» »

PS2 na pc

PS2 na pc

spaho ::

živijo,
zanima me sledeče: ali se da povezati ps2 z pc monitorjem in kako
hvala za odgovore

d3n!5 ::

jaz mislim da rabis pretvornik (converter) cene pa si lahko tudi emulator nalozis na pc s katerim igras ps igre, ce priklopis gamepad je pa se tolko boljse . Kake izhode imas ?

kixs ::

Najlazje je preko TV tunerja.

lp

spaho ::

emulator mi ne pride v poštev, ker bi rad prav fizično prklopu...preko tv tunerja je zanimiva ideja...sam me zanima a pol morš laufat tunerejev program k špilaš al kako.....in ker mam tv tuner....sam mam gor anteno me zanima, če bom mogu pol anteno zmeri odklaplat al se da s kakim razdelilcem.

kixs ::

Ja. V tem primeru moras imeti vklopljen tako PC kot tudi program za gledanje signala.

TV kartice imajo navadno kar nekaj moznih priklopov (vhodov signala). Standardni PS2 izhod je kompozitni - torej trije kabli (1 video, 2 za stereo zvok). Ne vem katero kartico imas, vecina jih ima posebej prikljucek za povezavo. TV signal ne bo motil tega priklopa. Saj imas v programu za gledanje TV-ja tudi funkcijo za preklop med razlicnimi signali.

Poglej malo v navodila od TV kartice ali pa ce napises katero imas. Pa ti bo ze nekdo lahko pomagal.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

snemanje tv oddaj in gledanje tv preko pc

Oddelek: Pomoč in nasveti
177010 (6744) roccat
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5010069 (7878) edublin
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507311 (5378) Tiash
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17919311 (12351) Izi
»

Je možno priključiti Play Station 2 na Lcd ali navaden ekran?????!!!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
201901 (1567) madviper

Več podobnih tem