» »

boste kaj dobili za dosežen uspes?

boste kaj dobili za dosežen uspes?

Klemenn ::

no sej vidte...vam bodo kej kupili glede na dosežen uspeh...jz sicer sem odličen ampak bom fotra težko prepričau za nov comp glede da računam na skuterja..v septembreu

Ziga Dolhar ::

Hmmm, da se pohvalim.

Stara mama so mi konec 7. razreda (5 let nazaj) obljubili, da ČE naredim srednjo šolo,, da dobim prenosnika.

Srednjo šolo sem z muko sicer uspel narest (sicer zgolj z odličnim uspehom), mama pa so tudi držali obljubo ;))).


Evo, pa mam dovolj hvale za naslednji dve urici ;=). Potem se bom malo manj hvalil pred komisijo, ko ne bom znal našteti slovenskih romantičnih pesnikov. Jebo jih.

Tomi ::

Tale tema je pa pravo važenje in izkazuje materializem in bedo slovenskih šolarjev. Kakor imam jaz izkušnje, vsaj pri moji generaciji je bilo tako, da ponavadi nihče ni bil nagrajevan pretirano za uspeh, ker šola in nekaj, kar delaš za druge, ampak zase in predvsem zaradi sebe. Tako da mi kar lasje gredo pokonci, ko vidim, da starši, ki ne vedo, kam bi z denarjem, ali pa še bolje, tisti, ki ga nimajo na pretek, sinovom/hčerkam, obljubijo stvar za 250.000-300.000 sit, če bodo odlični. To je samo kvarjenje otrok.
Sicer sedaj verjetno izgleda, kakor da bi bi užaljen, ker ne bi ničesar dobil. Jaz sem bil osebno veliko bolj zadovoljen, ker smo vedno po zaključku leta z družino lepo šli na konkretno kosilo, pa še stara mama je pritegnila ponavadi kakšnega Cankarja. In da se pohvalim, vseh 12 let OŠ in SŠ sem bil odličen.
Sicer pa, kar se tiče nagrajevanja, lani sem si za uspešno končan letnik kupil iz svojega denarja laptopa, ker ga pač rabim. Financiran je bil iz 200.000 denarja iz inštrukcij, ostalo pa štipendija.
Letos, če sedaj še naredim en izpit, ko imam pa praktično narejen letnik, pa si bom nabavil specialko.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

krucymucy ::

Ja dobil sem priloznost, da se drugo leto znova poskusim na faksu!

DavidJ ::

jst si pa bom uvedu psa.

bi ga v vsakem primeru, a se slisi lepse, da ga kupim zato, da se nagradim :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

R0K ::

Men nikdar neč ne ublubju.

Pač se doma zmenimo če je trenutno kej dnarja, da bi pa jest to rabu alpa rad mel. Če ga pač ni, pa počakam še pol leta in začnem na novo težit. Drgač še pa za končano šolo nism nič dobil.

Sicer Tomi se sitrnjam s tabo v večini posta ampak moreš priznat (ok, vsaj velika večina slovenskih šolarjev), da bi se raje potrudil in iz sebe potegnil še zadne kalorije za učenje če bi vedel, da bo dubo konc leta za to pa to novo kolo kot pa nič. Glede tega ko pa nekteri svojim sinom/hčerkam oblubljajo neke nove prenosnike, draga kolesa, motorje za dosežen uspeh je pa bolj status v družini (finannce) in kak svzgajal otroka v mladosti.

freserovski ::

hmmm, kaj dobim? Predvsem osebno zadovoljstvo, da sem nekaj dosegel in sem lahko na to tudi ponosen. Nikoli se nisem "učil" :D za to, da bi kaj dobil od koga, sevada pa pade kaj zdaj ob koncu srednje šole, kak $$$ za kako luštno potovanje, seveda v sredozemlje-malta, ...... :D čaga
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Enzo77 ::

kaj dobim: stipendija se mi je povisala :D
With a license to gib :)

tejo ::

Kaj dobim? NIČ! Samo zaslužena dva meseca počitnic... :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

BaRtMaN ::

Enzo:
kaj dobim: stipendija se mi je povisala :D

Men tud! Dobu sm pa že 5000 od ene babice, na ostalo še čakam. Sm bil pa prav dober v 2. letniku splošne gimn. Ponavad dobim okol od 10 do 20 čukov. >:D
Sm kaj, ko gre vse prec stran. :|

Ziga Dolhar ::

Tomi: bolje pol milijona za odličen uspeh ali pol milijona za dva "uspešno opravljena" popravca?

Materializem je kul, sramujem se ga ne. BTW, hodim (sem hodil) na ekonomsko šolo. To je torej moje poslanstvo ;)

jRk0 ::

Heh, meni pa se bo stipendija malo znizala, ker sem lani bil odlicn, pa je blo 6k sit vec, letos pa bo prav dober, pa bo samo 4k sit vec od osnove. Ah joj.

Drugace pa sem na koncu 8. za kao darilo dobo tecaj v Angliji za 2 tedna, lani pa sem sel na Malto za 3 tedne - zkon je Malta:). Letos pa grem v Nemcijo baje.
You fuck up once, you loose two teeth.

Dj-Prah ::

WWaaauuu!!!

Jest sem pa pal prvi letnik ELE v Krskem,dobil sem pa od stare kahlice dno in rocke.:P :P
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zeberdee ::

evo strinjam se s tomijem. sam sem sicer bil pravdober (7 klas oš) vendar vsi vemo (oz. vedo), da bi bil lahk na izy odličen... Nikoli še nisem dobil kaj za nagrado... Mogoče knjigo (matr sem bil neumen), čeprav moram reči, da smo v slovenski družbi odločno situirani

||_^_|| ::

klinc...ko bom avgusta maturo (če bo vse po sreči:) naredu, si bom kupu burek:))

Binji ::

celo osnovno odlicen, 2 letnika prav dober, 3. dober. Nikoli NIC obljubljenega in nic dobljenega
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Kaboom ::

od mame objem 0:)
od fotra batine >:D (joke)

nikoli nič obljubljenega in nikoli nič ne dobim (materialnih dobrin) kot pohvalo... in to mi odgovarja
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

DavidJ ::

ja!

moje "darilo" pa lula.. in sam pucam za njim!!

drugo leto bom padu!;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Jack69 ::

Najlepše darilo je plaža -> punce z bikinijem -> spoznaš -> romantični večeri ki se končajo v postelji!! Kaj češ boljšega???? 8-) 8-)
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

SkIDiver ::

Jz sm dubu pa mobi kartico za enga jurja ka sem mel prazen mobi račun:D :D :D >:D :D :D 8-)

Tomi ::

No, da se pohvalim, danes, ups. včeraj, sem naredil zadnji izpit letos. Nagrada so skoraj trije meseci počitnic. Kaj še želite lepšega:D
metrodusa.blogspot.com

Ziga Dolhar ::

Čestitke :-)

5er--> ::

Jaz sem si za odličen uspeh (v vseh osmih letih) pridobil eno lepo, zares lep škatlo za nosit CD-je navkoli. Je železna, za 56CD-jev in na njej piše Microsoft MSDN.

Še nekaj, mi lahko kdo pove kako je s zoisovo! me bodo kaj poklicali? Šola me je predlagala, izpolnil sem en kup listov in še en kup fotokopij priložil zraven ter dal šolski svetovalni službi. Me bodo poklicali? Kako gre vse? Hvala za katerokoli info! Ne zapustite me še Vi!:'(

peter.perosa@guset.arnes.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()

sultan of swing ::

tomi tako se govori.
men je fotr hotu dat za uspešno opravljeno maturo s 24 pikami in za pdb uspeh hotel dat 10 000sit (zame je to velik-ja kar smejte se sam jst sem skromen) pa jih nism hotu-mal iz ponosa in mislim da je to prav,in sm mu tut razložu zakaj nočem met

sketch ::

Bravo Tomi! Jaz pa v četrtek 18. oddam še zadnje vaje in poročila in asistentu za konstrukcije voščim lepe počitnice >:D

lp
s.
Adapt and overcome.

Sergio ::

Čestitke, Tomi! sketchy, you da man!

Sergio zazeha, ker je včeraj do štirih zjutraj žural na konec GIM, nato se pa zbudil ob 05:45, da je lahko ujel vlak v Ljubljano ter šel na šiht. Cough. Cough.

:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Loki ::

sultan skromnost je lepa vrlina.
jest sem dobil za 13 pik 25000 sit, verjetno bo se kaj.

sketch konstrukcije pravis?
hodis slucajno na FS?

Ziga Dolhar ::

Sergej, ne pretiravat :) Nemaloo pred tem si bil že "Serz|Dead" ;-)

trillian ::

dobim.. khm, khm.. svoje stanovanje.
ah ne, hecam se.
selim se v spodnje nadstropje (nasa hisa ima dva, spodnje je zapusceno).
samo nagrada ima dve plati.. zdele bom kak mesec pospravljala, belila in kupovala pohistvo, preden bo vseljivo.
v bistvu se veselim.
danes sem zmetala nekaj krame ven..

ali bi si kdo zelel napol razpadlo rdeco klop iz predpotopnega vlaka, majav kavc in dve omari v zadnjih izdihljajih.. kosovni odvoz je sele januarja in klet je ze polna podobnih zadev...

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Matek ::

Jaz tudi v bistvu ne dobim nič takega konc leta, ampak kr tak, no, letos sem dobil ADLS.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OldSkul ::

Jaz sem dubu mobitel T68i .
Za začetek šolskega leta dobim ADSL.

Klemenn ::

trillian; jz tut dobim svoj štuk...točno danes sem se vselu :D

trillian ::

v ponudbi imam se kake 70 let star sesalec (se vedno dela) in strojcek za mletje mesa (tudi iz tistih casov).pa eno spriralasto zadevo, za katero ne vem, za kaj je uporabna..

pa kupe enih medalj iz druge svetovne vojne.

tole postaja zabavno.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

DavidJ ::

a se hecas z medaljami? jst bi prisu pogledat.

me te stvari ful zanimajo. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

d0rK ::

Kaj se pa dobi za 3 uspešno narejene popravce na enkrat?

:D

Trepljaj po rami?

perci ::

and a firm handshake ;)

divac ::

Jaz sem vecinoma dobil le pohvalo. No ja, vcasih je tudi kaksn kes padu, ampak nc velkega. Sem absolutno proti vsaki taki "podkupnini". Razloge je, se mi zdi da je bil Tomi, navedel.

Jack69 ::

Točno tako:)

Elemen_T ::

Da se potem mulo navadi, da dela šolo zaradi materiala in ene tretje osebe. :\
nesmisel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1921489911 (3653) MIHAc27
»

Zlati maturantje (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5614796 (6306) jype
»

Zoisova štipendija (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8012892 (11044) alum
»

zoisova- a moram kaj narediti

Oddelek: Šola
221721 (1442) Mavrik
»

Zoisova (korupcija?) (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
746063 (4627) jRk0

Več podobnih tem