» »

The Sims 3 ne bodo imeli DRM-ja

The Sims 3 ne bodo imeli DRM-ja

Slashdot - Lani si je EA zaradi svoje zaščite na zgoščenkah (DRM) nakopal kar nekaj tožb razjarjenih uporabnikov. Septembra so se nanj spravili kupci igre Spore, novembra pa še The Sims 2. Nekaj se je EA iz te zgodbe le naučil, saj je obljubil, da tretja inkarnacija družine Sims ne bo imela DRM-ja. Vrnili se bodo k dobri stari metodi, in sicer k serijski številki. Prav tako ne bo treba izvesti nobene avtentikacije prek interneta, aktivacije, registracije ali česa podobnega za igranje. The Sims 3 pride v trgovine junija.

14 komentarjev

Berserker ::

To je prav, kje so še igre ki ni prav nič treba registrirat, steam, rokcstar social , pc live pa se drugi programi ki so nujno potrebni za igranje, to mi gre najbolj na kurac da se moraš nonstop nekaj registrirat da lahko igraš.

Matwic ::

The Sims 3 pride v trgovine junija, v neuradne "trgovine" pa 31. maja :P.

No samo vseeno lepo, da so končno umaknili DRM, tako ali tako bo to spet najbolje prodajana igra v tem letu, tako da nekaj več piratskih kopij res ne bo problem.

Nextor ::

Končno jim je potegnilo, da je škoda časa in denarja se ubadat s temi zaščitami :)

karagoth ::

Vsaj eni ki so zavohali kaj pri igrah najbolj smrdi

war-dog ::

teoretično vprašanje; Če STEAM ali kateri drugi kapitulira, lahko potem še igraš te igre?
Object reference not set to an instance of an object.

Phoebus ::

Zadnjič sem bil nekje in sem rekel da bi mi zapasalo igrat igro...na računalnik sem jo namestil že zdavnaj (original!!!!), opravil sem vsa jajca registracije preko neta, vpisovanje serijskih itd itd itd itd. Zalaufam špil in kaj mi reče? Vtakni CD...eno je PS ki je itak vedno v dnevni sobi in ni panike vtaknit noter plošček, drugo pa laptop...

Torej, če hočem kot dejanski kupec (!!) igro uporabljat na prenosniku "ko se mi sprdne" in ne samo doma ob polici z DVDji, jo moram krekat.

Zaščite nakoncu vedno prinesejo največ škode legalnim kupcem.

Matev ::

Vtakni CD...


jaz tako igro skrekam z nocd zadevo
ampak potem pa nimam več legalne verzije

obup skratka...

ahac ::

teoretično vprašanje; Če STEAM ali kateri drugi kapitulira, lahko potem še igraš te igre?


Steam igre se da igrat tudi offline. Bi pa verjetno v takem primeru dal ven še en zadnji patch...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

RejZoR ::

Je bil že skrajni čas. Čeprav se mi zdi da grejo tle na ziher, ker vejo, da bo folk pokupil Simse pa če je namesto DVD-ja v škatli posušen drek. Če pa ne, pa bi se spodobilo, da odstranijo to bedarijo iz obstoječih iger. Recimo Crysis Warhead, Dead Space, NFS:UC, Spore, Red Alert 3 ter Mirror's Edge... Sam imam namreč vse te omenjene špile, pa vedno vse delam s strahom, da bom zapravil aktivacije. Kar je mal bedno.
Oni ko pa imajo piratske jih pa itaq boli falus. Zakaj neki bi se moral jezst z originalom sekirat glede tega? Ne bi moralo bit ravno obratno? :rolleyes:
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

legice ::

lepo=)
sovražim registriranje na live.steam je ok k sam daš kodo not in to je to.
res da bo mogoče več piratstva,ampak bo več zadovolstva,kar pa je vsa poanta iger.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Berserker ::

A ni lažje preprosto vtakniti dvd v pogon poč pa direkt igraš.

WamPIRe- ::

A ni lažje preprosto vtakniti dvd v pogon poč pa direkt igraš.

Pa tudi deluje če interneta nimaš... Kako je s tem pri steam?
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Matev ::

A ni lažje preprosto vtakniti dvd v pogon poč pa direkt igraš


potem ti pa plošček ruži in trese mašino med delovanjem
da ne omenjam zaganjanja

bljak...

mam pa veliko raje ikonco na namizju in je

zakaj bi komplicirali

darksamurai ::

steam deluje v offline mode. Vse igrice se lahko zalavfajo. Vse single player igre delujejo v offline modu. Pri counter-stirke in podobnih pa lahko v tem primeru normalno igraš prek LAN-a.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Sims 1 problem

Oddelek: Igre
5642 (445) GeForce_GTX
»

Spore (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19114789 (6065) Outsajder
»

The Sims 3 dva tedna pred izidom že na spletu

Oddelek: Novice / Igre
304738 (3350) bluefish
»

The sims 3

Oddelek: Igre
132019 (1181) Shegevara
»

The Godfather (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
909992 (5510) Mavrik

Več podobnih tem