» »

Kako narediti msn account z lastnim mailom?

Kako narediti msn account z lastnim mailom?

aljo82 ::

Kako se naredi msn messenger oz. windows live messenger account za katerega lahko uporabim lasten email naslov ne pa @hotmail.com shit?!

zee ::

lahko, uporabi Windows messenger za kreiranje računa, vendar bodi pozoren pri ustvarjanju, saj je default nastavitev ustvarjanje novega računa na hotmailu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

aljo82 ::

Pa sej glih zato pa sprašujem kako nej spremenim če ti ne da druge opcije kot pa hotmail.com

tukaj je povezava do ustvarjanja accounta

jackorsen88 ::

potegni dol prvo messenger 7.5 pa naredi account , pol pa inštaliraj 8 pa bo. meni je šlo;)
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

aljo82 ::

Hvala jackorsen dela....microsoft sucks....

p.s. Če je kdo drug dejansko pogruntal to rešitev naj jo prosim sporoči ker mislim da mora obstajati lažji in manj neumen način čeprav pri microsoftu je vse mogoče.

jackorsen88 ::

ne obstaja, vsaj jaz nisem našel nič kaj koristnega za rešitev tega problema. secer pa to samo enkrat nardiš pa maš
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Eni še iskat ne znate dobro.

Tu imate. :|
@ Pusti soncu v srce... @

aljo82 ::

ja sej smo najdl ta link sam da pa prideš do njega morš pa messengerja 7.5 dol potegnt

link

če ma pa kdo uradn link z microsoftove strani, ki te napoti do te strani nej pa posta, ker kolikor vidiš majo vsi te unique id ki se nanaša na vsak točno določen dol potegnjen messenger

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljo82 ()

farko ::

ja sej smo najdl ta link sam da pa prideš do njega morš pa messengerja 7.5 dol potegnt

link

če ma pa kdo uradn link z microsoftove strani, ki te napoti do te strani nej pa posta, ker kolikor vidiš majo vsi te unique id ki se nanaša na vsak točno določen dol potegnjen messenger

Al ste začetniki al pa ne veš kaj bi rad.Link ti odpre ti pa tisto piko prestavi dol da hočeš imeti brezplačen hotmail in si ga boš naredil.To je vsa umetnost.

Če že imate e-poštni naslov, ga lahko uporabite za prijavo za MSN. Če ga nimate, lahko dobite brezplačen e-poštni naslov MSN Hotmail, s katerim se lahko vpišete.


--------------------------------------------------------------------------------
Da, uporabi moj e-poštni naslov
Ne, prijavi me za brezplačen e-poštni naslov MSN Hotmail -sem daj piko pa bo


--------------------------------------------------------------------------------
farko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: farko ()

aljo82 ::

kaj če bi si ti še enkrat thread prebral:\

farko ::

Jes sem si dobro prebral vendar ,pri tebi je samo še ena možnost ,da malo poguglaš in si narediš sam strežnik pop in mail potem pa boš imel popolnoma svoj mail vem pa ,da obstaja ta možnost samo sem pozabil kje je link
farko

SmeskoSnezak ::

Tisti link, ko sn vam ga dau, deluje preverjeno. Mors pa dvakrat v tisti tvoj mail preverit, ker dobis neko posto od msn-ja. Pol pa si instaliras kateri msn hoces in se vpises. Simple as that.
@ Pusti soncu v srce... @

aljo82 ::

@farko

Kva spet bluziš da si prebral...
1.če bi prebral bi videl da nočem met hotmail account zato je že sam naslov tak.
2.ugotovil bi tudi da je vsa stvar že zdavnaj urejena zahvaljujoč jackorsenu
3.tudi mi vemo da obstaja ta možnost in smo tudi že postali link (snezkosnezak in potem še jaz)

@snezkosnezak

ja sej vem da deluje, sploh ni panike itak vse dela, vse kar sem napisal je pa bom še enkrat kar citiral sebe
če ma pa kdo uradn link z microsoftove strani, ki te napoti do te strani nej pa posta, ker kolikor vidiš majo vsi te unique id ki se nanaša na vsak točno določen dol potegnjen messenger

EagerWolf ::

LOL... tip bi instalirov MSN (ki je BTW od Microsofta) v istem momentu pa tul da microsoft suxx ...

Clovek ... ce ne znas najdt zadeve pol ne govor da Microsoft suxx ...

Aja .. pa sej obstaja se kej druzga kot MSN ... ker pac Microsoft suxx ... al kako si ze reku?
I never eat a pig couse a pig is a cup!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675367 (16008) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018960 (6145) klemenSLO
»

MSN live messenger

Oddelek: Programska oprema
81926 (1530) msedem
»

kako zbrisati msn naslov???

Oddelek: Pomoč in nasveti
53265 (3109) klemenSLO
»

Windows Live Mail Desktop Beta

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
344884 (3483) CaqKa

Več podobnih tem