» »

Uninštaliranje nerota 7

Uninštaliranje nerota 7

Murcy ::

Ok mam visto ulitmate, pre kratkim sem hotel inštalirat nerota 7 pa se mi je sredi inštalacije zaradi nekega errorja prekinil in po še neštetih poskusih inštaliranja sem obupal in hotel oinštalirati nerota. tu se je pa zataknilo veno ni pride do polovice odinštaliranja nakar mi napiše (notranja napaka - dll knijižnica lastnih dejanj se je zrušila pri zadnjenm klicu v funkciji "NeroAg_UnregisterComEx". Namestitveni program se mora zdaj zašpreti. ID zrušitve niti 1824, ID trenutne niti 3708) ok pa sj nebi mel nč proti bi pač pustu vse tko kt je ampak zj mi noče nobenga druzga nerota dt gor ker mam še vedno to "pokvarjeno" 7 got,
Mi lohk kdo pove kako jo uninštaliram (sm probu tud z brisanjem datotek pa nč ne pomaga, v registru je pa neki čez 6 mest kjer vsebujejo ime nero zato se mi res ne da vseh jit izkat enga za drugim, mi lohgk kdo plis pomaga.

Hvala za odgovor.

Murcy

urban99 ::

Nero ima na svojih straneh CleanTool, poskusi s tem.

Murcy ::

thx zj dela sam nerota pa še vedno ne morm nobenga gor dt pr vsaki inštalaciji napiše error

solatko ::

V registru in dokumentih imaš še vedno sledi in registracije nero - dokler ne boš vse počistil, ne boš mogel nove verzije. To se dogaja s travniškimi verzijami. Vzemi raje ASHAMPOO 6 je free, dela bolje in ima vse možnosti snemanja.

kelly1 ::

hay,

Jaz sem to elegantno rešil s programčkom "vit registry fix 9.3", ki sem ga dolpotegnu iz neke slo torrent strani !!

dela odlično, pobrišeš register (vse, kar ti pusti nero gor) in ponovno instaliraš drugo verzijo.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Label flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
358265 (5535) shany
»

plextor-800mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
14824 (726) Highlag
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845662 (4350) BlackHole
»

Pekač problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
32980 (767) S-Master
»

CDRWIN ?!?!?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
151267 (1129) Mr.B

Več podobnih tem