» »

Skuter 50ccm

Skuter 50ccm

Dajarra ::

Pozdravljeni,

prvič se srečujem z nakupom motorja, natančneje skuterja.
Na kaj moram biti pozoren? Rečeno mi je, da je zaradi kasnejših morebitnih popravil, boljše da je dvotakten in da ni Ditech in pa brez čim manj predelav. Italijani naj bi bili najbolj zanesljivi, kaj pa kakšen Peugeot?
Odštel bi nekje do 700evrov zanj.

Hvala. Za kakršen koli nasvet bom hvaležen.

radmannsdorf ::

kakšnih predalov? za šaro? kaj ma pa to veze? :|

Amdforce ::

Piaggio-poceni deli, apeilia je malo drazja, sem imel dva pezojeva speedfighta- super stvar za tiste case, drugace pa gilera runner, vendar znajo biti zgonjene. Ko bos kupoval bezi stran od vsega kar ima not kit, najbolje ce je samo brez blokad. Je pa tko dvotaktni letijo in pijejo, stiritaktni so bolj pocasni ampak sparovci. Ja aprilie ditech majo probleme z dovodom goriva. Obvezno ogrej motor in ga potem parkrat prizgi in ugasni-to mora vzgat takoj sicer je lahko bla masina zaribana ker je ljudem tezko olje dodajat in to pol vidis sele ko je material segret. Preveri papirje!!!
Lp

barakus ::

DiTech je super, dokler ne gre kaj narobe. Meni je lezaj razneslo in je zaribala. Sem naredil rebuild ampak nikoli vec ni startala, diagnosticirat kaj je narobe je zafuk... so sad :(.

heero ::

kupi zip 25 in ga odblokiras in vozi se brez celade pa se drzijo ceno te 25-tke

noob96 ::

ja kaj pa misliš da bo naredil policist ko se boš mimo nejga peljal 50 brez čelade brez tablice in na nehomologiranem motorju. res je vzel ti ga bo tebi pa bo napisal tako kazen, da si raje sedaj kupi nov skuter ;)

shadeX ::

Koliko je približna cena takih skuterjev? Se komu kaj sanja :)

klik

msjr ::

shadeX je izjavil:

Koliko je približna cena takih skuterjev? Se komu kaj sanja :)

klik


2.000 EUR približno

radmannsdorf ::

Članek iz januar 2014:
"Prenovljena Honda PCX bo pri naših prodajalcih na voljo od aprila dalje, na voljo bo v šestih barvah, maloprodajne cene pa ostajajo nespremenjene, 2.790€/2.990€."

shadeX ::

uf, too much za skuter..

radmannsdorf ::

pa to je honda. pa 125ccm. to leti ko sneta skira :) mal je grd, ampak vrjetno je čist prehud :)

shadeX ::

Aja uf, sem spregledal da je to 125ccm. Ajoj.. my bad. Sem mislil da je to 50ccm :D

heero ::

mislim nevem no spregledat kubikazo je ze prevec


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorji, skuterji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Na cesti
69481820 (2799) hojnikb
»

Vse o (50 ccm) skuterjih

Oddelek: Na cesti
103752 (660) Horas
»

Motor po Kolesarski stezi

Oddelek: Šport
187524 (6874) energetik
»

Je bil že kdo na celjskem sejmu?, neki me zanima

Oddelek: Loža
281631 (1151) Tomi
»

Motor

Oddelek: Loža
184372 (4123) BlazP

Več podobnih tem