» »

banka in - banka koper

banka in - banka koper

talean ::

Zdravo!

Danes sem opazil (čeprav je že stara novica) precej drugačno izvedbo spletne banke pri nas.

Si kdo lasti to zadevo in kako se obnese v real life?


Hvala!


lp

jamiroq ::

> Danes sem opazil (čeprav je že stara novica) precej drugačno izvedbo spletne banke pri nas.

precej drugacna? malce bolj web 2.0 izgled ima, ja. ampak zaradi tega trpi preglednost in funkcionalnost, imho. aja, pa 'osebnega bancnika' imas (ce verjames, da to ni telefonist/ka z vecimi strankami :))

> Si kdo lasti to zadevo in kako se obnese v real life?

kaj tocno te zanima? obnese se ok, kot vecina spletnih bank :P.

stock976 ::

Jaz ji pravim Banka HIN, ker je točno to - hin. Nepreglednost je v bistvu ena boljših lastnosti spletne banke, ki ji pripisujejo vse presežnike. V real life, se obnese zelo slabo. Nefunkcionalnost je tudi eden od močnih adutov. Prejšnja različica (i-net) je bila veliko boljša. Da o "osebnih" bančnikih sploh ne govorim, večinoma sploh ne preberejo kaj jim napišeš in pošiljajo že vnaprej pripravljene odgovore. Dvakrat sem dobil na različna vprašanja iste odgovore od različnih oseb!?! Čisti copy/paste. Skratka poden od podna.
Pozna kdo kaj boljšega ali vsaj primerljivega, ker se nagibam k temu, da bi menjal banko?

Lp

darkolord ::

Kaj pa kakšna konkretna stvar, ki je prej (ali pa drugje) bila boljša?

amigo_no1 ::

Pozna kdo kaj boljšega ali vsaj primerljivega, ker se nagibam k temu, da bi menjal banko?

Skb, abanka ?
Odvisno kaj pričakuješ...

fosil ::

Tole je bilo ravno danes objavljeno.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139053 (2304) TrumpDonald
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19451726 (28461) MrStein
»

Sparkasse ali SKB? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7931530 (21039) Invictus
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120939 (19448) Bye
»

Banke dražijo storitve! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14413068 (9551) dimko

Več podobnih tem