» »

Luka Modrić najboljši nogometaš na svetu 2018

Luka Modrić najboljši nogometaš na svetu 2018

«
1
2

branimirII ::

Luka Modrić je najboljši nogometaš na svetu 2018. Cestitke sosedu. Dokazal je, da se da biti najboljsi tudi ce ne das najvec golov. Nepoznavalci veckrat mesajo lovoriko najboljsega strelca z najboljsim nogometasem, kar ni isto.

https://www.rtvslo.si/sport/nogomet/kon...

Drevesce ::

TOP 10 definitivno v prejšnji sezoni, absolutno pa ne najboljši nogometaš na svetu.

branimirII ::

Itak da je. Brez Modrica real se zdalec ne bi bil prvak. Hrvaska reprezentanca pa niti med 16 najboljsih. Da je nepogresljiv za mostvo je dokazal ko en cajt ni igral v realu. Takrat realu nic ni slo, le bleda senca brez modrica. Berem komentarje in ne morem verjet koliko laikov in nepoznavalcev nogometa imamo. Ne vidijo kar mojstri nogometa vidimo. Noobi lahko opazujejo modrica samo v pocasnem posnetku, si lahk zavrtite nazaj in gledate akcije. Mogoce vam bo kaj bolj jasno.

Zgodovina sprememb…

Linko ::

Da je najboljši? Tole je samo kuhna. Top 5 ja. Več pa ne.

Xavi, Iniesta in Pirlo so v svojem casu bili veliko boljši....

Invictus ::

Očitno imajo Hrvati dobre lobiste. In UEFA poln k**** Ronalda in Messija...

Drugače je pa Modrič navadno ustaško lice... Ga niti normalni Hrvati ne marajo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: b4d ()

MostWanted ::

Invictus je izjavil:

Očitno imajo Hrvati dobre lobiste. In UEFA poln k**** Ronalda in Messija...

Drugače je pa Modrič navadno ustaško lice... Ga niti normalni Hrvati ne marajo.


ja saj je čeferin pri uefi, ta pa pri fifi reče kako

harvey ::

Invictus je izjavil:

Očitno imajo Hrvati dobre lobiste. In UEFA poln k**** Ronalda in Messija...

Drugače je pa Modrič navadno ustaško lice... Ga niti normalni Hrvati ne marajo.

Zanimiva optika ustaštva in normalnosti 8-O. Če ti požgejo dom in ubijejo dedka, ko si star 6 let in postaneš čez noč begunec in to poveš, si ustaš...
Vse tele razne lestvice so pač neka ocena trenutka....ni se preveč za razburjati, raje uživajmo v dobrih nogometnih potezah ne glede na imena.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Spxy ::

branimirII je izjavil:

Itak da je. Brez Modrica real se zdalec ne bi bil prvak. Hrvaska reprezentanca pa niti med 16 najboljsih. Da je nepogresljiv za mostvo je dokazal ko en cajt ni igral v realu. Takrat realu nic ni slo, le bleda senca brez modrica. Berem komentarje in ne morem verjet koliko laikov in nepoznavalcev nogometa imamo. Ne vidijo kar mojstri nogometa vidimo. Noobi lahko opazujejo modrica samo v pocasnem posnetku, si lahk zavrtite nazaj in gledate akcije. Mogoce vam bo kaj bolj jasno.


:D

Invictus ::

harvey je izjavil:


Zanimiva optika ustaštva in normalnosti 8-O. Če ti požgejo dom in ubijejo dedka, ko si star 6 let in postaneš čez noč begunec in to poveš, si ustaš...
Vse tele razne lestvice so pač neka ocena trenutka....ni se preveč za razburjati, raje uživajmo v dobrih nogometnih potezah ne glede na imena.

Očitno ne veš, kaj se je zgodilo v Zagrebu...

Hint: Thomson... Modrič je bil kar lepo zanj... Se pravi potrjen ustaš...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Jasno da je, ampak ima kar dober izgovor.

Dr_M ::

Tolazilna nagrada na modrica.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

klemenSLO ::

Težko ocenjevati ker ni jasnih pravil. Koliko golov je dosegel? KOliko uspešnih podaj je imel? Kako se je postavljal v prostoru in zaustavljal protinapade? .... Definitivno eden najboljših vezistov. Sploh pa ni bi morali ocenjevati po pozicijah. Tako da tole je fail...
Zame je najboljši Marcelo. Top šit. ..borben, dueli so njegovi... zabija odlično ...podaja nikoli ne pizdi...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Invictus ::

Utk je izjavil:

Jasno da je, ampak ima kar dober izgovor.

Ja ima, da je v osnovi fusbaler in zato butast ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Kakšen je pa tvoj izgovor?

Invictus ::

Nisem ustaš in sem brihten.

Fuzbalerji so najbolj butasti športniki, navijači pa takoj za njimi :).

Tvoj izgovor je pa ?!?!?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Meni se samo zdi, da si po slovenceljsko fauš temu anoreksičnemu mulcu iz neke pripizdine na Velebitu, ki so mu pri 6 letih porušili hišo in preselili v "hotel", spotoma ubili še dedka, zdaj pa služi milijone s svojo butasto ustaško pametjo. On ima dober izgovor, da je malo kretena, kakšen izgovor za kretenstvo imaš ti, razen tega da si z gorenjske?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

r3dkv1c4 ::

Drevesce je izjavil:

TOP 10 definitivno v prejšnji sezoni, absolutno pa ne najboljši nogometaš na svetu.

Kdo pa naj bi bil po tvoje, Messi?

Sanjaj dalje.

Invictus je izjavil:

Nisem ustaš in sem brihten.

Fuzbalerji so najbolj butasti športniki, navijači pa takoj za njimi :).

Tvoj izgovor je pa ?!?!?

Ti si si sam nalimal lovoriko idiota ST-ja.
Pokala ne boš dobil, zlatega st kipca tudi ne, ker si ga niti ne zaslužiš.
Modrič te pa kupi z enim potegom svoje kartice ali pa kar preko paypala.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

branimirII ::

klemenSLO je izjavil:

Težko ocenjevati ker ni jasnih pravil. Koliko golov je dosegel? KOliko uspešnih podaj je imel? Kako se je postavljal v prostoru in zaustavljal protinapade? .... Definitivno eden najboljših vezistov. Sploh pa ni bi morali ocenjevati po pozicijah. Tako da tole je fail...
Zame je najboljši Marcelo. Top šit. ..borben, dueli so njegovi... zabija odlično ...podaja nikoli ne pizdi...

Marcelo je dober ampak je zamenljiv. Modric je nezamenljiv oziroma je tako real kot hrvaska reprezentanca brez njega ne more kaj dost. Upam rect, da je najbolj zasluzen za lovoriko reala in za uvrstitev povprecne reprezentance v finale svetovnega prvenstva. Izbran je tudi za najboljsega igralca svetovnega prvenstva. Vi se pa se zmer cudite. Malo pristransko, vecinoma tudi politicno gledate na vse, kar se pri sportu ne bi smel politike vmesavat.

Zgodovina sprememb…

Saul Goodman ::

Seveda je Messi boljši, vedno je bil in vedno bo. Katerakoli sezona. To potrjuje strokovna javnost, statistika, navijači.

Messi je po veličini najbližje statusu božanstva na tej zemeljski obli. Messi piše nogometno zgodovino in _je_ nogometni bog.

Žal mi je nekaterih, ki boste za sprejetje te edine resnice potrebovali še leta in leta. Neverniki.

r3dkv1c4 ::

No, ni ravno čisto tako.
Koncept igre Reala in HR repke sloni na Modriču.
Temu primerno se gibajo in podajajo tudi ostali v ekipah.
Enako je Messi pri Barci.

Marcelo je top šit, kvalitetne zamenjave ni....to je več kot očitno.

Napiši zamenjavo za Marcela.

Govoriti nekaj s kavča ni ravno pametno.

Recimo poglej si razne postavitve in sheme ekip, lep primer je bil Mou in Mata.
V koncepto modrih Mata ni prišel do izraza, pri deugem konceptu z istim trenerjem je nepogrešljiv pri MU.

Ni vse črno-belo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

branimirII ::

Ce Marcelo manjka na tekmi si brez tezav lahk najdes igralca, ki te tudi popelje do podobnih rezultatov in uspehov, kot ce imas Marcela. Brez Modrica pa je zelo tezko osvojit prvenstvo.

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

Invictus je izjavil:

harvey je izjavil:


Zanimiva optika ustaštva in normalnosti 8-O. Če ti požgejo dom in ubijejo dedka, ko si star 6 let in postaneš čez noč begunec in to poveš, si ustaš...
Vse tele razne lestvice so pač neka ocena trenutka....ni se preveč za razburjati, raje uživajmo v dobrih nogometnih potezah ne glede na imena.

Očitno ne veš, kaj se je zgodilo v Zagrebu...

Hint: Thomson... Modrič je bil kar lepo zanj... Se pravi potrjen ustaš...


Aja, a ce bi pa Wagnerja recimo poslušal bi bil pa potrjen nacist?

Invictus ::

Shegevara je izjavil:


Aja, a ce bi pa Wagnerja recimo poslušal bi bil pa potrjen nacist?

To definicijo so mu Hrvati dali, ne jaz...

Pismo, a delujete samo na mama-sin komunikaciji?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Ce ima kdo na tem forumu mommy issues, si to ti.

branimirII ::

Tema ni politicna usmerjenost Luke Modrica ampak najboljsi nogometas sveta, kar ocitno nekatere politicno boli.

Invictus ::

Ne, nas ne...

Je pa Modrič zasral srebrno kolajno polovici Hrvatov s tem, ko je dal mikrofon Thompsonu...

Dol mi visi za enega fusbalerja...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

r3dkv1c4 ::

branimirII je izjavil:

Ce Marcelo manjka na tekmi si brez tezav lahk najdes igralca, ki te tudi popelje do podobnih rezultatov in uspehov, kot ce imas Marcela. Brez Modrica pa je zelo tezko osvojit prvenstvo.

Marcelo neštetokrat sodeluje ofenzivno in kombinatorno po celotni levi strani in za nameček še kdaj pa kdaj zabije.
Ne poznam njemu podobnega od časa R.Carlosa naprej.
On na svojem položaju nima enakega.
Modrič in Kroos sta tudi nezamenljiva z enako kvaliteto.
Busquets recimo je tudi na svojem položaju neenakovredno nadomestljiv....itd...

To so pač tvorci oz. jedro ekip in na njih tudi temelji igra.

Vsi pozabljamo Varana.
Tip je osvojil vse, kar se osvojiti da v nogometu,.....pa, da ne dolgovezim bz.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

branimirII ::

Invictus je izjavil:

Ne, nas ne...

Je pa Modrič zasral srebrno kolajno polovici Hrvatov s tem, ko je dal mikrofon Thompsonu...

Dol mi visi za enega fusbalerja...

Ja te, ker nenehno govoris o politiki, namest kako dober je. Ja dol ti visi, medtem pa nenehoma v tej temi visis. lol

Zgodovina sprememb…

janig ::

Kdo zasluzi vec? Modric ali Invictus?

D3m ::

Logično, da Modrič :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

FTad ::

Invictus je izjavil:

Ne, nas ne...

Je pa Modrič zasral srebrno kolajno polovici Hrvatov s tem, ko je dal mikrofon Thompsonu...

Dol mi visi za enega fusbalerja...


kaj se je ze tu zgodilo v povezavi z mikrofonom?

harvey ::

FTad je izjavil:

Invictus je izjavil:

Ne, nas ne...

Je pa Modrič zasral srebrno kolajno polovici Hrvatov s tem, ko je dal mikrofon Thompsonu...

Dol mi visi za enega fusbalerja...


kaj se je ze tu zgodilo v povezavi z mikrofonom?

Med drugim tudi tole

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

Invictus ::

janig je izjavil:

Kdo zasluzi vec? Modric ali Invictus?

Luzerčki, ki ga obožujejo, so pa ponavadi na minimalcih...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

branimirII ::

Haha, kaj imajo tvoje neumesne opazke z dejstvom, da je najboljsi. Nic. Samo tolazis se ker te boli in ne mores prebolet. Tudi ti bi verjetno bil domoljub ce bi v vojni bil zivljensko ogrozen. No morda si ze zdej nacionalist. Vsekakor si pa nestrpen do drugih. Zakaj bi drugi mogli bit boljsi od tebe ce si tudi ti tak.

Dr_M ::

Bravo Invictus :))
Se strinjam z vsem, kar si napisal.

A ta cefurcic od branimira pa se kar nekaj lapa :)):))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

D3m ::

Sup folk

Kaj se dogaja?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

branimirII ::

Dr_M je izjavil:

Bravo Invictus :))
Se strinjam z vsem, kar si napisal.

A ta cefurcic od branimira pa se kar nekaj lapa :)):))

Ti si tudi cefurcic za nemca, avstrijca. :) Zame si pa se kej hujsga. Drugac sem ponosen cefurcic ali karkoli s cimer me pohvalis. Nimam hlapcevski manjvrednostni kompleks in me to nikoli ne uzali.

Drevesce ::

Je pa kar neverjetno, koliko tem odprejo trolli tipa branimir, profdoktor itd. Če ni to ena in ista oseba...

Res nimate v življenju kaj bolj pametnega početi, kot provocirati?

janig ::

Ti si tudi cefurcic za nemca, avstrijca.

En je ze prilepil v drugi temi

r3dkv1c4 ::

Saul Goodman je izjavil:

Seveda je Messi boljši, vedno je bil in vedno bo. Katerakoli sezona. To potrjuje strokovna javnost, statistika, navijači.

Messi je po veličini najbližje statusu božanstva na tej zemeljski obli. Messi piše nogometno zgodovino in _je_ nogometni bog.

Žal mi je nekaterih, ki boste za sprejetje te edine resnice potrebovali še leta in leta. Neverniki.

Messi ne po velikosti, ne po igranju ne bo presegel Zinedina Zidana.....pa lahko igra še 200 let.
Da o reprezentančnem nogometu niti ne pišem, ker ti ne vidiš drugega, kot Messija in je debata s teboj brezpredmetna.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Vazelin ::

Lahko sta Messi in Ronaldo boljša od Zidana. Sam Zidana je bilo dosti večji užitek gledat, saj je bil noro eleganten igralec :)

Drevesce ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

Seveda je Messi boljši, vedno je bil in vedno bo. Katerakoli sezona. To potrjuje strokovna javnost, statistika, navijači.

Messi je po veličini najbližje statusu božanstva na tej zemeljski obli. Messi piše nogometno zgodovino in _je_ nogometni bog.

Žal mi je nekaterih, ki boste za sprejetje te edine resnice potrebovali še leta in leta. Neverniki.

Messi ne po velikosti, ne po igranju ne bo presegel Zinedina Zidana.....pa lahko igra še 200 let.
Da o reprezentančnem nogometu niti ne pišem, ker ti ne vidiš drugega, kot Messija in je debata s teboj brezpredmetna.


Sicet se izredno nerad spuscam v konflikte, kater igralec je boljsi, ker se mi zdi otrocje ampak tokrat pa bom komentiral: redkvica ne seri...

PunkDude ::

Mbappe boljši, Hazard boljši, Ronaldo boljši,...

Spxy ::

PunkDude je izjavil:

Mbappe boljši, Hazard boljši, Ronaldo boljši,...


Pero z druge divje lige boljši...

PunkDude ::

Nisem ga še spoznal a je dosti verjetno.

branimirII ::

PunkDude je izjavil:

Mbappe boljši, Hazard boljši, Ronaldo boljši,...

Vsi nadomestljivi...Drugac pa se en nepoznavalec, ki ocitno enaci najboljsi napadalec/strelec z najboljsim nogometasem. Luko Modrica postavis v katerokoli vrhunsko ekipo bo zmagala prvenstvo. Drugih vrhunskih napadalcev je pa kolikor hoces.

Shegevara ::

PunkDude je izjavil:

Mbappe boljši, Hazard boljši, Ronaldo boljši,...


Mbappe? Njegov čas še prihaja. Hazard? Premalo dosegel v ekipnem smislu.

Če bi jaz izbiral bi Salaha, sem pa priznam malo pristranski.

Linko ::

branimirII je izjavil:

PunkDude je izjavil:

Mbappe boljši, Hazard boljši, Ronaldo boljši,...

Vsi nadomestljivi...Drugac pa se en nepoznavalec, ki ocitno enaci najboljsi napadalec/strelec z najboljsim nogometasem. Luko Modrica postavis v katerokoli vrhunsko ekipo bo zmagala prvenstvo. Drugih vrhunskih napadalcev je pa kolikor hoces.



Si pa pravi poznavalec ja. Xavi in Pirlo sta bila za klaso boljša od modriča, pa nista nikoli osvojila te lovorike.

Sama ena kuhna

Shegevara ::

Linko je izjavil:

branimirII je izjavil:

PunkDude je izjavil:

Mbappe boljši, Hazard boljši, Ronaldo boljši,...

Vsi nadomestljivi...Drugac pa se en nepoznavalec, ki ocitno enaci najboljsi napadalec/strelec z najboljsim nogometasem. Luko Modrica postavis v katerokoli vrhunsko ekipo bo zmagala prvenstvo. Drugih vrhunskih napadalcev je pa kolikor hoces.



Si pa pravi poznavalec ja. Xavi in Pirlo sta bila za klaso boljša od modriča, pa nista nikoli osvojila te lovorike.

Sama ena kuhna


Tudi če bi bilo to res, kar praviš (pa ni), je še vedno dejstvo, da je naziv nagrade igralec leta in v tej sezoni je pokazal največ Modrić.

Če mene vprašaš sta z Salahom tam-tam, ne vem pa čemu si privlekel zraven neke upokojene zvezde.

Linko ::

Če bi dobro prebral ( pa nisi), bi vedel da govorim o času, ko sta bila Xavi in Pirlo na vrhuncu. Pa še Iniesta zraven!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Linko ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275142 (54189) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896146110 (121361) FlyingBee
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767455 (56484) win95<3

Več podobnih tem