» »

The Godfather

The Godfather

1
2
»

Michaelosz ::

Ja samo glej, da majo avtomobili tu velik pomen. Če boš ti vido tam neko črno škatlo, bo neke čist drugega kot pa da bi vido grafično skoraj izpopolnjen avto. Pa moreš vedet da je Mafia letnik 2002, Godfather pa 2006. Pa pri Godfathru se igra dogaja samo zvečer, pri Mafii pa je igra bolj življenjska, saj je vreme podnevi in ponoči. Glede grafiki obrazov pa res NE morem imeti pripomb, ker so res vrhunski. Vsaj men je Mafia veliko boljša.

Freezy ::

Pa pri Godfathru se igra dogaja samo zvečer


Ni res igra se dogaja tudi podnevi. Okoli 15% vsega časa. Maš pa prav da je bla Mafia boljša glede grafike. Ampak zgodba mi je pa pri Botru bol všeč

macgajver ::

a ste opazil da se avtomobili na cajte malo čudno obnašajo kokr da nebi bli v stiku s asfaltom al nekej podobnga saj jest mam tak občutk
moja ocena- pričakovano je bilo veliko dobili pa smo povprečen špil.
tenstan krompir je pa zakon

mannix ::

Mavrik zakaj mi skoz brišeš poste?
Lp Mannix

Mavrik ::

Zato ker si nepismen. Ponavljam, podpore za piratizirane igre tukaj ne bo in bodo posti v povezavi zbrisani.
Ja, to je tista različica, kjer ne moreš ven avta za počasne.
The truth is rarely pure and never simple.

ahac ::

pričakovano je bilo veliko dobili pa smo povprečen špil.


Pričakovano je bilo sranje, ker enostavna enačba EA + licenca = sranje se je v večini primerov izkazala za pravilno. Dobil smo pa zabaven špil z slabo grafiko.. ampak to je boljš, kot dolgočasen špil z slabo grafiko.

btw. Pri Fable ste vsi hvalil to, da folk reagira različno glede na to kaj počnete. No.. nehajte buljit v avte pri Godfatherju in poslušajte folk pa boste opazil, da je tud tukaj tko. Na začetku špila se drugač obnašajo.. pol, ko si že znan se te bojijo in se opravičujejo, če se zaletiš v njih... zahvaljujejo se ti, ko je premirje med družinami, itd.. Sicer nič posebnega, ampak kul.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

McNamara ::

Grafika je odlična, če odpišemo avte.

ko_mar ::

a mi lhka kir pove kaj moraš kliknt da prideš iz avta sm vse sprobu pa čist nč ni

OldSkul ::

Amm, kup si original ali se drugače znajdi.

ahac ::

Jao.. že 100x vprašano (samo v tej temi).

Pritisni SPACE. Če ne dela potem si zaslužiš, da ne dela. >:D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

AnZo ::

Meni je bila MAFIA dosti boljša kot GF. Roko na srce tolpe vode tokrat niso izumili.
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

ko_mar ::

Ja pa sej mam original halo !!!!!!!!!!!!!!!!

b0B3k ::

@ko_mar: Uradni odgovor EA:
If you find that you are unable to get in and out of cars, then there has been a corruption, or modification to the game files for The Godfather the Game. This can happen for a number of reasons, one of the most prominent is if you are using a 3rd party patch or modification of the original files.

ko_mar ::

nevem ko nej zdej nardim mam uriginal sm dau za no 8 000 sit pa u auto grem lhka ven iz nega pa ne morm patcha pa tut čist nubenga še ni al pa krkol da bi mi delal nimam pojma ko nej nardim

ko_mar ::

A bi mi bil kdo pripravljen poslat tisti fajl de bi lhka šou ven iz auta prosm ????
Prosmim:

Michaelosz ::

Zaj sem skoraj popizd*! ;(( ;(( ;(( Špilo sem ono sobo ko moreš v bolnici v kleti ove poklat. (Nekje bolj na začetku je - tam ko je Don Corleone v bolnici). Pa sem šol dol pa sem prve 4 poklal pa nimam več metkov. Te pa prideta 2 skoz vrata z Magnumom pa te začneta strelat. Kaj pri vragu lahko narediš z golimi rokami proti totima dvema, ker te ubijeta v roku 10 sekund - če ne prej. :|

Good Guy ::

@komar ti si en smeh :D :D fajl za iz avta vn loooool:D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ko_mar ::

ko je se se sigurn da ceu tist fajl de bi mi en puslou ud autou ne mislemm sam tist za vn pa not dat lol :) ;)

ahac ::

ko_mar: Taprav fajl je na originalnem CDju. Reinštaliraj!

MIchael|007: Zadavi jih al pa kej.. možnosti je ogromno. Če pa ne gre pa loadaj in si pred misijo nabavi orožje.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Michaelosz ::

Ce pa ti orozje ko notri priješ v bolnico vkraj vzamejo. Zaj bom venda narejo, ker nisem več tak živčen.:D Vsakega bom v koleno strelo, da se nebodo mogli premikat pa glih 4 metki grejo skos. >:D

ahac ::

Hm.. ja, imaš prav. Jaz vseeno nisem imel nobenih problemov tam. Pač kakšnega usekaš namesto ustreliš. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

marnit ::

A je že kdo do konca pršu? Jaz sem pršu do tja, kjer postaneš The Don, sam se mi ne da naprej, da bi postal Don of NYR. A so še kakšne misije kje ali je to konec?

bperc ::

Ja do DON OF NYC ni problem pridet. Vsaj men ni blo kaj ekstra težko. Zdej me bolj ko ne matrajo tisti filmčki ki jih naj bi zbral in pa execution styles nimam narejenih vseh. Pa se tudi verjetno ne bom matral in iskal tistih filmčkov. Probu bom naredit še execution styles do konca, če bo ratalo.

Mirč ::

in kaj je point igre??hodiš do bajte do bajte in pobiras money.
lp

ahac ::

Point igre je, da postaneš glavni mafijc na vasi. Glavno je, da delaš misije in napreduješ po zgodbi.
Vmes sploh ni treba velik pobirat money.. ti pa pomaga.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nba76 ::

sam a vm dela normaln špila men k hočm pridt v avto ne morm več iz njega pa sm probu use tipke na tipkovnici pa še vedno nč.
BEN WALLACE #3

Mirč ::

In kako hudiča se uporablja kij,vse ostala orozja gredo uporabljat le kija ne.
lp

Michaelosz ::

Tipki v Q in E v Default naštelanih controlah. NE MIŠKINE TIPKE!

Mirč ::

imam vprasanje kaj moraš naredit ko napolniš rdeče kvadratke v zgornjem desnem kotu in začne odštecat čas 45minut.
lp

JoskoJORAS ::

Sprašujete kot butlji ampak da bi kdo bral pa ne a????
Če bi radi razumeli kako se to igra, si poglejte v glavnem meniju Family secrets. Tam je vse razloženo kaj kaj pomeni.
Rdeči okvirčki so vendeta in če si kaj bral oz. spremljal mafijske filme boš vedel kaj je to.
Ko se začne čas odštevat morate it podkupiti FBI agenta (3000 dolarjev).

matkodr ::

Če ma gdo kake probleme z miško al pa če ne more iz avta naj kr men reče (matkodr@hotmail.co.uk)0:)

Michaelosz ::

Alo! Jaz sem zdaj v oni sobi ko te Don poviša v Capo. Zaj pa me zanima kaj se še pol dogaja kaj zanimivega - kakšne misije so, ker ne vem če bi še igral dalje.
LP

matkodr ::

Kak zavzameš od Tataglijev tisto njihova glavno hišo. Kje kupiš bombe al so dinamiti dost

Michaelosz ::

Mislim da more bit bomba, bombo pa kupiš na črnem trgu(maš na karti označeno).

Rotaidal ::

Fantje, The Godfather je beda od bede! Nevem kak se vam da to igrat! Pri kolegu sem jo probal.................................. beda! Aja ocenjena je bila, mislim da z 63%-pohvalno! Nisem si mislil, da lahko dobi toliko %!>:D

Tr0n ::

Se strinjam. Tole se se downloadat ne splaca. Vse bite, ki zasede, se raje uporabi za kaj drugega.

Good Guy ::

@tron

tvoj komentar je brez pomena (GW g33k) in ti je sam ta špil še hud.

@tinček če ti ne znaš igrat to še en pomen da je igra bedna

zame je ta špil odličen, mal slabši če ga primerjam z mafio ampak je kul
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rotaidal ::

Mafija je svetlobna leta daleč pred tem "špilom"!!! Tako kot je tron rekel, še downloadat se ga ne splača, kaj šele, da bi moral dat za to igro 10k! Poglej samo grafiko! V letu 06 smo, pa pride igra s tako grafiko...poglej si mafijo. Igra se prodaja samo na račun IMENA!


Dovolj sem igral, da lahko igro ocenim! Dovolj sem prebral o igri, ki je bila opisana v revijah...
EA ne zna naredit ene pametne igre!(razen nekaterih izjem)! Pri njih je dovolj samo da imajo licenco, ostalo pa jih boli K . . .C, samo da dnar potegnejo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Good Guy ::

zdej te pa neki prašam...

a je zate pomebna zgodba v igri al grafika?

sploh veš kaj je dobra grafika?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rotaidal ::

Sam veš, maš prav zgodba je pomembna! Pri Godfather so se res potrudili. Naredili so izvirno zgodbo,res.....LOL!!!!!

IGRALNOST???? V TOTALNEM K . . . U!!

Mavrik ::

Dve stvari:
1) To ni IRC.
2) Držite se topica.
The truth is rarely pure and never simple.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237498 (23214) Sc0ut

Zmanjkalo računalniških igric!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151526 (1024) Mavrik
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332921 (1803) BigSexy
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610089 (5388) MKC00
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009992 (6233) Poldi112

Več podobnih tem