» »

RTV naročnina

RTV naročnina

«
1
2 3

finpol1 ::

Eno nenavadno vprašanje: če nekdo ne plačuje rtv naročnine, ker nima tv-ja in radia in bi hotel pri kakem digitalnem ponudniku naročit digitalno tv (npr. siol) ali mora ob nabavi tv-ja in naročilu siola plačevati tako rtv-ju kot siolu naročnino (torej 2 položnici)?

Upam, da je razumljivo!

Hvala in lep teden
  • spremenil: finpol1 ()

techfreak :) ::

Kaj? Siol naročnina je za dostop do programov in plačevanje plačljivih programov. RTV naročnino pa moraš plačati, če imaš dostop do RTV SLO kanalov. Torej ja, obe moraš plačevati.

Sc0ut ::

Kak imaš TV/radio/avtoradio plačaš.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

DOOM_er ::

če maš elektriko plačaš
Robots will steal your job. But that's OK

techfreak :) ::

DOOM_er je izjavil:

če maš elektriko plačaš

Ne, če nimaš možnosti dostopa do RTVja (nimaš možnosti kabelske/IP TV in ne dobiš signali od njihovih DVB-T oddajnikov), potem ti ni potrebno plačati.

LordTado ::

Hodijo pa ti v kontrolo vsakih tolko cajta če dobiš slo1...

primozzzz ::

Včasih je blo, če si mel že radio v avtu..
NI PODPISA

Gregor P ::

Kaj pa radio na mobilcu? A šteje?:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

neki4 ::

piše da plačuješ, če sprejemaš vsaj en rtv program, očitno bilo kateri, tudi če je samo radijski. Vsaj jaz tako razumem.

Aston_11 ::

LordTado je izjavil:

Hodijo pa ti v kontrolo vsakih tolko cajta če dobiš slo1...



Kar naj hodijo in si ogledajo fasado. Merijo naj zunaj, če hočejo.

Kekec ::

LordTado je izjavil:

Hodijo pa ti v kontrolo vsakih tolko cajta če dobiš slo1...


Seveda brez naloga nimajo pravice vstopa v tvoj dom in jih brez njega enostavno odsloviš.

LordTado ::

Nalog je elektro položnica

:8)


Ja mislim da bodo počasi mogli vsi plačevat če boš gleda prek mobilca rtv slo...

Sicer pa lahko gledaš preko neta kjer je free,a pol tud treba plačat? :)
Rečeš da vedno gledaš preko neta na tv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

Kekec ::

Ja seveda, kje berete te pravljice.

LordTado ::

RTV bi moral bit plačljiv kot drugi xxx programi če hočeš gledat si ga plačaš in odkleneš:)
Ampak tako seveda nebi moglo bit na proračun prkloplenih "nekaj tisoč" zaposlenih na RTV...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

PARTyZAN ::

Kdo bi pa vrtel dokumentarce in ne-hollywood produkcijo, če državljani ne bi bili prisiljeni plačevat nacionalke? Današnji komerciali se splača vrtet samo esmeralde in v lastni produkciji delat reality showe. Bi rad imel samo to na izbiro za gledat?

Če ovc ne bi silili plačevat takšnega programa bi enostavno propadli. To bi IMO bilo slabo.

opeter ::

PARTyZAN je izjavil:

Kdo bi pa vrtel dokumentarce in ne-hollywood produkcijo, če državljani ne bi bili prisiljeni plačevat nacionalke? Današnji komerciali se splača vrtet samo esmeralde in v lastni produkciji delat reality showe. Bi rad imel samo to na izbiro za gledat?

Če ovc ne bi silili plačevat takšnega programa bi enostavno propadli. To bi IMO bilo slabo.


Podpis!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

primozzzz ::

A v drugih državah tut tkole ljudi nategujejo, s takimi bednimi naročninami..
NI PODPISA

Hardstyle ::

na tv slo gledam samo 1.SNL in obcasno smucanje. Parlamentarni kanal je itak kopija dvojke. Slo1 pa ni nic zame. Vreme,novice in ostale trace pa dobivam preko rss.
Ce se ti zdijo vrebine na rtv slo potem jih placuj,ampak jaz ne mislim,tako kot ne za pink paket in ostale zadeve ki me ne zanimajo.

connel ::

V VB recimo ja, ampak, program imajo odličen,...

Damiani ::

RTV prispevek moraš plačat, če si lastiš TV sprejemnik oz. če imaš radijski sprejemnik. Če imaš to, potem smatrajo da gledaš oz. poslušaš RTV SLO. Lahko pa podpišeš izjavo da nimaš TVja, oz. so v stanovanju samo študentje.

tony1 ::

Lahko tako izjavo podpišeš, če imaš internet in računalniški monitor? :)

opeter ::

To ni nič ne pomaga, saj je preko interneta dosegljiv MMC, ki je po mojem še najboljši del RTV-ja.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Rippy ::

A moraš plačat prispevek, če si mnenja, da je RTV nezanimivo sranje, ki ga nikoli ne spremljaš? Na eni strani imaš pri IPTV storitvah za 3/4 cene prispevka HBO, HBO Comedy, HBO on demand, Cinemax 1, Cinemax 2 paket in na drugi RTV? Se ta cenovna primerjava in kaj dobiš v različnih "paketih" zdi poštena? To so sicer retorična vprašanja in vem, da je bilo vse skupaj velikokrat predebatirano tukaj.

Zanima me pa, če lahko sploh kaj storimo (kot državljani), da odstranimo ta prispevek? Ker sem prepričan, da bi se velika večina gospodinjstev odločila ne plačevat.

Damiani ::

mam pa jest eno vprašanje. Živim s punco v podnajemniškem stanovanju. Ona je študentka (mislim da upravičena do plačevanja), začasno prijavljena na drugi lokaciji pri tretji osebi. Jest pa sem prijavlen pri mojih starših, kateri plačujejo naročnino. Prijavljen ni nihče v tem stanovanju, pogodba je pisana name, uradno pa živim na drugi lokaciji. Tako uradno na tej lokaciji ne živi nobena oseba. A mi kaj morejo, če ne plačujem RTV prispevka, saj ga moji starši plačujejo na mojem uradnem (stalnem/začasnem/..) naslovu.

Gandalfar ::

Rippy je izjavil:

A moraš plačat prispevek, če si mnenja, da je RTV nezanimivo sranje, ki ga nikoli ne spremljaš? Na eni strani imaš pri IPTV storitvah za 3/4 cene prispevka HBO, HBO Comedy, HBO on demand, Cinemax 1, Cinemax 2 paket in na drugi RTV? Se ta cenovna primerjava in kaj dobiš v različnih "paketih" zdi poštena? To so sicer retorična vprašanja in vem, da je bilo vse skupaj velikokrat predebatirano tukaj.

Zanima me pa, če lahko sploh kaj storimo (kot državljani), da odstranimo ta prispevek? Ker sem prepričan, da bi se velika večina gospodinjstev odločila ne plačevat.


Da. Tako kot je v drzavnem interesu, da NUK obstaja, ceprav si se ti odlocil, da je branje brezveze.

St235 ::

Damiani je izjavil:

mam pa jest eno vprašanje. Živim s punco v podnajemniškem stanovanju. Ona je študentka (mislim da upravičena do plačevanja), začasno prijavljena na drugi lokaciji pri tretji osebi. Jest pa sem prijavlen pri mojih starših, kateri plačujejo naročnino. Prijavljen ni nihče v tem stanovanju, pogodba je pisana name, uradno pa živim na drugi lokaciji. Tako uradno na tej lokaciji ne živi nobena oseba. A mi kaj morejo, če ne plačujem RTV prispevka, saj ga moji starši plačujejo na mojem uradnem (stalnem/začasnem/..) naslovu.



Tudi če ni nihče prijavljen je velika verjetnost, da je lastnik dobival in še vedno dobiva račun. Če ga pač ne boš plačal bodo rubili lastniku stanovanja, ki te ne bo vesel. Če pa se do sedaj ni plačevalo potem pa se verjetno tudi v bodoče ne bo. Predvsem pa boš z argumentom, da v stanovanju živiš na "črno" težko dokazoval, da ne rabiš plačevat prispevka.

RTV prispevek in ne naročnina kot nekateri zmotno pišejo je vrsta davka na državljanstvo. Pride skupaj z vsemi prednostmi in slabosti življenja v RS. Pač vse stvari pridejo v kompletu... Še vedno pa lahko državo mnejaš če je teh 12EUR nedopustnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Rippy ::

Gandalfar je izjavil:

Da. Tako kot je v drzavnem interesu, da NUK obstaja, ceprav si se ti odlocil, da je branje brezveze.


Primerjati RTV in NUK ni najbolj pošteno. Tudi razlogi zakaj obiskati knjižnico in zakaj spremljaš radio ali TV so lahko zelo različni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

Gandalfar ::

oba sluzita v dobro naradu in sta nezanimiva za velik delez kmetov.

huelz ::

Gandalfar, a za NUK tud dobimo vsak mesec poloznico, pa da jaz to ne vem?
Sploh pa, tud ce velikega deleza kmetov ne eno ne drugo ne zanima, se ne pomeni, da je ta davek/prispevek/narocnina/whateva za mnoge nepotreben privesek, pa kakrsnekol razloge ze imajo.

PS pa rad berem, v NUK pa ne hodim, ker mam druge knjiznice mal bolj pri roki.

PPS zakaj nimamo potem se "prispevke" za ostale kulturne zadeve, ki sluzijo za narodov blagor? Zakaj je RTV izvzet iz napajanja proracuna in se obracunava posebej?

Gandalfar ::

Gandalfar, a za NUK tud dobimo vsak mesec poloznico, pa da jaz to ne vem?


Dobis ja. Pri vsaki placi ti vzamejo, pri vsakem nakupu skoiz DDV in na koncu v dohodnini. Zakaj mislis, da to ni isto?
Zakaj je RTV izvzet iz napajanja proracuna in se obracunava posebej?


To je glavno vprasanje, ne kako je evil in nepotreben :)

Alexius Heristalski ::

huelz je izjavil:

PPS zakaj nimamo potem se "prispevke" za ostale kulturne zadeve, ki sluzijo za narodov blagor?

Če bi imeli, bi še nad tistim pizdili. Saj mogoče bi bilo celo koristno, da imeli položnice za vse javne storitve, bi bilo bolj jasno, kam gre denar in koliko. Je pa težava, da vsak ne prispeva enako.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Rippy ::

Torej, če ne gledaš TV-ja prav pogosto oziroma, ko ga gledaš imaš raje kakšen bolj zabaven ali informativen kanal si kmet? Res je, da od vseh TV postaj pri nas je RTV najbolj "kulturno" orientiran in je pomemben. To pa še ne pomeni, da je kot celota vreden prispevka.

Alexius Heristalski ::

Preveč ste se obesili na TV. Obstaja tudi radio, pa simfonični orkester, big band, založba kaset in plošč, ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Ashrack ::

Nimam TV sprejemnika kot tudi ne radio sprejemnika. Kdo pa hoce gledat tisto spackano ne-HD sliko. Bluray FTW
....

Brane2 ::

Gandalfar je izjavil:

Rippy je izjavil:

A moraš plačat prispevek, če si mnenja, da je RTV nezanimivo sranje, ki ga nikoli ne spremljaš? Na eni strani imaš pri IPTV storitvah za 3/4 cene prispevka HBO, HBO Comedy, HBO on demand, Cinemax 1, Cinemax 2 paket in na drugi RTV? Se ta cenovna primerjava in kaj dobiš v različnih "paketih" zdi poštena? To so sicer retorična vprašanja in vem, da je bilo vse skupaj velikokrat predebatirano tukaj.

Zanima me pa, če lahko sploh kaj storimo (kot državljani), da odstranimo ta prispevek? Ker sem prepričan, da bi se velika večina gospodinjstev odločila ne plačevat.


Da. Tako kot je v drzavnem interesu, da NUK obstaja, ceprav si se ti odlocil, da je branje brezveze.


Ja, ampak NUK plačaš skozi davke.
On the journey of life, I chose the psycho path.

opeter ::

Mogoče bi bilo res pametno nekako vkombinirat v sam davek.
Samo kako? Ob nakupu televizorja, radia? Ker to je potem le enkratni znesek ...

Ali pa na koncu leta direktno odtegniti iz dohodnine?
Ker je to oz. bo za marsikoga hud šok, ko bo videl, da mu trgajo od plače ali pa da mora 120+ EUR znesek ločeno doplačat ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Rippy ::

Najboljša varjanta je zadevo vključiti v proračun samo, kaj ko jim še to ni dovolj in včasih dobiš občutek, da Paris Hilton bolj smotrno zapravlja denar, kot naša državica.

Edit: Zgleda, da je takšen prispevek zelo pogost v Evropi. Na wiki je napisano, da 2/3 držav uporablja enak/podoben sistem za svoje javne postaje.
Television licence @ Wikipedia

Ampak zakaj? Mogoče, da ostane ločena od "države" in se ne uporablja, kot propagandno sredstvo in podobno? Če je to res potem je to, kar sem zgoraj napisal bedarija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

al3n ::

Edino kaj je pametnega na rtv slo je šport - nogomet smučanje, vse ostalo je katastrofa! MOJE osebno mnenje! Da se nebo slučajno kdo kaj preveč "spotikal" ;) Drugače pa če bi bilo možno, bi sprve odjavil omenjeno naročnino, kot mislim da tudi ogromno ostalih. 12EUR na mesec za praktično NIČ. Kot je že nekdo pred mano napisal.. zadeva bi mogla bit na izbiro kot ostali plačljivi programi..

finpol1 ::

St235 je izjavil:

Damiani je izjavil:

mam pa jest eno vprašanje. Živim s punco v podnajemniškem stanovanju. Ona je študentka (mislim da upravičena do plačevanja), začasno prijavljena na drugi lokaciji pri tretji osebi. Jest pa sem prijavlen pri mojih starših, kateri plačujejo naročnino. Prijavljen ni nihče v tem stanovanju, pogodba je pisana name, uradno pa živim na drugi lokaciji. Tako uradno na tej lokaciji ne živi nobena oseba. A mi kaj morejo, če ne plačujem RTV prispevka, saj ga moji starši plačujejo na mojem uradnem (stalnem/začasnem/..) naslovu.



Tudi če ni nihče prijavljen je velika verjetnost, da je lastnik dobival in še vedno dobiva račun. Če ga pač ne boš plačal bodo rubili lastniku stanovanja, ki te ne bo vesel. Če pa se do sedaj ni plačevalo potem pa se verjetno tudi v bodoče ne bo. Predvsem pa boš z argumentom, da v stanovanju živiš na "črno" težko dokazoval, da ne rabiš plačevat prispevka.

RTV prispevek in ne naročnina kot nekateri zmotno pišejo je vrsta davka na državljanstvo. Pride skupaj z vsemi prednostmi in slabosti življenja v RS. Pač vse stvari pridejo v kompletu... Še vedno pa lahko državo mnejaš če je teh 12EUR nedopustnih.


Hipotetično vprašanje: torej misliš, da se nikoli ne bojo spomnili, da obstaja stanovanje, kjer ne plačujejo rtv?

Torej misliš, da nikoli ne preverjajo tega, samo če imaš lahko signal, ne pa če nimaš tv-ja?

šernk ::

vsi ki tolk pravite o teh dobrinah slovenskih, da jih je treba zavarovat.

union olimpija v evropi pomeni veliko ime, nekateri danes fenomelalne predstave olimpije ne vidijo, tu notri spadajo tudi potencialni sponzorji, ki bi lahko klubu tudi pomagali, če bi videli trenutno igro proti velikemu panathinakosu.

kje je sedaj tisto vaše varovanje kaj že vem česa iz strani RTV? naj gremo gledat prenose tekem slovenskih ekip v evropi preko japoncev?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Gandalfar ::

naloga RTV je pokrivati vse interese, tako da so vsi zastopani in da jih nihce ne mara.

dbevfat ::

Gandalfar je izjavil:

naloga RTV je pokrivati vse interese, tako da so vsi zastopani in da jih nihce ne mara.

Tako je. Iluzorno je pričakovati, da bo program v celoti všeč vsem. Ključno pa je, da je za vsakega nekaj. Program komercialk se pač ne more primerjati z RTVS, prednjači samo v kategoriji rumenosti, telenovel in hollywoodskih "hitov". Če hočeš to, potem so ti bolj všeč komercialke. Jaz osebno želim (in dobim) še kaj več.
nvr2fat

Hardstyle ::

dbevfat je izjavil:

Gandalfar je izjavil:

naloga RTV je pokrivati vse interese, tako da so vsi zastopani in da jih nihce ne mara.

Tako je. Iluzorno je pričakovati, da bo program v celoti všeč vsem. Ključno pa je, da je za vsakega nekaj. Program komercialk se pač ne more primerjati z RTVS, prednjači samo v kategoriji rumenosti, telenovel in hollywoodskih "hitov". Če hočeš to, potem so ti bolj všeč komercialke. Jaz osebno želim (in dobim) še kaj več.


Jaz dobim vse to in še mnogo več na preostalih 130 kanalih za katere plačujem cca 38€. Kar znese nekje 30centov na vsak kanal. Ampak pustimo to računico ker je brezpredmetna.

Gledam današnji spored za TV SLO1
Do 20ih zvečer ni ravno nič kar bi me pritegnilo. Potem od 8ih dalje pa recimo da bi me zanimala vsebina oddaje Na zdravje, Polnočni klub(samo zaradi zanimive teme) in kasneje Babilon.si ki pa je prepozno da bi gledal. Izbrali so aktualno temo, ki bi zanimala ampak je v katastrofalnem terminu.

Spored za TV SLO2
Več kot polovica današnjih vsebin so ponovitve. Pa ko vidiš da je na SLO2 ponovitev oddaje ki je bila na TV SLO1 pred cca dvema urama te mine.

Da o kvaliteti programov (slike) ne govorimo. Če kdo spremlja 1.SNL potem ve da je katastrofa, včasih se res zdi kot da bi gledal low-res na youtube. Sami niso zmožni naredit niti enega HD prenosa. Nekaj govorijo in se hvalijo o HD programu ampak ne duha ne sluha o HD vsebinah. Tovornjake z opremo imajo polepljene z HD nalepkami samo za šminko, al pa da rjo prekijejo nevem točno. Na koncu leta 2010 se zgovarjat nato, da je večina uporabnikov še vedno na 4:3 formatu je malomarnost in lenoba!
Če bi meni vsaj 100 ljudi plačalo 11€ na mesec bi tudi jaz lahko tem uporabnikom streamal HD programe.
Če bi se odpovedal vsem tem kaj je zame zanimivega na RTV SLO, nebi pogrešal ravno ničesar! Sedaj pa vsak mesec pogrešam 11€, ki gredo nevem kam...

Me pa zanima kakšno gledanost so imeli v času prvenstva v košarki, ko je hkrati prenašal še šport tv ali športklub, če ima kdo podatek za ta dva kanala?

Gandalfar ::

RTV podnaslavlja domaco produkcijo (posledicno so ponovitve za ljudi s posebnimi potrebami),
pripravlja programe, ki niso zanimivi za komercialne televizije
in poskrbi, da imajo vse skupine v drzavi moznost dobiti svojih nekaj minut.

NI naloga RTV-ja zabavati vse, ampak zagotoviti vsakemu nekaj malega.

dbevfat ::

Hardstyle je izjavil:

Jaz dobim vse to in še mnogo več na preostalih 130 kanalih za katere plačujem cca 38€. Kar znese nekje 30centov na vsak kanal. Ampak pustimo to računico ker je brezpredmetna.

Ti dobiš. Kaj pa tisti, ki nimajo kabelske, temveč samo anteno? RTVS ne dela programa zate, ampak za vse.
nvr2fat

SodVina ::

Gandalf,
Pa kaj delaš ti na rtv-ju al kaj?
Da naloga je že to kar si rekel. In to je fino. Vprašajmo se raje, KAKO rtv to nalogo izpolnjuje, ZAKAJ je toliko reklam(če ga financiramo mi) in KAM večina denarja gre.

Potem pa se lahko vrnemo nazaj na naloge.
To da za večino kmetov ni rtv in nuk, je ša naravnost smešna izjava. Za vsakega nekaj si rekel ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SodVina ()

Gandalfar ::

Rekel sem:
oba sluzita v dobro naradu in sta nezanimiva za velik delez kmetov.


Kar je tocno to kar ljudje tu trdijo:
Do 20ih zvečer ni ravno nič kar bi me pritegnilo.


KAKO rtv to nalogo izpolnjuje


In kako jo? Se ti zdijo proporcije programov napacne? Se ti zdi, da je katera skupnost podhranjena?

SodVina ::

Gandalfar je izjavil:

Rekel sem:
oba sluzita v dobro naradu in sta nezanimiva za velik delez kmetov.


Kar je tocno to kar ljudje tu trdijo:
Do 20ih zvečer ni ravno nič kar bi me pritegnilo.


KAKO rtv to nalogo izpolnjuje


In kako jo? Se ti zdijo proporcije programov napacne? Se ti zdi, da je katera skupnost podhranjena?

Torej kdor ne najde nič na RTV-ju, je po vsej verjetnosti kmet?

Kako rtv izpolnjuje nalogo? Dejmo malo zračunat, koliko denarja dobijo, ter kakšne oddaje imajo. Potem pa poglejmo, koliko je zaposlenih ter kakšne plače imajo. Pa koliko je zaposlenih po nepotrebnem (na rtv ima IIRC pomočnik kamermana pravico do svojega asistenta).
In potem bomo prišli do zaključka, KAJ mi plačujemo. (oz. koga). Seveda pa so tu še reklame, ki jih je čedalje več. rtvslo.si je, tudi kar se kvalitete novic tiče, že skoraj postal 24ur(baje so dobili namig, naj se zgledujejo po njih)

Mogoče bi bil na mestu odgovor, ali delaš na RTV-ju, ker potem je škoda debatirati dalje.

lp,
SodVina

Hardstyle ::

Gandalfar je izjavil:

RTV podnaslavlja domaco produkcijo (posledicno so ponovitve za ljudi s posebnimi potrebami),
pripravlja programe, ki niso zanimivi za komercialne televizije
in poskrbi, da imajo vse skupine v drzavi moznost dobiti svojih nekaj minut.

NI naloga RTV-ja zabavati vse, ampak zagotoviti vsakemu nekaj malega.


Kaj imajo ljudje s posebnimi potrebami veze z ponovitvami? Itak je vseeno kdaj gleda, ali ob 3h ali ob 5ih.
Zdaj pa se vprašaj ZAKAJ te vsebine niso zanimive za komercialne tv? Zato ker ni gledanosti, in spet smo pri tem da, jože pa micka pa to rada gledata, ostalih 98% pa ne(kao).
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2969283127 (1794) primoz4p
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21440529 (11876) Mato989
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14733838 (29221) radmannsdorf
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27661828 (47580) RejZoR
»

Buzoranca s prisilno RTV naročnino- je to sploh v skladu s pravicami posasmeznika ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10218161 (15628) TESKAn

Več podobnih tem