» »

Priključitev radia in računalniških zvočnikov na računalnik

Priključitev radia in računalniških zvočnikov na računalnik

zenb ::

Pozdravljeni!

Rad bi na enkrat imel na računalnik priključene zvočnike Logitech X-230 in radio (da, bi lahko tudi preko radia predvajal glasbo). Imam integrirano 8-channel zvočno kartico in mi nikakor ni uspelo izbrati pravilnih vhodov in nastavitev, da bi lahko na enkrat predvajal tako preko računalniških zvočnikov in radia. V mislih nimam enkrat predvajanja preko zvočnikov, drugič preko radia. Rad bi dosegel nekakšen redneck 4.1 sound system.:D
Je to sploh možno doseči ali potrebujem za to kakšen pretvornik?

Matična plošča je: Foxconn 945G7MA-8KS2H


Matična plošča


Vsakeršen predlog dobrodošel in hvala za pomoč.

zenb ::

Stvar sem že rešil.

Če koga zanima:

V Realtek nastavitvah pod Audio I/O -> ANALOG -> odkljukaš Mute rear panel output when fron headphone plugged in -> in kljukico dodaš pod Disable front panel jack detection.

Problem je samo v tem, da to deluje če vlkjučim v vhod na sprednji strani ohišja:).

dzinks63 ::

Zakaj bi priklapljal radio na računalnik? Skoraj vse radijske postaje lahko poslušaš preko neta. SLOradio.com

zenb ::

Hvala za link, ampak se ne gre za poslušanje radia preko računalnika. Gre se za to, da dobim nekakšen fake surround system. Nekako mi nista zadostovala 2 računalniška zvočnika in ker ni denarja za nakup novih zvočnikov sem to nekako dosegel z priključitvijo radia in lepo razporedil zvočnike po sobi.:D

krucymucy ::

V nastavitvah nastavis na 4 kanale in je ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto zvočniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8711202 (6449) dottor
»

Hi-Fi ojačevalec

Oddelek: Zvok in slika
51317 (1039) AnotherMe
»

2 audio vira na ene zvočnike

Oddelek: Zvok in slika
131665 (1067) DuleKrtola
»

Bass kitara na komp (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
563822 (3183) dottor
»

brnenje v zvočnikih

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
497303 (5079) bullet321

Več podobnih tem