» »

kako nastaviti emule ko imaš statični ip naslov

kako nastaviti emule ko imaš statični ip naslov

Djveki ::

Jaz bi pa samo vprašal kako nastaviš emule, ko imaš statični ip naslov.Kako nastaviš nastavitve da mi bo optimalno deloval (brezhibno). Prosim če mi bi pomagali.
Hvala!!!

slickerSLO ::

Forwardiraš porte na Windows Firewall, ruterju, modemu... Več info dobiš na http://www.portforward.com/

imagodei ::

A je mogoče kaj drugače, kot če imaš dinamičnega...?
- Hoc est qui sumus -

bluefish ::

Niti ne.

Invictus ::

Če imaš dinamičnega, se ti lahko IP spremeni in ti port forwarding ne dela več. Lahko pa narediš rezervacija IP naslova na MAc naslov. Pol boš vedno dobil isti dinamični IP.

Mislim da dd-wrt to podpira.

LP I.

bluefish ::

Če si za routerjem ti dela.

Djveki ::

A bi mi lahko bolj podrobno opisali. Lepo prosin
Hvala

slickerSLO ::

Če boš kaj več povedal bo lahko mogoče še kdo kaj konkretnega povedal... Npr. ali uporabljaš router(usmerjevalnik), če ga katerega. Ali si direktno povezan na modem pa ti vzpostavljaš povezavo ali pa imaš mogoče modem nastavljen kot router (pa kateri modem imaš). Če imaš statični ali dinamični IP dodeljen s strani ponudnika internetnih storitev nima to nič veze z delovanjem eMule-a. Če pa imaš na mrežni kartici na računalniku nastavljen statični IP zna bit pa to pomembna informacija pri forwardiranju portov za eMule...

lp

Zgodovina sprememb…

Djveki ::

Ja mam povezavo z siolom (adsl 2M). Prej sem imel dinamični ip naslov zdaj potem pa sem po faxsu poslal prošnjo za statični ip naslov, potem pa so mi odobrili, imam povezano direktno z modema v rač.(mrežno kartico). Zdaj pa vprašam kako nastaviti. Sem bral na nekih angleških straneh pa je moja angleščina bolj slaba pa vse ne razumem.
lepo prosim
HVALA!!!

logout ::

Samo zaradi staticnega IP v tvojem primeru niso potrebne nobene posebne nastavitve.

L.p., Kloko

Djveki ::

ja v emuleju mi piše naslednje.
you have a lowid.Please review your network config and/or your settings prosim pomagajte.
lp

coti ::

Odpri porte v routerju in windows firewall-u. To je vse kar moraš storiti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372329193 (29649) ignats
»

No internet connection

Oddelek: Pomoč in nasveti
141260 (1008) broken/link
»

Router EDIMAX RoHS Compliant

Oddelek: Omrežja in internet
142082 (1893) Stoyc
»

Switch ali router???

Oddelek: Omrežja in internet
333551 (2545) Ursus
»

prosim za pomoč glede nastavitve switcha

Oddelek: Omrežja in internet
92665 (2540) ross|e20

Več podobnih tem