» »

[INFO]Windows Live Messenger

[INFO]Windows Live Messenger

«
1
2

OmegaBlue ::

Kaj je Windows Live Messenger?

Windows Live Messenger je naslednja generacija MSN Messengerja. Vsebuje vse kar že vsebuje različica 7.5, smeški, avdio in video pogovori plus še nekaj dodatnih bombončkov :) (po večini zastonj).

Predno nadaljujemo Avtomatsko povabilo v Messenger live.

Nov seznam kontaktov:

Ob prehodu miške čez kontakt se nam pokažejo dodatne možnosti, do katerih pridemo še kasneje

Redizajnano pogovorno okno:


Zgornjo barvo okna lahko poljubno izbiramo:


Kup novih iger za zapravljanje časa:


Nekaj dodanih skupnih dejavnosti:


Offline sporočila! in komuniciranje z ostalimi ko hočemo ostati navidezno offline:


Klici v stilu Skype:


In folder sharing:


Zaenkrat toliko da si napasete oči.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

robbe ::

No, tudi sam sprobavam tale Live Messenger in imam nekaj uprašanj :D. Kako je s telim Share folderjem? Jaz to nikjer ne najdem (imam ga v Mojih Dokumentih, vendar ne najden tega okna od katerega screenshoot je spodaj), na screenih vidmi da je pod contact listo MSN Video - top 10 - tega pri meni ni ...

In še so vprašanja :D

OmegaBlue ::

Stvar je navoljo prebivalcem ZDA, kanade in anglije - za ostale majo izgovor, da P2P zakon ne dovoljuje.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

robbe ::

aha :D Potem če daš jezik na angleščino bo delal najbrž :D

OmegaBlue ::

Osebno imam v passport profilu nastavljeno bivališče v ZDA..delujejo vsi bombončki :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

robbe ::

Jup to je to. Samo v passportu moraš imeti nastavljeno za državo ZDA :D Samo zdaj se ti prikazujejo pa še reklame :\

OmegaBlue ::

To se tako ali tako, ko pride WLM ven iz beta faze bo že pripravljen a-patch (ne uporabljaj trenutnega) in mess.be patch.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

SebaR ::

Mah...ga že uporabljam prek proxya že ene 2-3 mesece. Da bi dobil pa invite pa ni in ni sreče...
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

OmegaBlue ::

Preko proxyja ti odsvetuje uporabo.. za invite mi pusti ZS :P
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Vrocipes ::

Mogoče kdo ve, zakaj se mi ne prikažejo nove igre? Sprejemam jih lahko, durge stike pa ne morem povabiti, kljub temu da imajo WLM. Je tudi tukaj kakšna finta v tem, kako imaš nastavljeno lokacijo v passportu?

Urajmal ::

Sam sem uporabljal WLM 8beta kar neki časa prek proxyja sam je zadeva zelo annoying s tem klikanjem na proxy vsakič.

OmegaBlue če imaš mogoče kakšen invite -> tad3j@msn.com ;)

OmegaBlue ::

MSN 8.0 beta invite -- To je tema za povabila tukaj bodo prošnje brisane.

P.S. beri tudi 1. post.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Sba ::

Dobil sem msn 8.0 BETA in ni vse ravno tako kot je prikazano na slikah :\ v pogovornem oknu nimam "search" pa pod seznamom stikov imam vse prazno. Imam pa še eno težavo, in sicer ne morem priti do msn spaceov. Se to tudi vam dogaja? Poskusil sem na drugmu računalniku verzijo 7.5, pa vse dela kot mora.

Je to samo zato ker sem Slovenec? Če je temu tako, kako se lahko poameričanim? :D

Lp Sba
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

OmegaBlue ::

Veliko stvari ni na voljo izven UK ali ZDA, amerikaniziraš se lahko tako da odklikaš na http://login.passport.net se prijaviš, greš na "Account information" in "Change your personal information" ter spremeniš državo na "United States". Potem pa samo "Sign out - Signi in" in se nasuje kopica bombončkov in tudi nekaj slabih stvari nažalost.

Msn spaces so tudi pred kratkim prenavljali, možno da je kaj na tem.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Sba ::

Sedaj, ko sem ratal prebivalec UK deluje več stvari :)) Večina bonbončkov je plačljivih, na kar pri nas še nismo navajeni. Tudi Msn Space deluje. :)

Hvala za info
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Vrocipes ::

Jaz sem poskušal podobno, vendar ko se loginam vse postane v slovenskem jeziku, spreminjam pa lahko le geslo in email, o mojih ostalih podatkih ne duha, ne sluha :/ Mogoče kdo ve kako bi to uredil?

desperados ::

a lahk kdo napiše kolk rama ponuca tale zadeva

OmegaBlue ::

Trenutno 6,5MB - minimizirano v trayu.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

nurmaln ::

OK sej mogoče sm čudn ampak ne najdem kje se vklopi možnost, da so vsi kontakti s katerimi se pogovarjaš prikazani v istem oknu - na zavihkih. Mi lahko kdo pomaga?:8)

OmegaBlue ::

Tega ni.. na žalost - čakamo na msn+ s to funkcijo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

nurmaln ::

ej more bit, sm vidu pri enem poslovnem partnerju

OmegaBlue ::

Ko pogruntaš povej :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

nurmaln ::

working on it 0:)

Damjan Jagar ::

To opcija je v dodatku MSN Plus!
http://jagar.si

xCore ::

kje se to izklopi?:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xCore ()

5er--> ::

OmegaBlue:"Osebno imam v passport profilu nastavljeno bivališče v ZDA..delujejo vsi bombončki :)"
http://www.passport.com
Dodatek: Mislim, da se ne da... lahko samo dodaš opcije po zgornjem postopku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 5er--> ()

OmegaBlue ::

xCore, Tools-->Options-->Security-->This is a shared computer so don't show my tabs.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

_sparrow_ ::

pozdravljeni! mam problem pri prijavljanju v msn.mam invite,msn beta 8.0 sm si pobral iz linka na ivajtu.ko se prijavlja,se po prbl. 10-20 sekundah pojavi okno "service is temporarily unavailable".ko kliknem baton troubleshoot mi pa msn zablokira (msn je naletel na težavo,zato se mora zapreti).prijavit sm se probu tudi preko nekega programcka MSNP13Downgrader,vendar tudi tokrat neuspesno.
lepo prosim,ce mi kdo lahko pomaga!
hvala za odgovore,mejte se fajn,caw!

SebaR ::

Včeraj je izšla nova verzija 8.0.0566, danes pa je na voljo vsem beta testerjem in njihovim povabljenim prijateljem.

Najprej slike potem pa komentarji:


Seznam kontaktov:


Pogovorno okno:


Kritika: Pomešal mi je seznam kontaktov, izgled nič kaj bolj napreden še slabši od tistega v verziji 7.5 saj v glavnem oknu ne vidimo slike kontakta pa še težave so z tistimi ki so blokirani, saj se ikona včasih sploh ne pokaže... Sam sem opazil same težave zato sem preklopil na 7.5.

So pa znane tudi težave z instaliranjem, če ste prej imeli verzijo 562. Več o tem na mess.be.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Sba ::

No, v neki temi o Msnju sem pomotoma napisal svoje mnenje o temle :8)
Meni je bila prejša verzija WLMja bolj všeč (oblikovno, pa tudi nekatere funkcije), tale pa se mi zdi bolj podobna verziji 7.5
Težav pa zaenkrat še nisem zasledil.
Še vprašanje: se da kje dobiti kašne preobleke za spreminjanje izgleda?
Mogoče mi bo pa še všeč ratal, samo prejšna verzija se mi je zdele nekaj posebnega ...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Bramac ^^ ::

Prejšna verzija je bila res boljša (pa še manj buggasta). Po izgledu in funkcionalnosti.
Se mi nič ne dopade da so šaltali nazaj na izgled 7.5, ki pa mi je bil ZELO grd. :O

Sba ::

Eto nova beta je tu. :) Popravili so nekaj bugov. Sedaj tudi če ti nekdo piše večkrat zaporedoma prikaže to kot enkratno sporočilo ...


Sicer sem takoj naložil a-patch, tako da nevem čigava novost je to, vendar sedaj prikazuje tudi pesmi predvajane v iTunes.
In pa seveda nova oblika. :D

Meni je všeč! Kaj pa vam?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

Urajmal ::

Da, tale verzija je kr solidna že upam pa da čimprej izdajo polno verzijo. Pa da odpravjo tud težave z oddaljeno pomočjo (nekaterim se noče povezat) in z barvami, ker okno kateremu nastaviš drugo barvo po ponovnem zagonu dobi spet default barvo.

urosz ::

Kako pa je z colornicki? ker kar nekaj prijateljev ma barven nick in ne prikaže barvno... (prikazana je koda). in msg plus sem updatal. je treba met kaki plugin?

bluefish ::

hja, ko se prijavim na tisti strani ideas.live.com mi pokaže gumb za download, ki pa ne dela (je samo slikica in ne link. Ideje?

urosz ::

1 => www.google.com
2 => windows live messenger download
3 => prvi zadetek

urosz ::

nikomur se ne sanja o barvnih nickih ???

reml ::

ja saj z barvami je isto kot pri prejsnjih verzijah: tista pikca" · " $ pa cifra. tebi prikaze samo kodo, ostali userji te pa vidijo barvno.

lp
To go..where no computer has gone before ...

urosz ::

hja pa to je problem.. ker jaz hočem videt barvno... al pa da bi vsaj to kodo za barvo ignoriral... ker zelo moti preglednosti nicka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urosz ()

Tutankhamun ::

blueFish, men je delau gumbek če sm uporabu IE :/. Firefox pa ni hotu:|
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

5er--> ::

@uzizek:
1. to z barvnimi nicki je feature msn plus-a.
2. tudi, če si updateal msn plus, še ne pomeni, da ta podpira novega messengerja (beto). Če se boš sprehodil po Menu bar-u boš opazil, da ti že sam Msn plus pravi, da s to verzijo msn-ja pač ne dela.

bluefish ::

Tutankhamun: je tudi meni ratalo z IE :)

alesp56 ::

Eno vprašanje... če si na drugem accountu v windowsih naložiš live messenger ti na prvem ostane pač naprimer 7.5 verzija in vse nastavitve le tega?
in to je to...

Klemzz ::

kko u passportu nastauš da si rezident zda al pa uk? nikakor ne pridem do tja...

jurre ::

gres na hotmail.com in imas pod settings, ter pod splosnimi nastavitvami imas za kraj, drzavo..

Shark100 ::

Kako se naredi da imaš večje ikone pri stikih
Shark

Urajmal ::

Mislim da se to pri finalni verziji ne da spreminjat.

Klemzz ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

;-) ::

kAK si pa nardim v SMN-ju da bi mi maile odpiralo v mozilli oz. FF-u-?????

jaz bom popeno če bom mogo IE uporablat!

CaqKa ::

jaz bi raje da bi mi linke iz msnja odpiralo v operi. imam pa msn 7.5
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675331 (15972) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018943 (6128) klemenSLO
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479371 (4944) Zoro3
»

windows messenger live

Oddelek: Programska oprema
243466 (2740) sidd
»

MSN Messenger 7.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5836783 (34855) R33D3M33R

Več podobnih tem