» »

Daljinski upravljalnik Logitech Harmony 895 oz. One

Daljinski upravljalnik Logitech Harmony 895 oz. One

Bx ::

Pozdravljeni,
mene pa zanima, če ima kdo katerega od teh dveh daljincev in kako se kateri obnese.
Zanimam se za nakup enega ali drugega predvsem, da se znebim 4-5 daljincev (lcd tv, reciever, dvd,STB, video) in pa zaradi opisov, ki so na njihovi strani.
Rad bi, vsaj tako se reklamirajo, če se da, sprogramiral eno tipko za npr. hkratni vklop - ONE TOUCH -
v določenem zaporedju (če želim gledat npr. dvd) vklop TV, RECIEVER (da se vklopi in nastavi na dvd input) IN DVD, da ne bi 5x pritiskal po daljincu tako, da nato samo stisnem play in to je to ali pa,
da bi npr. gledal ŠPORT TV , da se vklopijo TV, RECIEVER (na inputu STB-ja), STB (če slučajno ni) in da postavi STB na kanal, kjer je ŠPORT TV.
Tako nekako sem si to zamislil in me samo zanima, če je to možno (v reklami nekaj reklamirajo ONE touch nastavitve) samo me vseeno zanimajo uporabniške izkušnje.

Že vnaprej Hvala za odgovore

lp

Boštjan
Bx

pia2001slo ::

imam Harmony 525 in vse spodaj našteto lahko nastaviš in več..update-a se pa preko USB-ja in interneta

Jolly

Bx ::

Hvala, potem pa je to to.
Sprašujem pa zato, ker sem se z nekom nekaj dni nazaj pogovarjal pa mi je rekel, da se tega baje naj ne bi dalo izvest, ker naj ne bi bilo nekaj kompatibilno oz. mi je o enih frekvencah govoril in da je škoda denarja.
Če je tako kot praviš, da se da to vse nastavit na eno tipko (da z enim stiskom tipke daljinc opravi več komand naenkrat), potem pa bom kar šel v nakup.

Hvala še enkrat za odgovor
Bx

maxy ::

Jaz imam harmony 555 in sem zelo zadovoljen. Zamenjal je 4 daljince. Je pa kar nekaj dela preden vse pravilno nastaviš.

Bx ::

Raje si enkrat vzamem malo več časa in vse nastavim, kot pa vsak dan vse te daljince pritiskat. :-)
Bx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri univerzalni daljinec

Oddelek: Kaj kupiti
244189 (839) slavko45
»

Xbox One bo dobil daljinca

Oddelek: Novice / Konzole
3815616 (10338) antonija
»

Kateri A/V reciever? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6311072 (8083) BigWhale
»

Onkyo TX-SR508 standby

Oddelek: Zvok in slika
254416 (3944) jerry2000
»

DVB-C in Siol IPTV

Oddelek: Zvok in slika
81455 (1375) 20sdfj093f

Več podobnih tem