» »

Zaklepanje nogometnih tem

Zaklepanje nogometnih tem

para! ::

Pozdravljeni!

Ponavadi ne ugovarjam moderatorjem in adminom, ko zaklenejo določeno temo, ker je to njihova stran, katero poganjajo povsem prostovoljno in s tem delajo uslugo vedoželjnim Slovencem. Večkrat je zaklep teme tudi povsem upravičen.

Tokrat pa sem v Loži naletel na temo "Italija, Španija", ki jo je odprl _Mortal_. V času svetovnega prvenstva v nogometu je evforija prebivalstva povsem pričakovana in nekako tudi upravičena, zato je res potrebno paziti na podvojene teme. Vendar vas moram opozoriti, da ima, tako kot večina stvari, tudi nogomet veliko kategorij o katerih se da debatirati. Torej, razlika je, če nekdo za vsako tekmo odpre novo temo, če se enake teme podvajajo, ipd. Ampak _Mortal_ je v svoji temi želel opozoriti na posebnost letošnjega svetovnega prvenstva: nepoštena prednost korejske ekipe, ki jim pristranski sodniki pomagajo k plasiranju v naslednji krog. Mislim, da gre tu za povsem drugačno debato, kjer ne mislimo govoriti o nogometnih spretnostih in igri nasploh, vendar o vplivu denarja, domačega terena, ipd na zmago določene reprezentance. Ta tema je na področju nogometa vse bolj aktivna, kajti italijanska televizija RAI, se je že odločila za tožbo proti organizaciji FIFA, in sicer zaradi pristranskosti sodnikov.

Iz zgoraj navedenih razlogov predlagam, da se _Mortalova_ tema odklene in moja izbriše.

Lep pozdrav,
Jazz

:)
Death before dishonor!
  • zaklenil: Sergio ()

Elemen_T ::

Točno.

Predlagam, da se takih konstruktivnih podvojenih tem NE zaklepa.

Naj tudi sam opozorim, da se le redko ali bolje rečeno nikoli ne pritožujem nad .
Tokrat pa se - upravičeno se mi zdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Sergio ::

V redu. Se strinjam.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Luka Modrić najboljši nogometaš na svetu 2018 (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
555274 (3938) branimirII
»

Slovenski nogomet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20116432 (9655) Alexius Heristalski
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901212047 (172856) DarwiN
»

Pismo Srečku Katancu

Oddelek: Loža
273242 (2561) bi0s
»

Italjani,španci....

Oddelek: Loža
312044 (1507) _Mortal_

Več podobnih tem