» »

DVD/Divx predvajalnik Everton

DVD/Divx predvajalnik Everton

rsroki ::

..rad bi kupil novi dvd/divx predvajalnik z USB vhodom, pa me malo bega veliko ugodnih ponudb za predvajalnike znamke EVERTON, pa nisem nikjer zasledil kakega mnenja uporabnikov glede teh predvajalnikov.
V mislih sem imel tega
http://www.bigbang.si/slika/predvalanik...
ali pa kakega Philipsa npr. tega
http://www.bigbang.si/slika/predvalanik...
...mi lahko da kake informacije oz. nasvete ??:D...pri Philipsih sem na forumih zasledil da baje imajo podnapise zelo male, da pa obstajajo FM za njih ne vem kako pa je z FM za Evertone..:8)
rsroki

Leks ::

poglej podporo glede nadgradnje firmwara. Imam neko Yamado (niam USB) a je podpora dobra in mi predvaja vse podnapise, lahko izbiram barvo, velikost, itd...

rsroki ::

...vem pred leti je bila Yamada zakon, pa tudi FM je bil za njo...ampak danes je ne dobiš več...torej se bom moral odločati med Philipsom ali Evertonom...
rsroki

mtosev ::

Philips je zagotovo boljsi od Evertona.

tu mas novejsi philips http://www.mimovrste.com/artikel/111004...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nejko8 ::

Sicer je blo najbrž že velikokrat vprašano tole pa vseeno: A lahko predvajam na teh predvajalnikih DviX filme, ki jih imam naložene na usb-ju? (to je namreč edini pameten razlog da ga kupim, ker CD/DVD-jev se mi ne da pečt)

Se oproščam za OT.

rsroki ::

...evo sem šel včeraj v trgovino in kupil tale Everton DVX-573U in glej ga dela in celo brez problema bere
filme (divx) iz USB ključka..zanj sem odločil samo zato ker je bil edini srebrne barve..črna me zelo moti,
poleg tega pa philipsov v srebrni barvi ni..;(... torej tale Everton ima tudi slovenske menuje, lahko izbereš dve vrsti barv podnapisov (bele in sive) a edina težava je da so malo premajhni po moji oceni, a imajo čiste linije...no zaenkrat sem zelo pozitivno presenečen :)...ah še to, daljinec je res slab (majhne in premehke tipke) zato razmišljam da bi kupil kakega univerzalnega, a zdaj pa ne vem katerega bi naj vzel
npr. tega: http://www.bigbang.si/zvok/dodatki-in-o........vem da je najboljši Logitech Harmony, a zame predrag... kak nasvet ??:D
rsroki

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rsroki ()

Majcica ::

čaw...
Pred kratkim sem kupila tale Evertone predvajalnik, ki ga opisujete... pa me zanima... kako ga prepričaš, da bere z USB ključka? Ker meni noče...

rsroki ::

..pod tipko "PLAY/PAUSE" na daljincu imaš tipko "DVD/USB" in preprosto z njo preklopiš na USB...mo malce moraš potrpet saj malo traja da se naloži vsebina na USB-ju...dela pa....in kot sem že omenil tipke oz. sam daljinec ni najbolj odziven zato daljinec res bolj točno usmerjaj na sam predvajalnik...:D:)
rsroki

rojniki ::

Jz sn si tudi kupil ta predvajalnik vendar imam en problem...Ko priklop na gorenje LCD vse lepo dela...ko pa priklopim na philipsa LCD je pa črno bela slika... kaj bi lahko bilo narobe???....LP
border

Buffy ::

poglej nastavitve za NTSC ali PAL predstavitev slike... drugače pa tut poglej če maš dva skart priključka v TVju....

js ga mal sovražim, kr ma slab daljinc, in pri predvajanju slik se občasno pojavlajo čudne barve... me tutu moti, pa v bigbangu ko sm ga dobu ni ohišje ravno, se miga... tačke niso na isti ravnini...

nevem no... mal sm se nasral... čeprav filme pa vse predvaja to pa... :/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gledanje DVD filma na malem leptotu

Oddelek: Pomoč in nasveti
161037 (676) Jasnaaaa
»

Nakup DVD-predvajalnika

Oddelek: Kaj kupiti
12867 (775) opeter
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724303 (8917) bizi72
»

5.1 sistem pri normalnem gledanju tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
61177 (957) MoMan
»

WD TV HD Media Player + 5.1 Surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
113894 (3637) Okapi

Več podobnih tem