» »

Posojiloo 2000 evrov

Posojiloo 2000 evrov

1
2
»

metalc ::

A ni neka fora, da se obresti nad neko mejo smatrajo za oderuštvo, kar potegne za sabo vrsto pravnih posledic (kaznivo dejanje, ničnost pogodb...)?

Avenger ::

a ti misliš, da se nekdo, ki ima preveč časa ali pa kolega pravnika ni spomnil kako to zaobiti na sto načinov? Najbolj simpl:

Ti bi si rad sposodil 1000€, jaz rečem prav, dam ti 1000€, na pogodbo napiševa 2000€ s 6% obrestmi. Če ti kej ni prov pa lahko greš drugam. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

noker ::

THOR

Sem prekratek za to vsoto. Lahko ti jih pa zrihtam drugje.
Kontaktiraj me na ZS.

Še tole: za takole vsoto boš moral sklenit življenjsko zavarovanje s polico, kjer bo prvi upravičenec posojilodajalec. Upam, da veš, zakaj ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: noker ()

T-h-o-r ::

moj point je bil, da si dejansko pripravljen to dat?

jaz pa lepo odletim nekam v afriko in uživam do konca dni


pa me najdi, če me moreš
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

noker ::

Dragi kolega, sposodi si, pa pojdi v Afriko. Prej boš sklenil polico življenjskega zavarovanja, za ostalo bo poskrbel posojilodajalec ...

T-h-o-r ::

:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

iggy ::

Posojilo okoli 40k€, kako najlažje do tega denarja? :D

Samo sprašujem v teoriji, kako bi prišel do tega?
Hey, you're fat!

bajsibajsi ::

Oropas banko, pa pustis sporocilo, da jim vrnes cez 30 let? O_o

Uporabnik ::

Al pa če kdo drug za tebe oropa http://www.imdb.com/title/tt1622547/

Ramon dekers ::

metalc je izjavil:

A ni neka fora, da se obresti nad neko mejo smatrajo za oderuštvo, kar potegne za sabo vrsto pravnih posledic (kaznivo dejanje, ničnost pogodb...)?



Če so obresti nad 50% od zakonsko določenih obresti (9%) se smatra to za oderuške obresti. Pogodba je nična, razen če posojilodajalec dokaže da ni izkoristil stiske dolžnika.


L.P.

kata4 ::

Pozna kdo koga ki tako na črno posoja denar na štajerskem? Nujno bi potreboval posojilo v višini 650€. Vrnil bi 1000€ v 90 dneh. Sem nezaposlen brez vozila ali nepremičnine so kakšne možnosti za najem posojila?

lp

Aston_11 ::

Danes nimaš 650, čez 90 dni pa bi imel jurja. Ni šans.

kata4 ::

S prvim avgustom grem za mesec dni delat na teren in ga bom imel...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kata4 ()

krizkraz ::

Potrebujem posojilo v visini 2500€, o garanciji in zavarovanju posojila na ZS, plačam obresti po dogovoru, najraje za dobo 4 mescev.

Ponudbe na ZS

LP

mat xxl ::

Če banke ne posodijo se potem dogaja .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

hruška123 ::

Lp!
nujno rabim 1000€ pa me zanima če bi mi kdo posodil ali če pozna koga ki posoja?

PINki ::

S taksnim pristopom lahko zacnes kar na ulici. Prijatelji, banke ne dajo? Verjetno z razlogom. 1000e niti ni nek denar tako, da predvidevam da nimas s cim za pokriti.

RejZoR ::

Banka posoja. 2 jurja bo načeloma dobil praktično vsak brez večjih težav. Razen če si brezposelen, v taki situaciji pa si raje ne sposojaj od nikogar, razen če so to tvoji starši, ki bi ti pomagali in si resen, da jim boš to tud vrnil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

first_line ::

Jaz lahko posodim. Ampak je pogoj, da za vsak vikend v uniformi od french maid pospravite moje stanovanje medtem ko jaz spremljam če delo dobro opravljate. Velja seveda samo za moške.

Vice ::

Posodim... Vse kar boš naredil je podpis zavarovalne police ;)

hruška123 ::

Vice piši v zs da se zmenimo!

MIHAc27 ::

Zanimivo, da se z temi zavarovalnimi policami še nihče ni spomnil malce regulirat, da je prejemnik denarja lahko le ožji sorodnik ali zavarovalec sam.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posojilo denarja

Oddelek: Loža
344926 (1349) Alien123
»

Posojilna pogodba, ne vračanje

Oddelek: Loža
273661 (2501) looser
»

Posoja denarja - pogodba? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10633325 (14354) Roadkill
»

kill the bank (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27731464 (26805) Okapi

Več podobnih tem