» »

Namizje manjše kot je velikost monitorja

Namizje manjše kot je velikost monitorja

Rokomah ::

Ob zagonu računalnika ali ob njegovem resetiranju, se mi naloži manjše namizje, kot pa imam velikost monitorja (NEC LCD 19WV). Tudi če namizje popravim (prestavim bljižnice po celem monitorju) se mi ob ponovnem zagonu ponovno skrči, kot da imam manši monitor.

Poskušal sem že z raznimi nastavitvami, vendar nikakor ne znam rešiti težave.

toxius ::

Ob zagonu računalnika ali ob njegovem resetiranju, se mi naloži manjše namizje, kot pa imam velikost monitorja (NEC LCD 19WV). Tudi če namizje popravim (prestavim bljižnice po celem monitorju) se mi ob ponovnem zagonu ponovno skrči, kot da imam manši monitor.

Poskušal sem že z raznimi nastavitvami, vendar nikakor ne znam rešiti težave.


pri nekaterih resolucijah to naredi zaradi prenizkega osveževanja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toxius ()

Rokomah ::

Ob zagonu računalnika ali ob njegovem resetiranju, se mi naloži manjše namizje, kot pa imam velikost monitorja (NEC LCD 19WV). Tudi če namizje popravim (prestavim bljižnice po celem monitorju) se mi ob ponovnem zagonu ponovno skrči, kot da imam manši monitor.

Poskušal sem že z raznimi nastavitvami, vendar nikakor ne znam rešiti težave.


pri nekaterih resolucijah to naredi zaradi prenizkega osveževanja...



Prosim za kakšno konkretno rešitev.

Hvala

___ ::

osveževanje monitorja daj na toliko kot ga maksimalno podpira..ponavadi je to okoli 75 hz..

če imaš windows xp to narediš takole:
Desni klik na namizje, lastnosti namizja(čisto spodaj), potem klikneš zavihek display settings (nastavitve zaslona?) in nato advanced settings (dodatno?). Nato imaš zgoraj zavihke adapter, monitor itd...klikni na Monitor in osveževanje zaslona nastavi toliko kot ti maksimalno podpira..kot sem napisal je ponavadi to okoli 75 hz pri lcd zaslonih


upam da sem kaj pomagal:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Črte na monitorju !?

Oddelek: Strojna oprema
111052 (850) Riff
»

XP problemi pri resetiranju

Oddelek: Pomoč in nasveti
10678 (572) Duhec
»

Visoka resolucija + velik display = misija nemogoče?

Oddelek: Strojna oprema
353387 (2428) Matev
»

Namestitev Suse Linuxa 10.0

Oddelek: Operacijski sistemi
101171 (874) roli
»

Zakaj mi vedno ko zaženem igre ugasne ekran?

Oddelek: Igre
81112 (996) mojsterleo

Več podobnih tem