» »

Motor

Motor

R0K ::

Do naslednje pomlad rabim nov motor. V glavi imam že ničkoliko modelov in znamk in sm čist zmeden. Kupo bom novega in ta bo 50ccm, ker sem še eno leto premlad, da bi šol za 125ccm delat izpit.

Cena trenutno ni pomembna.

V glavi imam predvsem športne skuterje?

Vaša izbira?

Area_51 ::

:)) Športen mogoče Runner SP. Vsaj teh je kr dosti na ulici, pa kr trgajo asfalt za sabo.:)
Area 51

krucymucy ::

Aprilia Rally 50, Piagio NRG ... Malgutti firefox, in pa najljubši Ital-jet formula 50 (tud cena je visoka) pa Peguot-a da ne pozabim

R0K ::

Tako bom reku.

Runnerk je preveč in nočem bit še eden tist mamin sinček, ki se jebe po ulici z svojo Gilero.

Aprilia Rally mi ni fancy, je pa res, da ima dober motor. Tile Malagutiji in Italjeti mi pa tudi niso kaj preveč pri srcu. Pri Italjetu mi sploh grdo izpade sprednji del, kjer so pomojem full zajebali s samo eno vilco.

Zdj izbiram nekak med Novo Yamaho Aerox, Aprilio SR Di Tech in piaggion NRG MC3... Cene se skor enake, isto kot preformanse. Yamaga ima digitalen števc, Aprilia zlo kvaliteten in 'nepožrešen' motor, Piaggio pa leti k strela pa še frizira se zlo vredi.

krucymucy ::

Kolikor vem je vodljivost z nihajno roko (eno vilco) full dobra!!!
Za gilero maš prav ... aprilia pa je po mojem okusu najlepša!!!

Alec999 ::

kok pa kj to stane?

krucymucy ::

Ital-jet formula je najdražji 50ccm skuter - košta pa preko 600jurjev 8-O

lejte ku je sexi!!! :D


pa še drgasterja sem pozabu --- ne kako ma sem ga! Tu je Italjet Dragster

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

perci ::

Če bi si sedajle kupoval skuter, ni dvoma, da bi kupil tole



Ni športno, je pa lepo; zakaj pa rabiš športni skuter? A se boš vozu z njim al dirkal?

jype ::

ROG Turist nc ne smrdi, je varen, udoben in zanesljiv, lahko ga tudi posodis stari mami.
Idealen je za mestno voznjo. Stuttgart krmilo je idealno za lezerno cijazenje kot tudi hitro voznjo.


Turist

Ce pa nujno rabis hitrost, potem pa


(Colnago C40

Najboljs kar s temi obroci



pa DuraAce opremo


R0K ::

No nekak sm skor celo stran od Aprilia obrnu in pršol do tega, da naj bi po tovarniških podatkih tale Aprilia SR Di Tech Racing pokurla več kt 1l manj kt usi ostali skuterji. Če je to res, se to potem zeeelo pozna, splho če skuterja goniš skoz nad 8.000obrati pri hitrosti 80-100km/h.

Perci : lep motor ni kaj. Ampak meni klaika ni ušeč. Ker če bi mi bila se lohk doma vozim z Vespo PX 200 :). Z skuterjem se bom pa vozu in če tako vzameš tut dirkal. Nenazadnje mam za po mestu in za k ljubici motor, ko se bo treba pa nekam hitr prpelat bo pa to skuter, ki ga bo šibal med avti, kt slalom. Sedanji Piaggio 125 je pa zato preokreten :\ :'(.

jype : hehe...nism še tok daleč padu, da bi pa dal zdj 400k sit pa bi mogu še gont. Ne hvala :D

jype ::

Pol si pa ves debel pa mors se za fitnes gnar stran metat.

Binji ::

jype: nismo vsi za preveliko matranje. Pa vseenu nism debeu in mi ni treba dajat kesa za fitness
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

DarkBoy ::

hm....jest če bi že kupoval motor do 50ccm, bi vzel Gilero GSM. Je zelo vredu motor, ker ga ima moj sošolec in vem iz lastnih izkušenj (ker sem ga vozil velikokrat)....itaq se ga dosti poštimat kot recimo povišati končno....



Tehnični podatki: dvotaktni vodno hlajen motor 49.9 ccm, električni in kick starter, šeststopenjski menjalnik, zavore kolutne: spredaj fi 220 mm, zadaj fi 185 mm,spredaj hidravlična vilica upside-down, zadaj plinski blažilnik,pnevmatike spredaj 100/80-17 in zadaj 130/70-17, Višina sedeža 845 mm, prostornina posode za gorivo 6l.

.....skratka vredu motorčič....

lp
---------------- lp, darkboy

jype ::

Sej kul, ni se treba matrat, samo hotel sem opozorit na to, da ce bi vsi imel mopede, bi povsod tok smrdel, da ne bi blo za nikamor (vem iz lastnih izkusenj).

webcreator ::

Iz iskušenj ti povem, da je najbolši 50 ccm motor cagiva supercity. Res, da jih je mal, sam jst sm ga mel, gor sm mel še giannelija in me ni noben mogu dobit z nobenim sesalcem (tud italjetom ne ...), najbližje mi je bil še en utrgan frend k je mel aprilio rs 50 + polini izpuh.

To all the virgins: "Thanks for nothing!"

R0K ::

webcreator : poznam ta motor. Ampak samo 125ccm verzijo. Za 50 sploh nisem vedel, da obstaja pa še google mi nič pametnega ne najde. Drgač je pa kot 125ccm res dobr motor.

Vrjetno bom navau kr tole alpa mogoče celo tole Aprilio, vendar se mi zdi preveč cross izvedba. V poštev pride tudi taleYamaha.

Mah k nimaš dnarja veš kaj bi rad, k ga pa maš pa neveš kaj kupit!! ;( :\

Klemenn ::

ja ROK točno tko..jz k nimam keša točno vem kaj bi kupu...:

peugeot speedfight 2 x-race....

100%...al pa na splošno kakega speedfighta 2

malinavc ::

/me je mel neki cajta nazaj runnerco, pa lahk povem de me v mojem koncu noben ni pustu zadi, no razn druge runnerce so isto šle, no, al pa nekateri so šli še manj...je pa res de jih je preveč na cesti, skor vsak ta drug skuter...speedfight je res luškan ja,...piaggio so ti pa isti kurac k gilere...ista fabrika!!!
...odvisno s katere perspektive gledamo...

BlazP ::

Aprilia Di-Tech sm ze vidu da se jo da spravit pod polovicno porabo obicnih skuterjev(mal vec ko 2 litra na 100km).

Ka pa Aprilia SR Stealth? Prejsn tedn sm ga prvic vidu. Aprilie mi nasploh niso vsec, sam ko sm pa Stealtha vidu, sm se pa takoj zalubu!



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorji, skuterji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Na cesti
69481828 (2807) hojnikb
»

Skuter (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
517421 (2798) markasaso12
»

Nakup scooterja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8417741 (9627) tech level
»

Skuter 50ccm

Oddelek: Na cesti
122397 (1911) heero
»

Pomoč o motorju

Oddelek: Na cesti
302803 (2144) c00L3r

Več podobnih tem