in vobis), druge te ne zanimajo, ker se ne splača zgubljat cajta.

jenrej ::

para-site bi še lahko meni poslal tisti cenik?
moj e-...:Jjenrej@hotmail.com

Pa še tisto. Nekaj ste se pogovarjali o nakupu GF4 Ti 4200 ali kateri. Če je res dovolj interesentov bi tudi jaz nabavil en komad.

>:D

madonch ::

Mene pa nekaj zanima.
Kako torej točno poteka nakup pri essediju?

Kolkor jaz razumem, greš dol v trgovino, naročiš robo, ki je v večini primerov nimajo v trgovini in pol čakaš par tednov, da to dobijo.
Ali te lahko vsaj obveščajo po mejlu, če je roba že prišla in ali se da še v kakem drugem jeziku kot v italjanščini?

Na netu za cel kup komponent piše Ampia, toda sodeč po tem, kar berem tukaj, temu ni tako.
Jaz mislim kupovat nov računalnik in sicer večino komponent v essediju, ker imajo najugodnejše cene. A moram it že zdaj naročit, da dobim pred koncem avgusta?
leposemejte :-)

m.i.h.a. ::

Lahko še meni pošlješ cenik? Prosim!Naslov

para-site ::

Cenik
http://www.geocities.com/parasiteslo/vo...
si poberte dol sami....tko bo najlažja, če pa kdo kej rabi me lahko kontaktira preko maila...

Zgodovina sprememb…

madonch ::

Koliko lahko največ neseš čez italijansko mejo s potnim listom in koliko s propustnico, da ne plačaš carine in da dobiš IVA-o?
leposemejte :-)

para-site ::

s propustnico je neki čez 250 evrov + iva, za pasaport ne vem...
a lahko kdo proba link do cenika k me je prej neki zajebavalo

MaX ::

link dela...

madonch ::

Kakšen urnik ima essedi v Gorici?
A dela slučajno tudi ob sobotah?

para-site ::

Nov cenik od Vobisa
http://www.geocities.com/parasiteslo/vo...

Jst sm gledal Herculesa 8500le, verzijo brez škatle, za 138 evrov, kar je nekaj manj kot 32000 sit. Se mi zdi kar v redu cena. To je cena brez ive, za nas s propustnico to ni problem.:D

schurda ::

Ja madonca madonch, zs Kanala si, bi pa lahko vedel, da so trgovine v soboto odprte do večera, v ponedeljek pa ne.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR! Zakaj odsvetujem nakup v Essedi - Italija!

Oddelek: Kaj kupiti
476160 (3129) schurda
»

ESSEDI shop v ITA..... >Kje?Pot?

Oddelek: Kaj kupiti
161950 (1594) primozetoo
»

essedi

Oddelek: Kaj kupiti
191443 (1062) Bessie
»

essedi in kolk je vredno

Oddelek: Pomoč in nasveti
111163 (871) para-site
»

Je v Gorici poleg Essedija se kdo?

Oddelek: Kaj kupiti
121515 (1202) azeed

Več podobnih tem