» »

Seminarska

Seminarska

rdecaluc ::

Živjo.

V šoli sem dobil seminarsko, katere naslov je "Preprečevanje invalidnosti mladih". Vse mi je skoraj že uspelo narest, vendar pa mi zmankuje idej, kako le to preprečit. Naprimer: Da se pripasaš, ko greš v avto, ne skačeš v vodo, če ne veš koliko je globoka ..

Če bi slučajno kdo vedel še kaj o preprečevanju invalidnosti, naj prosim napiše tu. Hvala

Lep pozdrav.
Est modus in rebus. ,typos

gokky ::

Nekaj si že sam napisal.

Čelada na biciklu, rolerjih,... Si sploh ne misliš, kako tečna je do svojih otrok prijateljica, ki dela v centru za rehabilitacijo po poškodbah glave.

V ZD LJ sem ravno prejšnji teden dobil tudi eno brošurico na temo preprečevanja poškodb (pri otrokih). Pojdi v nek ZD, kjer imajo otroško ambulanto in vprašaj.

tempoFlow ::

Zelo dosti mladih je udeleženih v prometnih nesrečah, tako da bi tukaj prišlo prav osveščanje o prometni varnosti (za pešce, mlade voznike, ipd)

PaX_MaN ::

Pa omeni še tisto raziskavo, v kateri pravijo, da je v Ljubljani ene par prehodov za pešce precej nevarnih.

rdecaluc ::

Hvala vsem za odgovore.

Nekako se bom osredotočil na promet(alkohol, prehodi za pešče ...), nekaj pa bom omenil tudi ekstremne športe.

PaX_MaN : slučajno veš kje je bila ta raziskava objavljena?

Lep pozdrav.
Est modus in rebus. ,typos

PaX_MaN ::

Menda je AMZS predstavil izsledke raziskave, a na njihovi spletni strani ne piše o tem nič.

Originalna, angleška verzija, domuje tu. Zate bodo verjetno bolj relevatni rezultati.

mare P ::

rdecaluc a mi pošlš tvojo seminarko na moj mail ker nič ne najdem od ke si ti črpal vire?MARE mail:MarkoPirnovar@gmail.com

Meizu ::

rdecaluc a mi pošlš tvojo seminarko na moj mail ker nič ne najdem od ke si ti črpal vire?MARE mail:MarkoPirnovar@gmail.com


Ej ja, ene seminarske nisi sposoben spacat skupaj al kaj... A zdej bomo pa še lenobo podpirali?

rdecaluc ::

Ej res je ni težko narest ko enkrat izpostaviš probleme. (hint: kje največ ljudi ponavadi postane "invalid", kaj delajo? ) Potem pa samo pišeš svoje rešitve k problemu. Moja seminarska pa je nekje na kompu od bivše prfokse verjetno da še zmeraj. Sam pa nimam pojma kje je.

PS.: Pa nekako glej pravilno zgradbo seminarske, da ne bo kr neki hojladri.

Lp
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

kajpravis ::

Če ti slučajno zmanjkuje idej za dopolnitev števila strani, ti predlagam, da napišeš tudi nekaj o čeladah, ščitnikih, varovalnih sredstvih itd. Če se orientiraš le ozko na temo je lahko kar problem z dosego strani.

fosil ::

Eden od posrednih dejavnikov je tudi alkohol
klik
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

je zebra oaza za pešce? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26745111 (39659) BigWhale
»

se malo o cpp (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
50957778 (50968) jype
»

Obvezna čelada za vse kolesarje... (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Šport
29349134 (43432) LeQuack

Več podobnih tem