» »

MSN - sprememba maila

MSN - sprememba maila

«
1
2 3

racunalnicar ::

Lep pozdrav!!

Zaenkrat imam MSN, vendar bi ga rad spremenil. Rad bi spremenil njegov mail. Sedaj imam registriranega na en mail, sedaj pa bi ga rad le prenesel na drug mail, vse pa bi ostalo isto (stiki…).
Lahko naredim novega, vendar moram iz starega prenest vse stike (da se, če daš tam izvozi, vendar se ti potem v novem imena porušijo in je spet delo). Tudi ljudje te morajo potem ponovno sprejeti na novem MSN-ju. Zato bi lepo prosu, če kdo ve, kako bi obstoječemu MSN samo spremenu mail.

Hvala že v naprej in LP.

bluefish ::

greš sem, se vpišeš s trenutnim mailom in nato v urejanju profila to spremeniš.

bojsi ::

Če imaš trenutno registriran mail na hotmail.com ali msn.com, potem ga ne moreš spremeniti.

racunalnicar ::

Porkaduš, ne najdem s tistega linka.
Bi pa rad uštimal, tako da PROSIM.

bluefish ::

česa ne najdeš?
Nekje na strani je link s katerim se prijaviš z Windows Live ID ali pa Passportom in to je to.

zee ::

Povezava deluje, vendar je sama stran tako strahovito nepregledna, da je kaj.

EDIT: Ko sem odprl stran v IE, sem lahko zamenjal email naslov brez tezav.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Dri3r ::

Učeraj sem si spremenil mail na msn računu, zdej pa vse kontakte vidim kot offline in oni mene tudi :8)
dri3r

racunalnicar ::

No jaz si nameravam spremenit mail, tako da prosim povejte, če to potem deluje. Mogoče samo tebi ne, zato prosim za izkušnje. Mogoče vidiš stike kot offine ker te morajo ponovno sprejet?

bluefish ::

Sem ga spremenil že dvakrat in zmeraj brez težav. Najprej iz Hotmail naslova na enega Gmail, potem pa še na drug Gmail.

racunalnicar ::

Pa so mogli potem drugi kej ponovno sprejet, al je kar normalno delovalo?

bluefish ::

Normalno.

racunalnicar ::

OK, tenks. Pol bom jaz spremenu mail, pa drugi sploh ne bodo vedl in ne bodo mel nobenih sitnosti. Hvala vsem še enkrat. Sporočim ko opravim z zadevo.

AmokRun ::

Sem ga spremenil že dvakrat in zmeraj brez težav. Najprej iz Hotmail naslova na enega Gmail, potem pa še na drug Gmail.

Kako si iz hotmaila prešel na gmail?
Jaz imam od hotmaila id, pa ga ne morem spremeniti.

bluefish ::

niti ne vem, je že bilo precej časa (let) nazaj.

AmokRun ::

Zgleda da če maš od hotmaila id, ga ne morš kar tako zamenjat.

racunalnicar ::

Jaz pa, ko se prijavim na temle linku, mi kar nekaj čudno razmeče stran. Sploh se ne prikaže pravilno in ne moreš nič počet.

kogledom ::

Pred nekaj meseci sem spremenil MSN mail iz enega hotmaila na drugi hotmail (takrat na novo narejen, sem probaval če to sploh dela). Nekaj dni so bili vsi stiki offline, tudi mene je njim kazalo da sem offline, potem pa je naenkrat začelo vse delat. Sem ga hotel potem še spremenit na gmail, ki ga redno uporabljam, pa mi je napisalo nekaj v stilu da naslednjih 120 dni ne morem spremenit MSN maila. Mislim da bo zdaj ravno enkrat to poteklo in bom poskusil še enkrat na gmail spremenit. Bom sporočil če bo uspelo.

Jst ::

>The Windows Live ID moj.naslov_AT_gmail_dot_com isn't available.

What to do? It is my own address! For god sake!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Hmmm.. Ugotovil sem, da sem kar dosegljiv tudi na tisti email naslov! Ampak se nikoli nisem registriral za passport. Za VORT-EX in Technet sem uporabil username jst at volja dot net potem pa napisal na mail, na katerega hočem prenesti.

Kako za vraga bi lahko zaprl ta account ali pa iz jst at volja dot net prenesel na novega?

edit: Aja, pozabil sem, da po "Close Account" se še vedno lahko prijavim, verjetno ker je iz jst at volja prek različnih servisov napisan ta nov naslov, ki bi ga rad uporabil. Groza!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

AmokRun ::

Pred nekaj meseci sem spremenil MSN mail iz enega hotmaila na drugi hotmail (takrat na novo narejen, sem probaval če to sploh dela). Nekaj dni so bili vsi stiki offline, tudi mene je njim kazalo da sem offline, potem pa je naenkrat začelo vse delat. Sem ga hotel potem še spremenit na gmail, ki ga redno uporabljam, pa mi je napisalo nekaj v stilu da naslednjih 120 dni ne morem spremenit MSN maila. Mislim da bo zdaj ravno enkrat to poteklo in bom poskusil še enkrat na gmail spremenit. Bom sporočil če bo uspelo.

Jaz pri hotmailu sploh nimam Change zraven id-ja. Kje točno si potem spremenil email?

kogledom ::

Da se na začetku popravim: takrat sem si spremenil ID mail iz @kksonline.com (stari trierin mail naslov) na hotmail. Ko imaš enkrat Live ID z hotmail.com mailom ga ne gre več spremenit (to verjetno velja za vse podobne MS domene: hotmail.com, msn.com, live.com... vir, nisem pa tega preverjal).
Naredil sem nov Live ID s svojim gmail mailom, potrdil aktivacijo, da je ta mail res moj. Ta Live ID sem potem povezal s svojim hotmail Live ID-jem. Če sem bil prijavljen kot @gmail sem imel možnost da spremenim ID url. Če sem pa bil prijavljen z hotmail ID-jem linka Spremeni ni bilo.

lahko spremenim ID


stran za spremembo ID


isti url, le da sem bil vpisan s hotmail ID-jem


url za spremembo ID: https://account.live.com/ChangeId.aspx

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

AmokRun ::

takrat sem si spremenil ID mail iz @kksonline.com (stari trierin mail naslov) na hotmail. Ko imaš enkrat Live ID z hotmail.com mailom ga ne gre več spremenit (to verjetno velja za vse podobne MS domene: hotmail.com, msn.com, live.com... vir, nisem pa tega preverjal).

Ja hotmaila ne moreš spremenit. K***c pa ta hotmail.>:D

racunalnicar ::

Jebemu mast, ko jaz kliknem na tvoj link, kogledom, se mi stran odpre čist zjebana in ne morem nič delat. Sploh ne morem nikamor it da bi kej spremenu.

Prosim, poglej sliko:
 Slika

Slika



LP

AmokRun ::

Odpri z IE.

bluefish ::

znalo bi pomagati tudi ctrl + f5.

racunalnicar ::

Odprl sem v Mozilli, IE in google Chrome - povsod isto.
Tudi osvežil sem večkrat, a ni nič drugače.

Jst ::

A si se mogoče kdaj s telefonom ali dlančnikom prijavil?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

racunalnicar ::

Dlančnika nimam, telefon pa ne uporabljam za te stvari. Tako da nič od tega.
A vam pa lepo odpre to stran?

bluefish ::

odpre normalno.

Jst ::

Meni z Opero, ki sem vključil v ScreenShot, deluje stran normalno:

 Opera.dela.normalno.na.live.com.strani

Opera.dela.normalno.na.live.com.strani

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

racunalnicar ::

Vom še z opero poskusil, z tistimi tremi pa mi res ne dela.

;-) ::

Na strani dela itd. Stikov pa na novem msn-ju še vedno ni.

racunalnicar ::

Ja, danes pa mi je odprlo tudi z Firefoxom, tako da zgleda bo šlo.
Glede stikov pa, ko spremeniš ID, se naj 1 uro ne bi vpisal v MSN, pa tudi stiki se morajo izpisati in ponovno vpisat, da jih vidiš.
Tako da potrpežljivost in bo. to je nova storitev, zato jo še posodabljajo.

chucki ::

Jst sem spremenil naslov in me zanima, če bo kdo vpisu moj star email naslov ga bo avtomatično preneslo na novega?

racunalnicar ::

To pa pomojem ne. Sej od sedaj naprej vsem daj novi naslov, pa je.
A so tebi stiki takoj postali povezani, ali si moral kaj čakati?

chucki ::

Nisem še probu. Se bom držal navodil in počako 1 uro , preden se ponovno vpišem.

racunalnicar ::

Najbolje ja.

No še citat iz uradne strani:
Pomembno:

* Če ste uporabnik Windows Live Messengerja, priporočamo, da počakate vsaj eno uro, preden se ponovno vpišete, ker posodabljamo storitev. Nekateri stiki bodo morda navidezno neprijavljeni, dokler se ne izpišejo iz Messengerja in ponovno vpišejo.
* Če želite prejemati sporočila na nov e-poštni naslov Windows Live, se morate vpisati v Mail in odpreti nabiralnik. Obiščite spletno mesto Mail

chucki ::

No ostal sem brez stikov. :D

racunalnicar ::

Če si jih prej shranu, jih zdaj samo not vstavi. :)

chucki ::

:DNism

:DSej stiki so, vendar so offline.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

racunalnicar ::

Jaja, sej če si bral prejšnje poste, si lahko vidu. zgleda se to vsakemu zgodi, vendar se po kake 4 dneh popravi in vse dela Ok.
Dej lepo prosim, ko bodo tebi začel delovat, napiši po kolikem času so, da bom vedu zase.

chucki ::

Vela. :D

Jst ::

Nekako sem rešil težave in od 25. so vsi stiki offline. Bom javil, kdaj/če se mi pojavijo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

chucki ::

Pr meni so še zdaj offline. LOL :P Kako so nesposobni.

kogledom ::

meni je tudi trajalo dosti več, kot so napisali da bo. Ne obupat, počakaj da bo vsaj teden minil. ;)

racunalnicar ::

Ima kdo tudi izkušnje s Skypom? Jaz sem pri starem shranil stike, pri novem pa jih uvozil in sedaj so vsi offine.

Se da tudi pri skypu zamenjat uporabniško ime mogoče? Da bi kar starega preimenoval pa je.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Po petih dneh so še vedno vsi offline. Uporabljam Pidgin, probal sem tudi z webmessenger in je isto. Waiting...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

racunalnicar ::

Kdor čaka dočaka, verjemi. :D

Jst ::

Upam!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

chucki ::

:)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675372 (16013) tilinho20
»

Windows live - MSN - Hotmail

Oddelek: Omrežja in internet
122807 (2696) jurre
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678349 (4556) KTr1sk
»

Kako narediti msn account z lastnim mailom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
133809 (3549) EagerWolf

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304121044 (111629) OmegaBlue

Več podobnih tem