» »

GTA 3 > KVA to zahteva mašino... HUDO !

GTA 3 > KVA to zahteva mašino... HUDO !

mrTwelveTrees ::

ok:

mam DURONA 12000
256mb DDR ram
disk 10g ATA 66 - ni tok pomembno

grafična RIVA TNT 2 16 MB

- OS > win XP
- novejši gonilniki za nvidia

>> šteka na 800*x600

pa ne mi rečt, da je kriva grafična ;((

Daniel ::

Hm Duron 12000 zanimivo :D

Žal, resnica boli... kriva je grafična.
Jaz mam Tnt 2 32MB pa mi šteka na 640 x 480, pa še vse mam izklopljeno je pa proc Celeron 600.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

mrTwelveTrees ::

ups, :)

duron je 1200 :D se razume :))

Predator ::

poglej v glavni temi ; je kar nekaj nasvetov kako to zmanjšat samo drugače pa špil nažalost čist preveč šteka; ne vem na kakšni računalnikih so ga oni delali ampak niso še v redni prodaji :\

jRk0 ::

Meni na mojem d700@900 pa herc radeon8500LE @295/295 steka na 1024x768 32bit le zaradi diska... pa n vem kako to odpravit, hudica:(

drugace pa je nov popravek priso pa si ga daj nalozi, ker kolko so rekli je zdaj boljse, sam pa se nisem sprobal ker mam neke probleme z njim.
You fuck up once, you loose two teeth.

forg33t ::

Hiter procesor nic ne pomaga, ce imas graficno kartico iz kamene dobe. Zato je edina resitev zate, da nabavis novo graficno kartico (za 18 presernov ze dobis kyra2 ali gf2mx400..)

Saj ves kako je, veriga je le tako mocna, kot njen najsibsi clen, v tvojem primeru riva.

mrTwelveTrees ::

forg33t:

ja vem... pa sej ne spilam dost
najbrz bom ubodu kaj poceni - rablenega
geforce 1, ali geforce2 MX 200

Zgodovina sprememb…

Binji ::

Da ne bi res, GF2 MX200 se ni splacalo niti pol leta nazaj (raje MX400) kaj sele zdej. Ce ze kupujes kupi rajs vsaj Radeona 8500
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mrTwelveTrees ::

Binji:

prisegam na Nvidio in ne na ATI...

Predator ::

z mx200 boš gledal diapozitive

danes sem pri kolegu probal na win98se -> celeron 1ghz, mx200, 256mb ram, intel čipset pa je bla slika komi za gledat na 640*480

vzemi mx400 pod to je žalost in se ne splača kupit

Binji ::

igo1: prav pa prisegi, sam pazi da te ne bo tvoj bog po prstih usekal:O
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

V-i-p ::

Da ne bom samo zaradi enega vprašanja odpiral nove teme, bom vprašal kar tukaj. Naj mi kateri od tistih majstrov ki ste že daaaleč pri tej igri pove, a sploh greš kdaj v kako drugo mesto, al si vedno v tem prvem? Ker jst sem se ga že rahlo naveličal, pa tud velik nalog sem že rešil (po moje). Naredil sem že vse do tja, ko se podiš s tistimi hitrimi avtomobili, potem je bla ena naloga ko moraš požgat 25 tistih modrih ludekov ;) in zdaj sem pred nalogo da z kombijem pobiram tiste pakete časopisa, oz. revij po cesti. Zdej je pa ta city že mal dolgočasen :) No, koliko je še pred menoj, da bo kej novega? Thx.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

||_^_|| ::

3 mesta so.

Tiger ::

Naredit moraš vse misije pri vseh 4-ih tipih (Luigi, Joe, Tony, Salvatore) Pri zadnji misiji za Salvatore "Last Request" pa prideš v drugo mesto.

ginekolog ::

Meni dela gladko kot svila, 1024 32 bit, vse detaljle na full.
Edino če vklopim glajenje robov, pol malo šteka.

cele 600@900
Gf4mx 440
256 ram
...

Jani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519234 (4220) Nyana
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19020348 (13413) Janac
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738243 (5045) floyd1
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493116 (1876) Azrael
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017484 (6357) Doc

Več podobnih tem