» »

logitech z-5500 in povezava z tv

logitech z-5500 in povezava z tv

aleš72 ::

Lp.
Povezal bi rad zvočnike z-5500 z toshiba lcd 42X3030D
Ko jih povežem z optičnim kablom mi sistem nikakor noče delovat!
Ko pa jih povežem prek optike z dvd pa delujejo brez problema.
Ima kdo kakšen predlog!

mugensport ::

Jaz jih učasih povežem kar s kablom iz TV-ja ko je izhod za slušalke in v kontrolno enoto od z-5500 na vhod za zunanji vir zvoka;). Deluje vredu.

Lp

KoMar- ::

Ja, 5.1 sistem je res smiselno priklopit na stereo input...

mugensport ::

Pri z-5500 lahko naštimaš, da ti stereo emulira v 5.1. Pro Logic ll Music in Pro Logic ll Movie... Deluje zlo dobro..

aleš72 ::

ja,sam nikakor ne dobi signala prek optičnega kabla,za coax pa lcd nima izhoda,ima samo navadne činče,scart,s-video

Kakšen kabel bi potreboval!
Mislim nabavit tud zvočno 3d theatron dts agrippa 7.1 pci al pa creativ x-fi xtreme audio

a je možno povezat lcd z katero od teh kartic in potem na z-5500

Hvala!

mugensport ::

Zakaj ni signala preko optike ne bi vedu. Lej potrebujes tale kabl zadosti dolg ---->
in en konec prklopi v izhod za slušalke na tv-ju. Sigurno ima tvoj tv ta izhod. Drugi konec pa vklopi v kontrolno enoto od zvočnikov v vhod za zunanji vir zvoka. Nahaja se na desni strani te kontrolne enote spodaj. To jje to ;) Aja ne matri se preko nekih zvočnih itd. škoda denarja itd. Drugače pa...ne tikajte sranja od x-fi xtreme audio, ker je to daaaaleč pod kvaliteto pravih x-fi kartic. Če že x-fi xtreme music, če jih še imajo oz. zdej so spremenil ime kartica je ostala enaka kolikor vem.

Lp

Zgodovina sprememb…

aleš72 ::

zaenkrat sem to rešil z dvema činčema(tv) in na drugem 3.5 činč,ki gre v kontrolno enoto(z-5500).
Mislim,da ta lcd tv daje optični signal samo,ko imaš na dtv.Iz vseh drugih naprav normalno dobim optiko...

Katero zvočno mi priporočate za za sistem(z-5500)

Hvala za vse dosedanje odgovore!
Lp.

mugensport ::

Tole http://www.mimovrste.com/artikel/288001... Al pa kej bolšga. Samo xtreme audio se izogibi.

aleš72 ::

Vzel zvočno 3d theatron dts agrippa 7.1 pci
povezal comp z coax kablom in stvar deluje odlično.
Res vrhunski zvok iz dvd prek optike
tv zaenkrat sam stereo,naši so namreč prešli na drugo kodiranje in rabim decorder za DTV.
Malo se je potrebno poigrati med zvokom na nadzorni plošči ter nastavitvami Agripp-e.
Sam pripeljal sistem iz Beograda(Delta City)-26000 din-carina 5000 din =(220eur)
tak,da za ta denar odličen nakup


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7510859 (2984) Machete
»

Zvočniki Logitech Z-5500 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33049482 (17976) Matej_K
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018560 (10896) sash69
»

Theatron Agrippa DTS 7.1

Oddelek: Zvok in slika
455309 (3624) jRk0
»

Katero zvočno za Logitech Z-5500?

Oddelek: Kaj kupiti
162003 (1382) __Devil__

Več podobnih tem