» »

Nakup cigaret online

Nakup cigaret online

WtFlol ::

Zanima me če je kdo že naročal cigarete online?

Kako je z davkom? Ga je potrebno plačati (ker večina shopov pravi da je nakup duty tax free, priporočajo pa, da se prej pozanimaš kako je s tem v tvoji državi)?
Kako velik je davek(carina), v primeru da ga je potrebno plačati?
Je kakšna omejitev koliko cigaret naenkrat lahko naročiš iz tujine?

Če bi se odločil za nakup bi bilo to iz Rusije oz. Ukrajine, kajti cene so veliko manjše kot pri nas.

Hvala za odgovore!
  • spremenilo: WtFlol ()

T0RN4D0 ::

No, ne vem točno kako je s cigaretami, ampak za neko količino ko bi se jo splačalo naročat ti ziher na carini odprejo, zaračunajo trošarino in davke na vse komplet s poštnion vred. :)

Če bi blo ceneje bi to eže prakticirali=)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Balandeque ::

Pomojem velja isti predpis, ko za prehajanje meja. Iz Švice je dovoljeno uvoziti 25 cigaret na osebo, iz tretjih držav pa 200. Znotraj EU pomojem ni omejitev, čeprav jih je Avstrija nekaj časa imela, pa mislim, da jih je morala odpravit. Kar je več, plačaš trošarino.

Ja, v Rusiji so Marlboro lights 8-10 centov...
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

WtFlol ::

Se pravi, da lahko iz Rusije naročim naenkrat 200 cigaret brez dodatnih stroškov?
Je kje možno dobiti konkretne in zanesljive informacije glede tega?

bluefish ::

na carini najbrž.

m_a_t ::

"Je kje možno dobiti konkretne in zanesljive informacije glede tega?"
carini

Balandeque ::

Dvomim, da boš našel koga v Rusiji, ki bi želel tako zelo na drobno poslovat. Pa kolikor toliko varna poštnina iz Rusije v Slovenijo je draga. Informacija je pa zanesljiva toliko, kolikor so pravila enaka kot za osebni prehod meje.

Edit: Včeraj je bilo en mesec, kar sem po 21 letih opustil kajenje. Sem si jih pa v Slovenijo iz Rusije vedno pripeljal šteko do dve in so strici na letališču bili vedno tolerantni kadar so pogledali v kovček.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zgodovina sprememb…

nokia6310 ::

ja, tole s cigaretami tut mene zanima. Fino bi blo, da bi se neka varianta pogruntala, pa da bi lahk prišli ceneje do njih, kot pa pri nas. Že to je zlo protislovno samo povišujejo cene, hkrati pa pišejo na škatlice, da kajenje ubija. Če bi jih to res tko zlo motilo, bi enostavno ukinili celotno prodajo cigaret, pa bi bil mir. Ampak ok, ja online trgovina, pa da bi blo cenejše kot je pri nas, to bi blo super!

janhar ::

Trenutno sem v Rusiji, blizu meje z Ukraino. Šlkatlica Marlboro light je 40 rubljev = slab 1€.

Balandeque ::

Odvisno kje kupiš. Od 15 - 90 RUR.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

BuBBle.D ::

Po okusu so najbrž tudi vredni le en evro.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

Balandeque ::

Si poskusil? Meni so boljše, kot tiste, ki jih kupim v Ljubljani. Poleg tega lahko tu kupim Marlboro filter plus, ki imajo izjemen okus in jih v tam dol še nisem videl. Damn, zdaj mi je kar žal, da sem nehal. Žvak, žvak en nicorette. ;)
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

rokyo87 ::

Pozdravljeni,

zanimalo me bi, če je že kdo kupoval cigarete preko interneta? Kot vemo, cene v Sloveniji pridno rastejo, zato iščem alternativo oz. cenejši nakup cigaret. Vem, da bi blo najboljše odnehat s kajenjem, ampak zaenkrat še ne razmišljam o tem.
Zasledil sem več internetnih strani, katere prodajajo cigarete, ampak ne vem, če naj temu zaupam. Ma kdo kakšne izkušnje? Je že kdo naročeval cigarete preko interneta?

Najbolj se mi dopade recimo ta internetna stran:

http://www.best-cigs.com/

Seveda, bi se "dalo" dobiti cigarete tudi bolj poceni, vendar je znamka cigaret, katero kadim skoraj vsepovsod razprodana (SOLD OUT).

Hvala za odgovore že vnaprej!

Lep pozdrav

P.S.: Pišem v to temo, ker je že odprta in upam, da dobim kakšen odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656639 (8781) Baja
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9941048 (10810) BCSman
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441109993 (44142) Limona

Cigareti

Oddelek: Loža
52916 (2817) Gandalfar
»

Nove trošarine na alkohol in tobak? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7718372 (17227) Phil

Več podobnih tem