» »

Egreat M-31B problem s povezavo z diskom

Egreat M-31B problem s povezavo z diskom

tabla ::

Zivjo!

Dobil sem nov HD predvajalnik z vgrajenim diskom WD 500GB SATA2 32mb black caviar,
zanima me kaj moram narediti da se vspostavi povezava z WinXP na PCju in tem diskom, torej da lahko prenesem filme iz PCja na Egreat? Ko sem vstavil kabel za povezavo (USB-disk), je win prepoznal da gre za nek ata/atapi...vendar nikjer ni nobenega novega E: na winsih...
Drugace naprava odlicno predvaja vse stvari preko USB kljuca.

Kako ste resili ta problem?

Buggy ::

Verjetno nimas diska formatiranega. Poglej kaj ti pravi disk management, ko imas e-Greate-a priklopljenega na Windowse.

tabla ::

Instalirali in vgradili so mi ga pri Rolanu, tudi latest firmware je gor. Sem pac mislil da ni potrebno instalirati nicesar, in da winsi enostavno prepoznajo zadevo tako kot USB kljuce, zunanje diske in ostalo. Kaj brez instalacije programja za WinXP ne gre?

Med drugim mam vprasanje glede ventilatorja, pri meni je kar glasen, pri ostalih tudi?

All ::

za priklop prek USB-ja rabiš IFSdrive...je verjetno na priloženem CD-ju
Klik

tabla ::

Ahhh, torej ext2 je ubistvu disk formatiran na princip LINUX sistema pr EGREATu? zato pa winsi ne znajo prepoznat...hvala, bom kr tole instaliru, kr ponavad CDji nimajo kej svezih stvari gor.

Mimgrede, sm posnel par filmov in opazu da ima EGREAT (ce primerjamo sliko na PCju in TVju... prevec nasopan HUE.

K sm glih pred tem gledu velik filmov na Philips DVD predvajalniku se opazi razlika, namrec med filmov sem pritisnu SETUP na daljincu in pojavi se:
BRIGHTNESS 50%, CONTRAST 50%, HUE 50%, SATURATION 50%.

Hue so ocitno tovarnisko zajebal kr je bla slika kr precej vijolicasta...tko obrazi kot vse ostalo, sm nastimu na 45% in je cist druga zadeva.

Je kdo opazu to zadevo?

tabla ::

Okay instaliru sm fs-driver in naredil sm FORMAT DISKA NA NTFS in izbral tretjo zadevo.
 Slika

Slika



DRIVE1 je PCjev HDD 250GB.
DRIVE2 pa je koncno prepoznan, ki je instaliran na EGREATU.

Zdej pa vprasanje, kr mi ni CISTO NIC JASNO, ceprav sem v prejsnih komentarjih mislu da kej vem pa ne vem nic.

Ali ni bil disk ze sformatiran na Egreatu pri vgradnji? Jst sm naredil le QUICK FORMAT pri WinXPjev in seveda izbral tretjo opcijo pri IFS drivers.
Zakaj je prvi (linuX) 250GB? Kaj je ta SWAP linux?
tretja opcija je namrec bila linux, in izbral sem E:,

nato sem za foro izbrisal program FS-driver, resetiru PC in se enkrat probral vtakniti USB povezavo, in glej ga zlomka zdej najde disk?
V cem je sploh fora, da je bil disk prvotno (pri vgradnji instaliran v EGREAT) in sformatiran na ext2? v cem je sploh fora fs-driverja in da stvar sedaj deluje brez kakrsnega koli fs-driver itd.???

NIC MI NI JASNO!

disk na egreatu je drgac 500GB WD caviar 32mb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tabla ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

h.264/DVD/DivX player (strani: 1 2 3 444 45 46 47 )

Oddelek: Zvok in slika
2330255274 (69366) dope1337
»

Egreat in notranji disk

Oddelek: Zvok in slika
6613 (534) pia2001slo
»

Še en nov HD predvajalnik - EGreat EG-R1 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36043815 (22421) xandros
»

Egreat EG-M31C

Oddelek: Zvok in slika
122665 (2259) All
»

xp in linux

Oddelek: Operacijski sistemi
91126 (951) 'FireSTORM'

Več podobnih tem