» »

Omejitev GPRS prenosa podatkov - program

Omejitev GPRS prenosa podatkov - program

Suly ::

Pri simobilu imam paket ortounulo, kjer je po novem zraven 100mb brezplačnega prenosa podatkov GPRS.

Težava nastane pri tem, ker se stanja prenosa, razen da vedno kličem info in čakam na linijo, ne da drugače preveriti.
Pravtako pa mi baje ne morejo nastaviti limit na 100mb in bi bilo toto.

Zato se obračam na vas, saj me zanima ali za windows mobile 6, obstajajo programi, ki vsaj kažejo gprs prenos podatkov, oz. še boljše, da se dajo mesečno nastavit na limit.

Hvala za odgovor !

rapvirus ::

ne vem če obstaja program da si nastaviš omejitev.. vsekakor pa obstaja program ki ti šteje količino prenešenih podatkov, kar je skoraj tako uporabno.. na žalost se sedaj ne spomnim imena programa

P.S. našel SPB Wireless Monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rapvirus ()

Suly ::

No tud ta varjanta kot sem napisal je več kot dobrodošla, pa si potem pač sam v začetku obračunskega obdobja zadevo resitiram in je to to :) Skratka čimveč imen programov, pa uporabnost pa enostavnost pa to :)

Suly ::

Ok, ta program, ki si ga naknadno napisal je več kot odličen :) Tud limit ma, kolikor sem na brzino pogledal.

Kot drugo me pa zanima naslednje:
Da se ne zafrkavam vedno z dlančnikom in manjšim ekranom, me zanima ali je možno povezati laptop z mobitelom (HTC P3300) in le tega uporabiti kot modem in potem imeti internet na računalniku (tam kjer pač ni wirelessa, bi prišlo prav). Kako se to naredi (nastavitve) ?

Suly ::

Dajte no da ne odpiram nove teme. Ker sem vido preko spb wirelessa, da mi je activesync požrl 15 mb, čeprav ni hotelo odpret nobene strani (npr. google).

Torej kako preprečiti, da bi ob priklopu preko usbja telefon deloval kot modem in kako dovoliti, da bi deloval kot modem ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik + mobitel = internet

Oddelek: Omrežja in internet
2015241 (6583) mat89
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951268 (23018) simone
»

Simobil Vodafone- modem Huawei E220 from 3.6Mbps to 7.2Mbps firmware update (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6116539 (9004) alespot
»

Hp Ipaq 614c, prenosnik in internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
401852 (1481) Bence
»

satelitski internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
666986 (5470) branko_bm

Več podobnih tem