» »

Problem s TV kartico

Problem s TV kartico

alesp56 ::

Torej imam tole kartico http://www.itemstech.com.tw/html/produc...
in na prenosniku (HP 8710P, Core2Duo, NvidiaQuadro, 3GB ram, Windows XP SP3 itd itd...) zadeva ne deluje tako kot mora. Driverje sem namestil zadnje iz interneta (poskusil sem tudi z originalnimi iz cd-ja) in priložen software TV Expert in ArcSoft Total Media 3.0 in zadeva ne deluje TV Expert sicer najde kanale (analogne), ni pa ne zvoka ne slike. TotalMedia pa ne najde ničesar (tudi radio ne dela) in mi ni jasno zakaj to ne dela ker...
Imam tudi drug prenosnik (Centrino 1.6Ghz, 1,2GB ram, Ati Radeon 9700 Pro Mobile), kjer pa zadeva dela. Preizkusil sem iste gonilnike in samo software TV Expert, najde iste programe, ki jih seveda tudi prikazuje. Pravtako deluje tudi radio. Skratka tako kot mora... zakaj hudiča na HP-ju to nebi špilalo? Oba operacijska sistema sta legalna, pcmcia deluje na hp-ju ok (preizkusil z umts kartico). Vse namstitve so šle skozi brez problemov. Oba sistema sta "čista" brez nepotrebnega in nezaželjenega software-a in ostale stvari štimajo. System restore ne spremeni ničesar. Še kakšna ideja mogoče? Meni jih je že nekako zmanjaklo...
in to je to...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27565523 (23231) k4vz0024
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5010099 (7908) edublin
»

Katero TV kartico kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
61458 (1282) MEDENA
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17919371 (12411) Izi
»

TV kartica

Oddelek: Kaj kupiti
131791 (1438) shakal

Več podobnih tem