» »

s cim nadomestiti upokojen bellagio

s cim nadomestiti upokojen bellagio

filmika007 ::

Ko sem pred stirimi leti kupila divx predvajalnik Bellagio, sem prisla sem in z vaso pomocjo zadevo tudi nadgradila s FW, da je vse stimalo. :)
Ampak zdaj je Bellagio dobil hudo gripo in bo moral v penzijo. In sem preprosto v stiski, ker POJMA NIMAM :8)
Ne vem, kaj izbrati. Gledam Philipsove DVP3980 in DVP3260 (pac iz reklam v nabiralniku) in se preprosto ne znajdem.

In spet poskusam sreco na tem prijaznem forumu :\
Kateri divx predvajalnik je zdaj tako kulski, kot je bil pred 4 leti Bellagio? Da je cenovno ugoden in zanj obstaja zastonj FW, s katerim je mogoce naštimati, da so fonti v podnapisih divx filmov vecji, da vsebujejo šumnike in da so podnapisi centrirani?
Velika hvala vnaprej za odgovore! :D

steev ::

En komp v ličnem malem ohišju s kakim htpc softwareom.
:|

filmika007 ::

Hm, sem imela v mislih, s katerim divx predvajalnikom naj ga nadomestim. :8) :8)

Zorro ::

Mislim, da sta oba Philipsa, ki ju omenjaš kar v redu. Katerega izbrati, pa je odvisno od tega kaj potrebuješ. Razlika med njima je ta, da ima 3980 HDMI priključek, 3260 pa USB. Sam bi dal prednost USB priklopu. Če pa hočeš oboje, potem si omisli 5990.

Vsi trije imajo tudi solidno neuradno podporo za izboljšanje podnapisov (večji, nižja pozicija) in ostalih stvari.

3260

3980

5990

filmika007 ::

Hvala, Zorro :)
Tole poljsko sicer zgleda zapleteno, ampak nekak bo ze, ce na pa spet vprasam. Bom sla malo v Bigbang preverit, ali imajo tisto, kar si ti predlagal.

Zorro ::

Malenkost. Poleg tega imaš tudi na Slo-Techu posebno temo o Philipsovih predvajalnikih. Marsikdo si že lasti katerega izmed naštetih predvajalnikov in ti bo lahko v pomoč pri izbiri, kot tudi kasneje pri nadgradnji (kateri firmware se priporoča itd.).

povezava


Lp!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393100 (49596) NejcSSD
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724299 (8913) bizi72
»

DVD/Divx predvajalnik Everton

Oddelek: Kaj kupiti
92894 (2290) Buffy
»

Kako povezati star TV z novim HTPC (maticno)

Oddelek: Zvok in slika
61043 (944) OmaDesala

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142179 (1919) Stepni Volk

Več podobnih tem