» »

NUJNA POMOČ!!

NUJNA POMOČ!!

rooxon ::

Računalnik mi kaže zelo zelo slabe texture v igrah in tud recimo screensaver je full slab... a rezolucijo mam vse na full!! še pred kratkim mi je delali PERFEKTNO!! nato sem naenkrat zasledil da so slabe texture.. nisem nič posebnega delal z računalnikom, tu in tam malo twekal ampak nič nevarnega!!

če bodo potrebne specifikacije:
procesor: Intel Core Dual 1,87 ghz
grafa: Nvidia Geforce 9600GT 512mb
RAM: 2x 2gb RAM 800mhz
matična: Gigabyte neka Energy Saver

neo ::

grafična hin?
Neo's

rooxon ::

da nebo ki hin :S :S ne, pomoje ni lih...ni hin :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rooxon ()

bluefish ::

nisem nič posebnega delal z računalnikom, tu in tam malo twekal ampak nič nevarnega!!

Definiraj "nič nevarnega".
Lahko za začetek poskusiš s popolno odstranitvijo gonilnikov z grafično in novo namestitvijo najnovejših.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

rooxon ::

"nič nevarnega" pomeni le obične nastavive za sliko, nvm... glajenje robov, ostrine itd. v nadzorni plošči.. pa mi je GTA IV recimo delal takrat normalno za tem!! framse sem mel normalno 20-40 pa ni blo blema!! kr naenkrat se mi zdi :S ta problem se je pojavil na ForceWare gonilnikih 181.00 mislim da... pa sem dal te nove 181.20 pa je isti problem

Toxic ::

naloži prejšnje gonilnike!Je pa možno da je z grafično kaj narobe ker mam enega frenda kermu je tudi izven igric delalo vse normalno ko pa je začel igrat pa je bla zleo slaba slika.Če maš možnost probaj dat not kakšno drugo grafo in boš takoj bidel če je kaj z njo narobe.

rooxon ::

lahko je tud res z gonilniki, pa mi to skoraj da ni jasno... no, bom probal pa sporočim!

Je pa res problem to, ker nemorm delat v 3ds maxu nič ker so robi full nezglajeni pa nemorš videt prav kaj delaš!... kateri gonilniki so drugače še najbolši za 9600GT?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590144094 (13301) meho7
»

Tresenje stavbe

Oddelek: Loža
273485 (2244) harmony
»

Comodo Internet security free

Oddelek: Programska oprema
356766 (4981) BorutK-73
»

Video editing - artefakti - katastrofa!

Oddelek: Pomoč in nasveti
302916 (2262) einstein :P
»

ATI Grafične kartice (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
87560337 (24575) Galaxy

Več podobnih tem