» »

Celo letno špricanje dodatne likovne!

Celo letno špricanje dodatne likovne!

andreasjecar ::

Pozdrav!
Torej, moj sošolec se je prijavil likovni na začetku leta.Učitelj je rekel da bo prišel po njega ko bo! Zdaj pa se jaz spounem da ni bilo likovne pa učitelja uprašam pa je povedo da je že od začetka leta to! Kaj zdaj? Učiteljici povedat? Kaj pa neopravičene ure? 1 uro na teden je se mi zdi!
Hvala

Matako ::

Tvoj sošolec ima kar težavo. Bodi vesel, da nisi on. ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

ZarodeX ::

Koliko pa si star, v osnovni šoli to ni nek problem, če ni vedel, pač ni vedel in tu on ni kriv.. sicer nevem kdo je sedaj v težavah ti ali ''tvoj sošolec'', če pa ga namerno ni bilo potem pa se lahko zamisliš, mislim pa da posebej hudih ukrepov,če se bo sedaj udeležil, zaradi tega nebo(če res ni vedel) mogoče samo opozorilo? nevem

vorantz ::

"moj prijatelj"
čimprej zjasni stvari na šoli preden boš mel še hujše sranje

Machete ::

Nič hudega. Odvisno od profesorja. Jaz sem bil na filozofiji v 4 letniku gim. točno trikrat. In to za vse tri letne teste, ker sem korekten in se nisem izogibal ocenjevanjem :)
Oceno pa sva zaključila po mobitelu, ker sem bil ravno v bližnjem parku in mi ni zneslo priti do učilnice :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Mesar ::

Nah najboljše, da gre tja pa se neumnega dela, da ni vedo, da sploh majo ta predmet zato ni hodo!
Your turn to burn!

win64 ::

A te ne razrednik "opozori" na neopravičene ure pri razredni uri???

Yacked2 ::

Jaz razumem da je ta likovni kot nek krožek oziroma izbirni predmet če se je "tvoj prijatelj" prijavil najn. Verjetno hodiš v OŠ kajne ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

andreasjecar ::

Jap v oš hodima 7r
Nea ga nič opozori. Vrejtni so pozabli da hodi.

MasterTade ::

Hehe to ne bi smel biti nek big deal če res ni vedel za izbirni predmet al kar koli že je to in se je tak zgodilo kot si zgoraj napisal...Sicer naj se pa sam zmeni s profesorjem ki uči ta predmet, bi bilo še najbolje.

Yacked2 ::

andreasjecar je izjavil:

Jap v oš hodima 7r
Nea ga nič opozori. Vrejtni so pozabli da hodi.


Če je pozabil, da hodi ga je potem tudi pozabil vpisati, kot manjkajočega ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

_pobesneli_ ::

Nevem zakaj bi bil to tvoj problem, če hodi ali ne hodi. Če je to sploh "tvoj prijatelj" ;)
Ali ti gre v nos da si tega nisi spomnil pred njim, ali imaš namen tožarit učiteljici.
Tisti učitelj že ve da ne hodi,ne more kar pozabit. Boš že videl kaj bo na koncu leta, jaz bi rekel da bo nekaj problemov ;)
Gregor

bobby ::

Ce se je vpisal, imajo to nekje zavedeno in bi moral ta uzitelj likovnega vpisovat, da ucenca ni bilo na uri, torej veliko neopravicenih, kar bi moral razrednik to opaziti in prej ali slej obvestiti starse, glede na to, da je govora o obvezni osnovni soli.

Ce se ni vpisal, pa bi se moral,bi moral razrednik to zopet opaziti in opozoriti ucenca, nato pa se starse a ne, glede na to, da je to osnovna sola.

To, da je nekdo rekel itd itd, ni kiks ucenca, ampak uciteljev,ki bi to morali opaziti, in obvestiti starse. Ucenec ne pozna ucnega nacrta ampak za to skrbijo ucitelji.

Tukaj, ce je ta tvoj prijatelj kaj pameten, naj to pove doma, z morebitno zgornjo obrazlozitvijo, potem pa naj starsi posredujejo, ce ima za kaj starse in se jim ne fucka za mulca.

Pac moje razmisljanje v vlogi oceta.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Šimpanz ::

Tvoj sošolec si ti ane.

Roadkill ::

On likovno, ti pa slovenščino?
Ü


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

žaljenje dijakov v srednjih šolah

Oddelek: Šola
223583 (2639) Aston_11
»

2 tuji jezik obvezen v OŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
857726 (5528) overlord_tm
»

Šole in linux sistemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
534413 (3038) SeTAr

Več podobnih tem